Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

991-ratio-big-brother-most-wanted.jpg

12 ярки риалити звезди, 12 силни характера, 12 готови за победа участници ще прекрачат прага на най-известната Къща, за да дадат начало на един сезон, за който дълго ще се говори, а Big Brother ще започне с изненадите към тях още с влизането им в Къщата.

Тематиката на Big Brother: Most Wanted бе загатната още с промото на сезона, в което Ники и Алекс влизат в ролята на агенти, търсещи следи за бъдещите участници. Детективската и дори криминална тематика ще бъде основна линия през целия предстоящ сезон, а Big Brother непрестанно ще предизвиква най-търсените риалити звезди.

 

Кои ще бъдат новите Съквартиранти и каква изненада е подготвил Големият брат за тях още с прекрачването на прага на Къщата, ще разберем тази вечер от 20:00 часа по NOVA, когато стартира Big Brother: Most Wanted.

 

 

 

 

 

 

 

Така и така ще почва в понеделник и виждам, че вече почнахме да го обсъждаме в другата тема, та направо дайте тука да обсъждаме.

До момента май ще влизат: Емануела, Константин, Луна, Динко някой си, Дебора. Кичка няма да влезе 100%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Луна трябва да се изписва първа! Надявам се и Вулеви да влязат, за да е пълно шоуто! За другите ми е все тая. Ако присъства поне една от трите, ще гледам. Последния сезон не съм го гледал поради отсъствие на интересни участници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцьо? (припадане). Само не той, моля. Тоя не мога да го понасям. Заряза Райна заради тъпа кифличка, дето даже не знае как да се снима в клип. Ужас, тоя ще го раздава много морално и назидателно. Като нищо ще вземе да изкара Райна разглезена, лигла, тъпа, егоистка, и не знам още какво. Ужас, точно такива мъже, големи лицемери, адски ги мразя. Точно един наркоман да раздава философии, морал и мъдрост - не мерси. :mf_surrender: :gun_bandana:

 

По - добре кифлата да я поканят в някой сезон, искам да и видя интелектуалния багаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тайна мисия да зариби Коцето да си легнат в едно легло още първата нощ :D или Динко :D

Мисиите, които повтарят се провалят почти винаги. :1000 (29): Беше си сензация навремето.Усещам, че ще се сдуши с Луна. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако всички тези хора влязат кастингът верно ще е скандален тоя път. :D Само Джино и Светлана Василева са ми скучни. Очаквам нови бруталии от Луна. Дано от продукцията обещаят на Райна няколко поредни почивки до Дубай и Бали, че да я убедят да влезе и да скандализира в компанията на Коцьо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако всички тези хора влязат кастингът верно ще е скандален тоя път. :D Само Джино и Светлана Василева са ми скучни. Очаквам нови бруталии от Луна. Дано от продукцията обещаят на Райна няколко поредни почивки до Дубай и Бали, че да я убедят да влезе и да скандализира в компанията на Коцьо. :D

 

И нон стоп наличност на шоколад независимо от бюджета, че да не и пада кръвното. Иначе загубена кауза да влезе.

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И нон стоп наличност на шоколад независимо от бюджета, че да не и пада кръвното. Иначе загубена кауза да влезе.

 

 

Райна да не е луда да влиза с този?Вие добре ли сте, бе? Този я предаде и съсипа, вие искате тя да влиза с него! Абсурд! Райна си има морал, самочувствие и уважение. Освен това е вече на екскурзия.

 

И по - добре да се дават пари за шоколад, а не за цигари. Коцьо постъпи егоистично, като предпочете цигарите пред щастието на любимата си. Егоист до мозъка на костите си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна да не е луда да влиза с този?Вие добре ли сте, бе? Този я предаде и съсипа, вие искате тя да влиза с него! Абсурд! Райна си има морал, самочувствие и уважение. Освен това е вече на екскурзия.

 

И по - добре да се дават пари за шоколад, а не за цигари. Коцьо постъпи егоистично, като предпочете цигарите пред щастието на любимата си. Егоист до мозъка на костите си!

 

Нищо не е предал и съсипал Кокаина. Той, че е наркоман и алкохолик така е, ама Райна и тя не е цвете за мирисане. И ти да живееш с такава откачалка и истеричка, ще я зарежеш в един момент. Много злобно същество е Райна, има ужасен характер и това отблъсква мъжете и не само мъжете де. Аз не бих я изтърпяла и 5 минути в обкръжението ми.

Това да ревеш за шоколад е детинско, но Райна тогава се разрева, защото не стана на нейното, от безсилие. Ужасна жена.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е предал и съсипал Кокаина. Той, че е наркоман и алкохолик така е, ама Райна и тя не е цвете за мирисане. И ти да живееш с такава откачалка и истеричка, ще я зарежеш в един момент. Много злобно същество е Райна, има ужасен характер и това отблъсква мъжете и не само мъжете де. Аз не бих я изтърпяла и 5 минути в обкръжението ми.

Това да ревеш за шоколад е детинско, но Райна тогава се разрева, защото не стана на нейното, от безсилие. Ужасна жена.

Откачалка и истеричка? Я върви на психиатър, нещо не си наред с възприятията си? Гледах Райна тогава и тя се държеше нормално. Кое му е лошото на шоколада? И аз обичам сладко.

Райна беше влюбена в него, правеше всичко за връзката им, а ти казваш, че не я предал и съсипал?

Що за жена си ти? Дамите (нормалните) трябва да се подкрепяме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откачалка и истеричка? Я върви на психиатър, нещо не си наред с възприятията си? Гледах Райна тогава и тя се държеше нормално. Кое му е лошото на шоколада? И аз обичам сладко.

Райна беше влюбена в него, правеше всичко за връзката им, а ти казваш, че не я предал и съсипал?

Що за жена си ти? Дамите (нормалните) трябва да се подкрепяме.

Жена ли е, не ми я хвали! :1000 (29):

Райна е доста истерична и трудно някой ще я изтърпи.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...