Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Ама какво значи "никой не е длъжен". Това е хигиена. Ти ще кажеш, че и чорапите/бельото не си переш, щото "не разбираш".

Е колко дни ще ти седят съдовете неизмити в мивката?

Не го правя, има кой да го прави вместо мен, без да мрънка. Всеки да си знае работата и силните страни!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поздравявам Дебора за представянето и в брадъра, беше ми фаворитка. Наистина е факт, че я представиха за алкохоличка, а тя и какви циркове е правила - аз не видях такива. Пиеше си първата вечер най-културно, заспа по едно време, стана , но не е правила цирк. Конфликта дойде от Луна и обидите.

Случката с Dee също не виждам да пречи на някого - влезли в палатката, целували се там или каквото са правили - тя свободна, той си каза, че е свободен - защо да не , не изневеряват, не правят нищо нередно. Иначе си бях наясно, че няма да излезе връзка от това тяхното - най-малкото, и да има привличане, той няма да си позволи да си "хване" поп-фолк певица.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо половин България се оказа с паник атаки, много модерно взе да става. Не знам случаят на Дебора какъв е - може и да е сериозно, но реално погледнато и по принцип, има хора с много по-тежки съдби, които се борят и не се лигавят. Известните личности са доста разглезени и въобще цялото това виртуално настояще зомбира хората и се наблюдават големи разминавания между реалност и внушения. Не мога да съжалявам кифли, които не знаят какво искат от живота. Всъщност знаят - че искат от мекото на баницата, а не става винаги и при всяка. Въобще всичките тия чалги ценности ги водят до тия така наречени паник атаки, с които всяка втора започна да спекулира, а има хора, които имат наистина основателни причини и не са на показ. Дебора знае къде влиза и знае, че всичките монтажи могат да се извъртят срещу нея. И не виждам като се насвяткаш, как ще изолираш проблема... Комбинацията от хапчета с алкохол и Биг брадър е простотия голяма. Само и само за някой лев дали си струва...

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/l...news368013.html - това за Луна преди 2 години го коментирахме тук, си спомням. Според мен има някаква истина в тази статия, макар и от анонимен източник и в жълт сайт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително тъжно ми стана за момичето след като гледах "На кафе". На първо впечатление и аз си помислих че си прави пиар, но случая наистина е много кофти. Как може момичето да плаче за помощ, да има тези атаки, видимо психически да е срината, няма нито един човек който я подкрепя, пребиват я, чупят й колата, Биг Брадър се държа с нея като с боклук...и всички мълчат и не могат да й помогнат? Ако ще най-големия боклук на планетата да е, заслужава да му се помогне. Момичето насра целия формат по начин, по който никой не е успявал. Изключително тъжно в какво общество се живее. Ни телевизията става за нещо, ни полицията, ни психолозите, ни хората...ДЪНО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, на Дебора проблемът й е, че тя ТЪРСИ проблемите. Не била добре здравословно, защо влизаш в къщата тогава? Това интервю в "На кафе" не беше хич адекватно с тези крясъци и викове от нейна страна.

Този, дето й е гадже и я бие си го представям каква селска "батка" е със схемичките и измамите.

Само не ми е ясно какво тука всички скочихте като ощипани от поведението й, след като масово феновете на вашите идолки от фолка са точно такива като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, на Дебора проблемът й е, че тя ТЪРСИ проблемите. Не била добре здравословно, защо влизаш в къщата тогава? Това интервю в "На кафе" не беше хич адекватно с тези крясъци и викове от нейна страна.

Този, дето й е гадже и я бие си го представям каква селска "батка" е със схемичките и измамите.

Само не ми е ясно какво тука всички скочихте като ощипани от поведението й, след като масово феновете на вашите идолки от фолка са точно такива като нея.

Абе ти си по-неадекватен от нея и всички дето дават морални съвети. Защо търсиш адекватно и виждаш нещата само повърхностно? Много ясно че като е изпаднала в такова положение няма да може да се сдържа. Не ви ли писна всичко да гледате като сеир и да се подигравате колко перфектни сте вие? Егоистично население, което само гледа да набута другите в калта. Никога няма да се оправи НИЩО с толкова плиткоумни егоистични, безскрупулни, празни "хора". Ако беше нормална държава щеше приятеля й да е в затвора, зрителите щяха да видят колко е манипулирано и жалко предаването, колко бяха смешни хората около нея и как нито един не можа да й каже две думи на място, а държавата щеше да защити момичето от всичко това и щеше да я излекува, защото положението е зле при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора акъл няма ли да прецени с какъв човек се хваща - да е мислила. Такава им е средата, такива са им мъжете. За това им поведение и амбиции - толкова.

Да, видимо има проблем и се нуждае от помощ. Аз не знам защо някой от близките й не се намеси... Та тя е стигнала до едно крайно положение. И телевизията да се самосезира. Сеир, сеир - ок, ама се дава трибуна на хора, които трябва да се лекуват. Луна същата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора акъл няма ли да прецени с какъв човек се хваща - да е мислила. Такава им е средата, такива са им мъжете. За това им поведение и амбиции - толкова.

Да, видимо има проблем и се нуждае от помощ. Аз не знам защо някой от близките й не се намеси... Та тя е стигнала до едно крайно положение. И телевизията да се самосезира. Сеир, сеир - ок, ама се дава трибуна на хора, които трябва да се лекуват. Луна същата работа.

Телевизията не е ли нещо което достига до най-много хора? Защо решение няма да нито един проблем? Държавата на мишките. Всеки много отворен, а затънали във проблеми които имат хора само от третия свят. У лево всички псевдоморалисти, че ми идва в повече вече. Отворете си шибаните очи и свалете розовите очила, щото такива като Дебора са много и никой не ги защитава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизията не е ли нещо което достига до най-много хора? Защо решение няма да нито един проблем? Държавата на мишките. Всеки много отворен, а затънали във проблеми които имат хора само от третия свят. У лево всички псевдоморалисти, че ми идва в повече вече. Отворете си шибаните очи и свалете розовите очила, щото такива като Дебора са много и никой не ги защитава.

Защото хората седят и гледат, без да взимат мерки дори за самите себе си - както се вижда. И аз се ядосвам за такива неща. И за далеч по-дребни неща хората не се отзовават на други. Вчера например имах проблем на работата и вместо да ми се помогне, имах чувството, че през трупа ми ще минат, само и само да си получат своето. Отделно по темата, ако трябва да говорим - аз имам приятели с паник атаки, помагал съм им и продължавам да им помагам, но както Дебора спомена в На кафе - само с думи не става някой да ти помага. От един момент нататък човек трябва да си помогне сам или чрез специалисти. Съгласен съм, че трябва да се отнасяме с уважение към личните и общите проблеми, иначе без толерантност не би съществувал тоя свят.

Ти си отскоро за по-трайно в България, ама някои сме тука постоянно и трябва да знаеш, че има хора, които всеки ден правят по едно малко добро и поне по един опит да разчупят системата - просто не е печелившо за медии и политици те да са на показ, а и години трябват, за да се преобразят генерално нещата, тъй като дебилите са повече. Нали и тук се опитваме дори на една Кити да помогнем - ти ни нарече малоумни да продължавам да опитваме с нея. Аз лично написах един пост и спрях. Когато виждаш, че няма какво да направиш повече, наистина спираш.

На Дебора нито някой й е наливал в устата, нито й е избирал мъжа. Това не означава, че всички са срещу нея, че е лош човек или че няма кой да й помогне. Въпросът е и тя самата до колко иска и какво прави по въпроса да излезе от тази ситуация.

Силно се надявам да не съм в кюпа на тия, до които си адресирал това "у лево". Умно момче си. Недей така кибритлийската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото хората седят и гледат, без да взимат мерки дори за самите себе си - както се вижда. И аз се ядосвам за такива неща. И за далеч по-дребни неща хората не се отзовават на други. Вчера например имах проблем на работата и вместо да ми се помогне, имах чувството, че през трупа ми ще минат, само и само да си получат своето. Отделно по темата, ако трябва да говорим - аз имам приятели с паник атаки, помагал съм им и продължавам да им помагам, но както Дебора спомена в На кафе - само с думи не става някой да ти помага. От един момент нататък човек трябва да си помогне сам или чрез специалисти. Съгласен съм, че трябва да се отнасяме с уважение към личните и общите проблеми, иначе без толерантност не би съществувал тоя свят.

Ти си отскоро за по-трайно в България, ама някои сме тука постоянно и трябва да знаеш, че има хора, които всеки ден правят по едно малко добро и поне по един опит да разчупят системата - просто не е печелившо за медии и политици те да са на показ, а и години трябват, за да се преобразят генерално нещата, тъй като дебилите са повече. Нали и тук се опитваме дори на една Кити да помогнем - ти ни нарече малоумни да продължавам да опитваме с нея. Аз лично написах един пост и спрях. Когато виждаш, че няма какво да направиш повече, наистина спираш.

На Дебора нито някой й е наливал в устата, нито й е избирал мъжа. Това не означава, че всички са срещу нея, че е лош човек или че няма кой да й помогне. Въпросът е и тя самата до колко иска и какво прави по въпроса да излезе от тази ситуация.

Силно се надявам да не съм в кюпа на тия, до които си адресирал това "у лево". Умно момче си. Недей така кибритлийската.

Щом виждате че политиката и медиите са едно от най-голямото зло за държава, действайте.. Нищо не е постигнато, тъпче се надолу и дори няма 1% прогрес. Трябва да нямат страх хората и да им се противопостави народа. За толкова години дето са ни тъпкали, изгониха половината ни народ навън, убиват всеки който им застане на пътя, хората мизерстват, заплатата е 5 пъти по-малка от на другите държави, момичета като Дебора всекиденвно са пребивани и тормозени, но никой не ги защитава защото са путки. Вие имате ли представа колко неа има за промяна? Никога не е късно, но поне да се види някакво действие. Най-много ме е яд, че всеки който иска да се развива се е забил в чужбина и 4-5 по-големи града в България и не могат да бъдат промяна. Толкова ли слаб народ сме и толкова ли можем да търпим? Не съм по "кибритлийската", просто зло с добро не се премахва. Най-много ме е яд, че всеки знае тези неща, но все пак си трае. Не може акъла ми да го побере, честно. Едни прости хора като гърците повече от нас ли са, че се бунтуват на всичко? А смешните англичани, германци, италианци? Те нямат елементарна хигиена, прости, скучни, бавни, а държавата им върви? Не разбирам нищо, а въпроси много. Отговорът обаче остава някъде в сянка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти си по-неадекватен от нея и всички дето дават морални съвети. Защо търсиш адекватно и виждаш нещата само повърхностно? Много ясно че като е изпаднала в такова положение няма да може да се сдържа. Не ви ли писна всичко да гледате като сеир и да се подигравате колко перфектни сте вие? Егоистично население, което само гледа да набута другите в калта. Никога няма да се оправи НИЩО с толкова плиткоумни егоистични, безскрупулни, празни "хора". Ако беше нормална държава щеше приятеля й да е в затвора, зрителите щяха да видят колко е манипулирано и жалко предаването, колко бяха смешни хората около нея и как нито един не можа да й каже две думи на място, а държавата щеше да защити момичето от всичко това и щеше да я излекува, защото положението е зле при нея.

 

Къде видя да давам съвет?

Ако беше нормална държава Дебора нямаше да е парантия и нямаше да пие като разпрана!

И аз тука пръв от всичките вас написах, че Дебора е пич!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видя да давам съвет?

Ако беше нормална държава Дебора нямаше да е парантия и нямаше да пие razprana!

Прекалено много играе сръбскобългарската простотия в теб. Не ме цитирай повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...