Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Луна има доста музикантски песни и смислени интервюта, за които не се е разбрало. Явно е било съдба най-големите й хитове да са по-закачливи. Тя самата беше супер скандална и винаги е носила палотогията си, но имаше и друго лице. Тиражът на първите й три албума е бомбастичен. Константин от "Черна роза" до "Ти си само осми клас", която е крайно възвишена песен :д, имаше една дупка, от която Райна го извади и му даде инерция. Към днешна дата всички му се радват, "бате Коце", но лично аз, като го видя, се сещам за маймунджулъците му и за песни като "А-у", в чиито клипове се прави на олигофрен - очевидно нещо много печелившо в тази държава на клоуни, мутри, развратници и всякакви други подобни ментално осакатени индивиди. Освен това не сме го чули да пее на живо. И какво се получава... "Свестните у нас считат за луди" - в случая такива като Райна, коментират се истериите й, а нарко изцепките на Константин в Плаза бяха потулени и дори тогава аверите му го потупваха по рамото колко е голям. Страшно много лъжеше по интервюта. Той си е на ниво селски тарикат от самодейния състав. Цял живот е бил едно простовато момче. Да, има си ги хубавите балади - но ето че и той като Луна има две лице. Не виждам никаква разлика между тях двамата, освен че него продължават да го изкарват мъжкар и любимец на народа. Нали сме на Балканите...

 

Ама то се вижда, че е обичан нали го видях за пореден път как беше фул в петък в Бургас и постоянно беше заобиколен от жени, момичета, момчета- прегръщаха го,снимаха се докато той пееше. Хората не можеш да ги заблудиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то се вижда, че е обичан нали го видях за пореден път как беше фул в петък в Бургас и постоянно беше заобиколен от жени, момичета, момчета- прегръщаха го,снимаха се докато той пееше. Хората не можеш да ги заблудиш.

Това не показва, че има по-качествена продукция от Луна, а че има добър PR.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не показва, че има по-качествена продукция от Луна, а че има добър PR.

 

Луна пък никога не съм я харесвала.

 

Емануела пред Константин: Какви ги вършиш, бе? По принцип в твоя живот най-важните жени са три- първа е дъщеря ти, после е Надето, после съм аз, защото правиш най-хубавите дуети с мене.Обаче сега разбрах, че имаме четвърта.

Хора, искам нещо да ви кажа: Никой да не ми пипа Коцето, както разбрахте има 3 жени. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна пък никога не съм я харесвала.

 

Емануела пред Константин: Какви ги вършиш, бе? По принцип в твоя живот най-важните жени са три- първа е дъщеря ти, после е Надето, после съм аз, защото правиш най-хубавите дуети с мене.Обаче сега разбрах, че имаме четвърта.

Хора, искам нещо да ви кажа: Никой да не ми пипа Коцето, както разбрахте има 3 жени. :D

И аз никога не съм я харесвал Луна, но и Коцью ми е още по-противен.

Един мъж, прочул се покрай жена си. Тотално комплексиран, лигав и с прекалено високо самочувствие.

Защо големите си хитове не ги изпее веднъж на живо някъде?

 

За мен той е е един надут балон с въздух под налягане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитата на Христо Ботев в зашита на чалгата.

Не мога! :roll1: :roll1: :roll1:

Не в защита на чалгата, а на един неин представител, в случая Райна, и на принципна ситуация, която тази фраза обобщава. Така че не вади думи от контекста, представяйки ги за нелепи на база съпоставката чалга-Ботев.

Както виждаш, за Константин сме на едно мнение.

Зайке, те в България се радват на шутовщината открай време, но има разлика между това и това да те приемат насериозно. Едва ли някой би се респектират от Константин. Разграничавай малко нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитата на Христо Ботев в зашита на чалгата.

Не мога! :roll1: :roll1: :roll1:

Не в защита на чалгата, а на един неин представител, в случая Райна, и на принципна ситуация, която тази фраза обобщава. Така че не вади думи от контекста, представяйки ги за нелепи на база съпоставката чалга-Ботев.

Както виждаш, за Константин сме на едно мнение.

Зайке, те в България се радват на шутовщината открай време, но има разлика между това и това да те приемат насериозно. Едва ли някой би се респектирал от Константин. Разграничавай малко нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна има доста музикантски песни и смислени интервюта, за които не се е разбрало. Явно е било съдба най-големите й хитове да са по-закачливи. Тя самата беше супер скандална и винаги е носила палотогията си, но имаше и друго лице. Тиражът на първите й три албума е бомбастичен. Константин от "Черна роза" до "Ти си само осми клас", която е крайно възвишена песен :д, имаше една дупка, от която Райна го извади и му даде инерция. Към днешна дата всички му се радват, "бате Коце", но лично аз, като го видя, се сещам за маймунджулъците му и за песни като "А-у", в чиито клипове се прави на олигофрен - очевидно нещо много печелившо в тази държава на клоуни, мутри, развратници и всякакви други подобни ментално осакатени индивиди. Освен това не сме го чули да пее на живо. И какво се получава... "Свестните у нас считат за луди" - в случая такива като Райна, коментират се истериите й, а нарко изцепките на Константин в Плаза бяха потулени и дори тогава аверите му го потупваха по рамото колко е голям. Страшно много лъжеше по интервюта. Той си е на ниво селски тарикат от самодейния състав. Цял живот е бил едно простовато момче. Да, има си ги хубавите балади - но значи ето че и той като Луна има две лица. Не виждам никаква разлика между тях двамата, освен че него от първия брадър продължават да го изкарват мъжкар и любимец на народа. Нали сме на Балканите...

Не защитавам Константин, казвам само, че може да е такъв, какъвто го описваш, но не неговите най-големи хитове са Бягайте крачета при младите момчета и Тук там искаш да ти дам.

Иначе не споря за личностите на двамата - единият е доказан олигофрен, шут, наркоман, а за другата наблюденията ми са са и от участията ѝ в ББ и не са особено добри.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не защитавам Константин, казвам само, че може да е такъв, какъвто го описваш, но не неговите най-големи хитове са Бягайте крачета при младите момчета и Тук там искаш да ти дам.

Иначе не споря за личностите на двамата - единият е доказан олигофрен, шут, наркоман, а за другата наблюденията ми са са и от участията ѝ в ББ и не са особено добри.

Мда, и на Луна не са "Ако знае баща ти", "Питона", "Бяло сладко", "Мистър кинг", "Не барай"... Въобще колко глупости сътвори... Запомниха се дуетите с Райна, "Обади ми се" и "Черна роза" от по-сериозните му, ако трябва да сме откровени. Дори Коста Марков и Магапаса имат по-добра дискография.

Въпросните стойностни песни на Луна, пак повтарям, с богат инструментариум, които изброих, си стоят - който има желание, ще ги чуе. Дори да не му харесат, то е въпрос и на вкус все пак, не може да й се отрече, че е вложила творчество и пари в тях. Грозно впечатление ми направи, че в брадъра в тоя епизод пускаха и баладите на Константин и го изкараха гвоздей на програмата - без дори да го чуем на живо пак, а Луна се опитаха да я злепоставят и изброяваха само най-бруталните заглавия. Поне да бяха пуснали "Без теб не мога да живея", "Аз не съм жена само за един мъж", "Коледа е"... Но и тя е тъпа, че си трае и им играе контра, вместо да ги накара да разберат, че има и друга страна.

Константин пак с чашката - на маса всички са му приятели, а като изтрезнее, пак ще стои пасивен на някой стол. Никаква игра не показва. Захажаева го каза - не взима отношение по никакви теми и е простоват. В същото време припада по гласа му, дори и по кючеците му, макар че тези на Луна намира за просташки. Пак двойни стандарти. Тия хора вътре са способни да си сменят сто пъти мненията, настроения, позициите, коалициите. На кого от тях да се свали шапка?

Когато Константин направи такова интервю, без да черпи Емилия Стоянова с уиски и да фъфли, правейки се на палячо, тогава ще му сваля шапка. Луна също така е взимала отношение по темата с КТБ и са я канили да гостува в доста сериозни предавания - там съвсем не се държеше като луда. И независимо дали е било заради личен интерес, тя все пак има отношение и към други теми. Нещо, което не може да се каже за Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито един от двамата не ми е кой знае колко приятен, че да водя някакъв спор. Разбрах ти гледната точка, но честно казано нямам желание да опознавам повече нито творчеството на Луна, нито да ѝ слушам интервюта. Нея определено по-малко я понасям. За протокола, Без теб не мога да живея, Завинаги до теб, Аз не съм жена само за един мъж ги знам.

А Константин - прав си за него, но на мен с изключение на изброените няколко песни, всички ми се струват сравнително качествени на фона на Дай парите, чиче, примерно.

 

Пс: Относно Брадъра - защо пък изобщо трябва да "се сваля шапка на някого"? И всички са един дол дренки.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е дъното на чалгата. Най-гнусното същество, появявало се в жанра. И да, дори Теди Александрова е по-добре от нея. Бездарна, нагла, една от първите, станали известни с провокации и простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Коцето има 1000 пъти по-хубави песни от тая Луна дето е толкова противна., Кой пее песните на Луна- никой. А на Коцето ги знаят и пеят.

 

Отвратителна е Луна! Че и се гавреше вчера за "Болка в мимути", че нямала смисъл, била тъпа песен... Не бил певец Константин, алоооо ти каква си? Пълна дупка! Песните и са просташки и мега глупави, като нея! Дъното е а се има за велика :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна е Луна! Че и се гавреше вчера за "Болка в мимути", че нямала смисъл, била тъпа песен... Не бил певец Константин, алоооо ти каква си? Пълна дупка! Песните и са просташки и мега глупави, като нея! Дъното е а се има за велика :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Да, идваше ми да я фрасна. Какви хитове има тая, нямам и една песен нейна в компа, никога не ме е впечатлявала с нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, идваше ми да я фрасна. Какви хитове има тая, нямам и една песен нейна в компа, никога не ме е впечатлявала с нищо.

 

И ако беше пред очите ми с кеф ще я фрасна. После пак си запушваше ушите, а на мен ми идва аз да си запуша мойте, като я слушам.

Сега без торбата Мариела ще направят Луна на луда! Тя си е де... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чета коментарите сигурен победител пак е Гошо, прекръстил се на Джино. Изключително фейк ми е неговият образ и явно успява да излъже болшинството от зрителите. Коцето е много прав - наистина е като енергиен вампир, вечно намръщен и недоволен. И уж е голям Жентълмен, а тихичко си ги нарежда жените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чета коментарите сигурен победител пак е Гошо, прекръстил се на Джино. Изключително фейк ми е неговият образ и явно успява да излъже болшинството от зрителите. Коцето е много прав - наистина е като енергиен вампир, вечно намръщен и недоволен. И уж е голям Жентълмен, а тихичко си ги нарежда жените.

Не мога да понасям Жинол но вче,а за пъ,ви път ми нап,ави доб,о впечат.ение Кокаин и €оза,ева се дъ,жаха нападате.но и тъ.куваха пог,ешно въп,осите му като заяждане Всъщност всеки възп,иема нещата такал както той би ,еаги,а - оттам са всичките ба,ие,и в комуникацията между хо,ата Кокаин е .ицеме,но .айно и час по-ско,о т,ябва да бъде изгонен

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че това човекоподобно Мариела си тръгна, направо не се траеше. Миндил грозен.

 

Много ми е мазна и гнусна. А като човек също е противна. Отчаяно се залепи за другия миндил Луна и плетат интриги. Толкова долно същество, за нея няа добър човек в къщата. Със сигурност и това "приятелство" с Луна беше фарс.

 

Като чета коментарите сигурен победител пак е Гошо, прекръстил се на Джино. Изключително фейк ми е неговият образ и явно успява да излъже болшинството от зрителите. Коцето е много прав - наистина е като енергиен вампир, вечно намръщен и недоволен. И уж е голям Жентълмен, а тихичко си ги нарежда жените.

 

Като гледам другите и аз също искам Джино да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...