Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Този сезон е по-прост и от предния, ненормалниците могат да събудят интереса за ден-два и после идва чуденето защо по дяволите гледам това. Това вече е далеч от психологическо проучване на събрани различни хора заедно в една къща, това е Карлуково и дори не е смешно, а е жалко. Още по-срамно е, че половината дори не са луди, а се излагат за пари. Бих предпочел да прося по метростанциите отколкото да съм ВИП на такава цена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Валидол за какво се използва

 

За успокояване, леки невротичности, панически атаки и бодежи от несърдечен характер. Най-лекото за нерви и притеснение наред с глог, мента и валериана.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазният селски бек Константин какво се месеше в играта им... Да го бяха сложили него там да отговаря и да му видим общата култура, да му се не знае и шута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазният селски бек Константин какво се месеше в играта им... Да го бяха сложили него там да отговаря и да му видим общата култура, да му се не знае и шута.

:1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джино се показа колко е тъп, неграмотен и излишен! Ще ме извинявате. :mf_surrender:

 

Айде стига сега, има много по-излишни хора от него в къщата. Луна е много грамотна и остра... Ама нали прави циркове и ви е интересна. Искам Мариела да си ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dee си тръгнал.

Психиката му не издържала без прахообразни. Светлана пък плаче. Луна не знае коя песен е звучала в Космоса и приравнява Нобеловата награда до Грами.

Еми... бахти виповете, майна. Каритукари. На какво отгоре това самочувствие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е голяма Лунче! И в затвора я хвърлиха, и там си направи концерт жената и си гледаше кефа. :D В същото време Динко орева света, че полежа малко в зандана. Много й се изкефих снощи как се хилеше като изгониха онова безгръбначното рапърче. Кой знае какво още им е замислила на съквартирантите и сега ще има възможност да им сипва с големия черпак. Дружбата й с Нордел не знам още дали й влияе положително. Готвачката според мен просто я използва като маша и ще я захвърли като няма нужда от нея.

 

Иначе от колектива Коцето взе да започва да си блести по неговия си откачен начин вече. Пак ще се бори за победата според мен. Фънки като е забавен е готин, но като избеснее не мога да го гледам. От Людмила очаквах повече - за момента тя само дудне около Луна и Нордел, направо се изгуби покрай тях горката и се опитва да изпъкне на техен гръб. Джино е пълен позьор, който не може дори да чете на български - анти ми е от предния сезон още. Някакси го определям като човек, който е някакъв си свободен електрон там, не се вписва никъде и в нищо, предполагам, че и в живота е така. Динко пък просто затвърди мнението за себе си - селски бек със самочувствие. Двете коври-скочубри няма смисъл да се коментират даже, прекалено ниска топка са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана тоя сезон е пълно дъно, а в предния дори и симпатизирах. Сега милата много си е повярвала и взела прекалено насериозно. Да си види снимките преди операциите и да се кротне малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана тоя сезон е пълно дъно, а в предния дори и симпатизирах. Сега милата много си е повярвала и взела прекалено насериозно. Да си види снимките преди операциите и да се кротне малко.

Та тя все едно е едно ока! Тези дето я харесват като жена да се хвърлят под някой тир

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с тия събрани очи, хиксообразен поглед... Постоянно си ги събира върху носа, опитвайки се да осмисли случващото се около нея. Може би най-тъпият участник в историята на шоуто.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана тоя сезон е пълно дъно, а в предния дори и симпатизирах. Сега милата много си е повярвала и взела прекалено насериозно. Да си види снимките преди операциите и да се кротне малко.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е голяма Лунче! И в затвора я хвърлиха, и там си направи концерт жената и си гледаше кефа. :D В същото време Динко орева света, че полежа малко в зандана. Много й се изкефих снощи как се хилеше като изгониха онова безгръбначното рапърче. Кой знае какво още им е замислила на съквартирантите и сега ще има възможност да им сипва с големия черпак. Дружбата й с Нордел не знам още дали й влияе положително. Готвачката според мен просто я използва като маша и ще я захвърли като няма нужда от нея.

Луна си е самодостатъчна - няма нужда от другите, но те не могат да дишат без нея. Все пак благодарение на нея ги показват поне за малко. Изедници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна си е самодостатъчна - няма нужда от другите, но те не могат да дишат без нея. Все пак благодарение на нея ги показват поне за малко. Изедници.

 

Ще се самоизядат без нея, както стана след изгонването й от Вип Брадър. Така че трябва да са й много благодарни. Луна е едновременно тартор, дразнител и жертва, уникална игра прави. Всички вътре пеят песните й - Бягайте крачета, Не става, Тук-там. Какво по-показателно за надмощието й? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво надмощие показва Луна, след като всички я взимат на подбив. Това, че й рецитират част от някои текстове на стари песни, съвсем не означава, че ги респектира с нещо. Тази година играта й е твърде непоследователна. Вадила на показ демоните им, провокирала ги. Ми все си мисля, че има и други начини освен да наричаш напреднала си шизофрения висша степен на манипулативност. Толкова си изгърмя патроните, че вече освен да лази и да се лигави, друго не й остана. Нордел, дето е сто пъти по-противна, си носи играта в кръвта, затова Лунче взе да се допитва до нея... Козове не й останаха. И това, дето се гавриха с молитвата, не беше и забавно. И не трябва да бъде.

А на Коцьо не виждам кое му е готиното. Никаква тежест няма като мъж. Не сме го чули и да пее, нещо да ги забавлява, освен да се прави на палячо и да гледа като пребозало теле, ама това го прави 20 г. вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...