Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Точно Анелия е ужас, заприличала е на циганка. За нищо не става вече.

 

Да... и аз това забелязах. Емануела пък с тоя плейбек...

 

Отвратително тъп и скучен концерт. Не е крайно зле, ама последните 2 години са много зле.

 

Коя вече не е никакъв хит. Дъ бос също. Гот ми е също. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джена след раждането е станала по-хубава. Каква циганка се правеше с перата преди, сега е топ.

Преслава е най-хубавата чалгарка в момента.

Концерта е смешен в сравнение с предните години. Дори и шоуто на Галена изглежда смешно на фона на този сиромашен цирк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена след раждането е станала по-хубава. Каква циганка се правеше с перата преди, сега е топ.

Преслава е най-хубавата чалгарка в момента.

Концерта е смешен в сравнение с предните години. Дори и шоуто на Галена изглежда смешно на фона на този сиромашен цирк.

И Емилия е много хубава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара обаче много държи да се излага на 100%. Не и е достатъчно, дето цялата държава я бъзика, че е меркантилна овца, шибаща се с 60-годишен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път обаче монтажа е много разчупен и готин. Браво на Планета! И аплодисментите мисля че са 1:1 с тези от концерта, няма добавяни.

Иначе ми стана смешно как са монтирали пеене на Стораро в началото на "Как да изтрезнея". Той беше толкова зле, че почти на припева запя. :gun_bandana:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път обаче монтажа е много разчупен и готин. Браво на Планета! И аплодисментите мисля че са 1:1 с тези от концерта, няма добавяни.

Иначе ми стана смешно как са монтирали пеене на Стораро в началото на "Как да изтрезнея". Той беше толкова зле, че почти на припева запя. :gun_bandana:

Емилия и Тони Стораро е трябвало да пеят дуета на плейбек, не са знаели, че ще са на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия пеенето й е една идея по-стабилно от последните пъти, но всичко друго беше зле - погрозняла е, била е с гадна рокля и с 0 присъствие и шоу.

 

На този концерт всички са зле, сал' една Галя с мижавата си кукленска тъпотия и всичко друго - балет и конфети. Честита Нова 1994 година! :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що изгледах целия концерт и мога смело да твърдя, че най-добре приети бяха Яница, Преслава, Фики, Галин и Джулия.Галена много измъчено изглеждаше, не оправда очакванията, които по принцип имаме към нея.Слабата продукция, която пусна тази година /изключвам "Моро му"/ си оказа влиянието.Райна беше много сладка и с хубави песни, но явно никога няма да може да си върне позициите, които имаше от 2003 до 2008.Дори ми стана малко тъжно, че никой не я отрази, за разлика от мангасарката Роксана. :mf_surrender:

Общо взето плейбека и кофти подредбата на изпълнителите прецакаха концерта.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия и Тони Стораро е трябвало да пеят дуета на плейбек, не са знаели, че ще са на живо.

Фики наистина ли и двете песни е изпял на плейбек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми това че се показва живия контакт с публиката, нещо което последните години хич го нямаше. Така се прави, да се види как реагира публиката, а не да слагат изкуствени аплодисменти, нещо много грозно. Само да махнат и плейбека и някои пълнежи ама това някак не им се получава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на финала на концерта пайнерките защо не си изпяха сборната песен за Планета, или този момент е изрязан?

Такова нещо няма от години. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на финала на концерта пайнерките защо не си изпяха сборната песен за Планета, или този момент е изрязан?

Защото не могат да се гледат една друга... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 50:35 си пеят доста силно, но и тя не им подаваше изобщо, освен на този момент.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на финала на концерта пайнерките защо не си изпяха сборната песен за Планета, или този момент е изрязан?

Те едва се траят в гримьорните, ти искаш да излезнат дружно да пеят. Чакай...

 

Мария нещо се била отворила на Татяна в гримьорните, дочух. Анелия и тя има някакви скандали с колежка , съдейки по последните и постове в инста-та, ама с коя...

 

Май само БИК имат готини отношения в тоя кокошарник, останалите са до време или хич ги няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...