Jump to content



Online: Taylor Swift - Look What You Made Me Do


Препоръчани коментари

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еми с такива мащабни и хубави проекти как няма да мачка?! Началото и края са жестоки. :1000 (29): Тейлърчето пак ще чупи рекорди. Евала! Определено знае какво прави и има ясна идея как да си движи кариерата. Очаквам пак някой да обяснява как клипът бил маловажен. :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото определено е страхотно. Краят ми напомня на Applause, разбиващата се кола на клип на Кейти Пери от 2013-та. Две неща ме дразнят във видеото - на места Тейлър се превзема и физиономиите й са странни; глупавата песен, която озвучава това прекрасно видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален клип, Тейлър тотално разби цялата индустрия. Видеото не само ще чупи рекорди, ами ще остане в историята на музиката. Никак не си поплюва Тейлърита вече- кралица на попа ще става!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Превъртя музикалната индустрия! 11 часа - 18 милиона.. май Адел ще се раздели с рекорда си :D

 

Брутална е, нямам какво да кажа повече. Всичко е гениално измислено!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекорда беше на Псай за 31 милиона, нали?

Май ще си имаме нов рекордьор. :ba:

 

Рекорда го държи Адел с 27.7 милиона, който ще бъде подобрен :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 7 милиона до рекорда!

 

giphy.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече имаме Видео на годината за VMA 2018.

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Това с Грами наградата дразга наменена за Katy ли е ?

Хубаво че на такъв начин им върна и на Katy Perry и на Kanye West.

Виждам Taylor oт клиповете на You belong with me, Out of the woods и началото на кариерата и' с гитарката, липсва и ролята и от Bad Blood, идеално би паснала в видеото за тази песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...