Jump to content



Online: Taylor Swift - Look What You Made Me Do


Препоръчани коментари

Ще е скандално утре да обявят новина, че са всъщност 50 милиона, което няма да ме изненада, де. Просто като терминатор мина всичко...

 

We need 400K more views to beat the record for the most views in a single day.

 

Суифтитата мачкат, значи рекорда е 38.5

Чак 50 ме съмнява, но нищо не е изключено... Това е Тейлър Суифт!

Честито за рекорда, не мисля че някой ще й го бие в близкото бъдеще.

Тази ера вече е шокиращо голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Денят не става ли в 4.00 наше време и милионите да са 40 за 24 часа?!

 

Не, беше качена в 3.30

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър = лигла, шматка, пикла и известна само с връзките си. Тамън беше утихнала, пак трябва да я трая.

Марш от темата като не я траеш, все бълваш злоба срещу топ иконите - преди Гага, сега Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суифтитата разбиха всички рекорди, сега са се наели с рекорда за клип най-бързо достигнал 100 милиона, сегашния рекорд е за по-малко от 3 дни (2.8), възможно е и да успеят И с това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психясали като феновете на Шакира са Суифтитата.

Рики Мартин - 1.2 млрд. с 2М лайка

Тейлър - 50 млн. с 2М лайка

 

Май на някой милиардите са нереални :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин - 1.2 млрд. с 2М лайка

Тейлър - 50 млн. с 2М лайка

 

Май на някой милиардите са нереални :3fdb8960598fa63e:

 

Да си ги завре някъде Суифта. Тя само с това ще си остане. VH1 никога не я предпочита за предаване, никога няма да има и резиденция. Тя е една пикла и лигла, която, ако някой й вземе играчката реве. Много хубаво я бяха наредили на наградите преди години, малко й беше. Да я утрепят дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Менопаузата не прощава никому.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин - 1.2 млрд. с 2М лайка

Тейлър - 50 млн. с 2М лайка

 

Май на някой милиардите са нереални :3fdb8960598fa63e:

Не са, Vente Pa Ca и другите латино клипове се слушат от малка публика, но многократно. В Латинска Америка, както и тук, YouTube е основен канал за слушане на музика и примерно един човек си пуска песента 50 пъти, но няма как да даде повече лайкове. И на други клипове е такова съотношението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може да няма резиденция и предаване, ама е близо 5 пъти по-богата от Рики. :1000 (29):

 

Като напраеи 30 години кариера и е успешна във всички сфери на шоубизнеса и на 45 години все още е тук и прави турнета и албуми, тогава ще си говорим пак.

Поредната лигла е, а тука възхвалявате всеки за крал к кралица, тъй че сте ми ясни.

 

На 45 години никой няма да я знае даже и няма да стигне толкова да пее. Тя е невзрачна шматка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суифтитата разбиха всички рекорди, сега са се наели с рекорда за клип най-бързо достигнал 100 милиона, сегашния рекорд е за по-малко от 3 дни (2.8), възможно е и да успеят И с това.

От кой се държи този рекорд?

Ех да бяхме монстърите като феновете на Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кой се държи този рекорд?

Ех да бяхме монстърите като феновете на Тейлър.

PSY - Gentleman.

 

Не е само до фенове, ако публиката няма интерес, феновете могат само да предпазят от провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кой се държи този рекорд?

Ех да бяхме монстърите като феновете на Тейлър.

То да беше само до фенове.. Гага рано или късно ще се надигне, но нея като че ли й липсваше признание за таланта, за стойностни песни и зави в противоположна насока, за да си набави тези неща. Успя да получи признание за тези неща, но загуби страшно фенове на онази другата Гага, които не я възприеха с новия й образ. Не смятам, че ще спре с опитите си отново да е голяма звезда. А святам, че може и да й се получи, стига тя да иска отново да скандализира.

 

Суифт и в България стигна до #2 в Набиращи популярност, като очаквам и #1 да достигне. С албума ще е страшно. Предвиждам още Грами, MTV и още всякакви награди другата година в ръцете на Суифт. Високо я ценят и подкрепят критиците, освен феновете.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor Swift's "Look What You Made Me Do" posted the biggest single day view count for any video in YouTube's history (43.2 million).

 

Това е официалната цифра, преди малко излязло информация.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_..._first_24_hours

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах тази ера да й е по-слаба и че достигна максимум, който трудно ще подобри с последната, но тя тотално ме изуми, съсипа всички с това видео и песен. Брутална е, не ми излиза от главата. Още откакто беше с китарата и тийн песните ми стана любимка, сега вече надмина всички величия. Нито Гага, нито Адел, нито дори Кейти успяха да издържат, Риана се посъвзе, Бионсе не толкова, но Тейлър продължава. Разби ги и съм ужасно щастлив за нея!

 

81 934 491 показвания

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах тази ера да й е по-слаба и че достигна максимум, който трудно ще подобри с последната, но тя тотално ме изуми, съсипа всички с това видео и песен. Брутална е, не ми излиза от главата. Още откакто беше с китарата и тийн песните ми стана любимка, сега вече надмина всички величия. Нито Гага, нито Адел, нито дори Кейти успяха да издържат, Риана се посъвзе, Бионсе не толкова, но Тейлър продължава. Разби ги и съм ужасно щастлив за нея!

 

81 934 491 показвания

Абсолютно нереалистично и субективно сравнение:

 

1. Гага ВЛАСТВАШЕ 5 години, Тейлър нито е едноличен лидер, нито периодът е толкова дълъг, нито може да се мери с фурора, който Гага предизвикваше.

2. Адел е сензация без промо и в световен мащаб. Тейлър е доста силна WW в последно време, но все пак не е това, което е Адел, въпреки всичкото промо. Защо да не е издържала, 25 провал ли беше, какво?? Просто спря да издава, това е.

3. Кейти е доста слаба в момента и никога не е продавала толкова, колкото Тейлър в САЩ, но има рекорди, които Тейлър все още не е постигнала.

 

Тейлър е много силна в някои неща, за тази година определено е най-силната жена само с един сингъл, но има още много да се доказва, преди да може да се каже, че е надминала величията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах тази ера да й е по-слаба и че достигна максимум, който трудно ще подобри с последната, но тя тотално ме изуми, съсипа всички с това видео и песен. Брутална е, не ми излиза от главата. Още откакто беше с китарата и тийн песните ми стана любимка, сега вече надмина всички величия. Нито Гага, нито Адел, нито дори Кейти успяха да издържат, Риана се посъвзе, Бионсе не толкова, но Тейлър продължава. Разби ги и съм ужасно щастлив за нея!

 

81 934 491 показвания

 

Подкрепям, отвя ги всичките, плачат в ъгъла и не знаят откъде им е дошло. Такава олелия създаде Тей Тей, че колежките на психолог ще ходят, за да се съвземат.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...