Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И все пак не мисля, че клатенето на трона й е толкова силно, че да бъде бутната от него. Към днешна дата липсват конкурентки, които имат потенциала да се възкачат на него.

 

Точно. Това е и един от главните проблеми на жанрО. Нулев приток на нови силни имена, всички известно приближава 35 или ги е минало. Да не вземе попфолка да си отиде с това последно поколение лидерки!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Може Преси пак да се качи на трона, от липса на други алтернативи :3fdb8960598fa63e:

Всъщност може, в месеца между масовото изнасяне на Галени и тн от кокошарника и официалното му закриване, е напълно възможно Преса да седне, като за последно, на трона. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си е купувал гласове. :1000 (29):

Как спиш не знам. Всеки твой пост е само как някой купувал, плащал и тн. Докажи го едит път поне да ти повярваме на думите. :bag:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика той да печели след като загуби статута си на топ име, особено с такава тъпа и елементарна песен.

 

Това че е тъпа и елементарна, не означава, че не може да стане хит. Прави разграничение между двете неща. Пример за това са песните на Т. Александрова, абсурдни неща, но хитове.

Фики определено направи хит с тази песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика той да печели след като загуби статута си на топ име, особено с такава тъпа и елементарна песен.

Аз не виждам логика тогава песните на Теди Александрова, Галин и подобни как стават хивоте. Сложна ли ти се струва новата песен на Галин със жунглите и леляти Гошка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патето в момента е най-големия хит чалга хит,нека фенове на залязващи певици като Преслава да не завиждат.

Нищо общо с песните "Горе-долу", "Бум" и други, които бяха в пъти по-големи и тотални хитове. Това е еднодневка :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо с песните "Горе-долу", "Бум" и други, които бяха в пъти по-големи и тотални хитове. Това е еднодневка :girl_witch:

Никой не е казал,че не е еднодневка,но все пак излезе преди 2-3 седмици,откъде знаеш как ще се развие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патето в момента е най-големия хит чалга хит,нека фенове на залязващи певици като Преслава да не завиждат.

Преси държи 2 от най-успешните попфолк песни тази година, а други разчитат на 13 годишни да имат хит. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси държи 2 от най-успешните попфолк песни тази година, а други разчитат на 13 годишни да имат хит. :whistling:

Първо са 14 годишни,второ Андреа в последните години има мнооого повече и по-големи хитове от Преса и трето "Строго забранено" е много по-известна от всичките произведения на Преслава в последните години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо са 14 годишни,второ Андреа в последните години има мнооого повече и по-големи хитове от Преса и трето "Строго забранено" е много по-известна от всичките произведения на Преслава в последните години. :3fdb8960598fa63e:

Да, направо златен хит е това :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо са 14 годишни,второ Андреа в последните години има мнооого повече и по-големи хитове от Преса и трето "Строго забранено" е много по-известна от всичките произведения на Преслава в последните години. :3fdb8960598fa63e:

Това е пълна глупост вече, прегледай се.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте спонтанния ренесанс на чалгата и Сашка в най-гледаното шоу в праймтайма. :D Всички издивяха, инак кротката Ваня Щерева се разби от танци, а тийн идола Тото дори запя, че и Маргарита Хранова също, макар и сръбско... Сашка пък си направи цял самостоятелен концерт по телевизията... :D

Коментарите валят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом си се хванал за това в поста ми,значи съм си свършил работата и друг е за преглед. :Vishenka_05:

Хванах се защо е фрапиращо и нелепо :mf_surrender:

Андреа е кръгла нула след "Най-добрата", даже Юнона има по-голям хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...