Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Къде?

В Медисън скуеър гардън. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Като чуя вече за концерт на Пайнер, асоциацията е смях.

Защо продължават да се пробват, особено след фиаското във Варна... Тия хора за мазохисти.

Или трябва да сменят концепцията и да направят сносен концерт, или не ги виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:76a54463

 

 

2003 - Анелия

2004 - Анелия и Ко

2005 - Анелия

2006 - Анелия

 

Шокиращо ... 2007 - Анелия и Миро :1000 (29):

 

Дано е щастлива сега с дуетите си с Ваня и Кристали и балади със Софка и Гринго.

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:76a54463

2003 - Анелия

2004 - Анелия и Ко

2005 - Анелия

2006 - Анелия

 

Шокиращо ... 2007 - Анелия и Миро :1000 (29):

 

Дано е щастлива сега с дуетите си с Ваня и Кристали и балади със Софка и Гринго.

 

Тя си пуска и самостоятелни песни, които, както виждаме, са доста успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си пуска и самостоятелни песни, които, както виждаме, са доста успешни.

 

Освен "Дай ми още" няма нищо доста успешно от "Генерал" насам.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен "Дай ми още" няма нищо доста успешно от "Генерал" насам.

 

"Гот ми е" е един от най-големите хитове на миналата година. Забрави ли? "Дай ми още" пък е най-успешното самостоятелно парче в Пайнер за последните две години. Това да не е малко?

 

"С тебе ми е най" вече си е хит по дискотеките и има 3.5 млн. за един месец, което е супер за слабата година, в която се намира чалгата.

 

Анелия всъщност е своебразен стожер на попфолка и е един от изпълнителите, на които се крепи целия жанр в последно време, нищо, че е неадекватна в повечето си решения и интервюта.

 

Знам, че си разочарован от посоката, която пое кариерата й, но реалността е такава. А сега да погледнем нагоре към небето и да си пожелаем нещо! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте лайфа на Татяна в страницата и тя съобщава за концерта и за новата си песен

Сигурно ще присъстват само утайките на Пайнер, начело с Тотя крокодила- лицето на треторазрядките !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е започнала работа в музей. :wacko:

 

Но е казала, че ще продължи да се занимава и с пеене. Първо обаче да сложи ботокс.

Каквото иска да си слага и където иска да доброволства, само да пусне още поне няколко песни, за да направи 15 години на сцена. Уж била започнала да търси песен, дано успее да изкара нещо до края на годината - поне Коледна ТВ версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...