Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ПИЧ, аз не съм се поробил да слушам само чалга и да ограничавам вижданията си за музика само до Андреа, Преслава или която и да е пача от чалгата. Виждам че нито една от тях не става, ама да продължавате да надувате спукания балон Преслава е леко смешно. Била е успешна преди 10 години и до там. Сега е една от многото и не се отличава с нищо. Няма същия глас, няма семпла визия, няма дълбоки текстове, няма добрите песни, няма тва одобрение което имаше, участията и дори не са толкова много, на концерт не получава същия прием, последните награди които взе са незаслужени и т.н и т.н Кое трябва да видя? Когато тя беше на върха никой не можеше да се мери с нея, а сега всякакви я изместват, защото загуби идентичността си.

 

Прав си за всичко. Мисълта на въпросния потребител беше, че съотнесено към днешната реалност (а тя е различна от преди 10 години), Преслава продължава да е в топ 3-5 всяка година. Не е изпаднала зад борда като Андреа или Ивана да речем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Прав си за всичко. Мисълта на въпросния потребител беше, че съотнесено към днешната реалност (а тя е различна от преди 10 години), Преслава продължава да е в топ 3-5 всяка година. Не е изпаднала зад борда като Андреа или Ивана да речем.

 

 

Андреа спря да им играе по свирката. Откупи всички песни и клипове, които си заслужават и се махна. Не виждаш ли, че се е отказала и тея песни които пуска са само за замазване на очи? Тя не е действащ изпълнител. Докато Преслава от другата страна си къса гъза да прави дуети със актуални имена, топ композитори, дори изглежда много по-курвенски от всякога. В медиите е одумвана заради наркотици и любовници, прееба си отношенията с Галена, загуби сумати хора които я харесваха...Като цяло изпълнител който трябваше да направи пауза, а тя точно тогава се осра да си върне мястото на върха.

 

Тва ли е Преслава която феновете и харесват? Жалка картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, ти тотално полудя. :mf_surrender:

 

Какви са тези фантасмагории? Доказателства имаш ли? Старите клипове се махат заради изтекли права.

 

Дали? Чак па толкова много неуредени права, някак не ми се види сериозно. Спокойно, ще дойде време да режат милиони и от песни на 2-3 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа спря да им играе по свирката. Откупи всички песни и клипове, които си заслужават и се махна. Не виждаш ли, че се е отказала и тея песни които пуска са само за замазване на очи? Тя не е действащ изпълнител. Докато Преслава от другата страна си къса гъза да прави дуети със актуални имена, топ композитори, дори изглежда много по-курвенски от всякога. В медиите е одумвана заради наркотици и любовници, прееба си отношенията с Галена, загуби сумати хора които я харесваха...Като цяло изпълнител който трябваше да направи пауза, а тя точно тогава се осра да си върне мястото на върха.

 

Тва ли е Преслава която феновете и харесват? Жалка картинка.

 

Аз няма да споря с хора ,които се опитват да наложат своето мнение , цяла България слушаше Преслава и все още искам да ти кажа ,че я слушат ,но не е на върха(едноличен лидер) както беше , защото там стоят още няколко фолк кокони. Смело мога да ти кажа ,че Преслава е певицата властвала най-много на върха.

А и ако не си осведомен Преслава е затрупана от участия и тази година както миналите (2016 беше с най-много участия,ако не си осведомен).

Така,че с тези грешни изводи , които се опитваш да налагаш няма да стане , ПИЧ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа спря да им играе по свирката. Откупи всички песни и клипове, които си заслужават и се махна. Не виждаш ли, че се е отказала и тея песни които пуска са само за замазване на очи? Тя не е действащ изпълнител.

 

Междудругото сега ме вкарваш във филма дали Андреа не чака да оздравее/отслабне и тогава да се завърне с яки хитачки както едно време. Демек нарочно през последно време да пуска някакви песни за замазване на очи, както ти казваш. А ние всички да си мислим, че е бита карта с тотално загубен нюх за хитове.Ама айде вече да й спада подутото лице и да се взима в ръце. Определено липсват на попфолка качествените неща, които предлагаше, като беше в топ форма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да споря с хора ,които се опитват да наложат своето мнение , цяла България слушаше Преслава и все още искам да ти кажа ,че я слушат ,но не е на върха(едноличен лидер) както беше , защото там стоят още няколко фолк кокони. Смело мога да ти кажа ,че Преслава е певицата властвала най-много на върха.

А и ако не си осведомен Преслава е затрупана от участия и тази година както миналите (2016 беше с най-много участия,ако не си осведомен).

Така,че с тези грешни изводи , които се опитваш да налагаш няма да стане , ПИЧ!

 

Какъв ти е проблема на теб бе? Вечно спорещ, вечно със заядлив тон, Преслава да не ти е била кърмачка/дойка? Нямал да спори с хора, които се опитвали да си наложат мнението. Ми за какво сме тук в тоя форум, ако не да си изразим мнението. Момчето казва много верни неща, на теб не ти отърва да ги приемеш. СМЕЛО МОГА ДА ТИ КАЖА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, че от пика на Преслава минаха 10 години, но и към днешна дата продължава да е много актуална и да прави хитове, макар повечето да отминават за два месеца, но то при всички вече е така. Освен тя и Анелия, не знам друга да е била толкова много време в топа (от "Дяволско желание" и там останалите първи хитове стават вече 13 години).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, че от пика на Преслава минаха 10 години, но и към днешна дата продължава да е много актуална и да прави хитове, макар повечето да отминават за два месеца, но то при всички вече е така. Освен тя и Анелия, не знам друга да е била толкова много време в топа.

 

И аз не знам що си го причиняваш, но явно няма вече с какво да се похвали Преслава тук и започват подобни нелепи разсъждения. Стегни се, измисли нещо сериозно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам що си го причиняваш, но явно няма вече с какво да се похвали Преслава тук и започват подобни нелепи разсъждения. Стегни се, измисли нещо сериозно.

Има страхотни хитове тази година - "Пада звезда" и "Тук жена му пази" - обожавам ги! (през 2013-2016, все имаше по една-две песни годишно, които не се получаваха, но сега е бетон) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да споря с хора ,които се опитват да наложат своето мнение , цяла България слушаше Преслава и все още искам да ти кажа ,че я слушат ,но не е на върха(едноличен лидер) както беше , защото там стоят още няколко фолк кокони. Смело мога да ти кажа ,че Преслава е певицата властвала най-много на върха.

А и ако не си осведомен Преслава е затрупана от участия и тази година както миналите (2016 беше с най-много участия,ако не си осведомен).

Така,че с тези грешни изводи , които се опитваш да налагаш няма да стане , ПИЧ!

Цяла България я слушаше до 2008-9.

Първо се появиха Андреа и Елена, взеха й "върха" още 2008-2011. После Галена се издигна, Анелия стана руса кучка и си върна позициите, а Джена стана най-новото име в топ-а. След тотално властване на Галена-Анелия, Преси просто издиша. Сега Емануела я премазва. Кои са тея години на пълно лидерство? Аз от 2008 насам не се сещам за такава година. :1000 (29):

 

Междудругото сега ме вкарваш във филма дали Андреа не чака да оздравее/отслабне и тогава да се завърне с яки хитачки както едно време. Демек нарочно през последно време да пуска някакви песни за замазване на очи, както ти казваш. А ние всички да си мислим, че е бита карта с тотално загубен нюх за хитове.Ама айде вече да й спада подутото лице и да се взима в ръце. Определено липсват на попфолка качествените неща, които предлагаше, като беше в топ форма.

Съмнявам се някога отново да се засили. Тя е стигнала пика си в България и чалгата. Видяла е какво е да си най-коментираната личност и да обираш цялата помия. Нещата с Кубрат не са добре. Вече няма музата да прави хитове. Да заложи на бизнес или някакво творчество и да се отдаде на него. Нито чалга аудиторията я заслужава, нито си струва да се труди без талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла България я слушаше до 2008-9.

Първо се появиха Андреа и Елена, взеха й "върха" още 2008-2011. После Галена се издигна, Анелия стана руса кучка и си върна позициите, а Джена стана най-новото име в топ-а. След тотално властване на Галена-Анелия, Преси просто издиша. Сега Емануела я премазва. Кои са тея години на пълно лидерство? Аз от 2008 насам не се сещам за такава година. :1000 (29):

Да, но през цялото това време или временно е била на върха, или плътно зад по-актуалните към дадения момент. Не е потънала като Титаник след края на пика си, ала ГИК, Андреа и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид?

Ами така ми изглеждат на мен нещата.

Не ходят по почивки заедно и не ми изглеждат като щастлива двойка. Той не говори за нея и отговаря само ако го питат. Ограничава я да не се разголва, да не поема толкова участия, да не контактува с миндили като Николета. Да си видял да й даде някой лев за по-добър клип или за по-скъп композитор? Ето сега е в дупка и има нужда от по-добра продукция за да се издигне. Един Гальо вафладжията направи жена си професионалист, а Кубрат ли няма да може? То даже няма една снимка на която да се целунат или да са като двойка. Може и аз да си набивам филми, ама има нещо гнило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но през цялото това време или временно е била на върха, или плътно зад по-актуалните към дадения момент. Не е потънала като Титаник след края на пика си, ала ГИК, Андреа и т.н.

Къде са потънали Камелия, Глория и Андреа?

Глория си запази почерка и прави песни в нейната стилистика. Най-добрите концерти от чалгата ги прави именно тя. Има много фенове, които я подкрепят. Рядко, но се случва да твори и предлага различни неща от масовката. Отгледала е вече едно дете на 21 години. Има собствено студио в което твори.

Камелия пък имаше топките първа да напусне Пайнер и да започне сама да се развива. Тая година уцели и на голям хит. Беше ментор в известно предаване, въпреки че е "потънала". Продължава да прави най-добрите участия. Продължава живото пеене и концертната атмосфера да я развива.

Андреа има третия най-развит канал на български изпълнител в Ютуб след Слави и Гери-Никол. Всички права над продукцията й са нейни. Развива се в поп музиката и иска да достигне добро ниво на вън. "Витамин" има 3,5 милиона. Най-различни колаборации. Тая с Отилия естествено беше най-успешна - 15 милиона. Нали гледанията са ви фактор. За единствения изпълнител, който се развива на вън си е перфе. Даже Гери-Никол с английски песни зор достига до 1 милион.

 

А Ивана е същото дъно, каквото Преслава не позволява да допусне да бъде...ама нещата натам отиват. Представи си Пайнер да фалира и всички изпълнители да трябва сами да се развиват. Такива глезли като Преса, които винаги ги бутаха са аут..

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са потънали Камелия, Глория и Андреа?

Глория си запази почерка и прави песни в нейната стилистика. Най-добрите концерти от чалгата ги прави именно тя. Има много фенове, които я подкрепят. Рядко, но се случва да твори и предлага различни неща от масовката. Отгледала е вече едно дете на 21 години. Има собствено студио в което твори.

Камелия пък имаше топките първа да напусне Пайнер и да започне сама да се развива. Тая година уцели и на голям хит. Беше ментор в известно предаване, въпреки че е "потънала". Продължава да прави най-добрите участия. Продължава живото пеене и концертната атмосфера да я развива.

Андреа има третия най-развит канал на български изпълнител в Ютуб след Слави и Гери-Никол. Всички права над продукцията й са нейни. Развива се в поп музиката и иска да достигне добро ниво на вън. "Витамин" има 3,5 милиона. Най-различни колаборации. Тая с Отилия естествено беше най-успешна - 15 милиона. Нали гледанията са ви фактор. За единствения изпълнител, който се развива на вън си е перфе. Даже Гери-Никол с английски песни зор достига до 1 милион.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Опасен си. Трябва да се пробваш като юрист, оратор или нещо от сорта. Колко убедително изтъкваш аргументи от типа на "Глория е отгледала едно дете. Има си студио, в което твори". :roll1: "Андреа има третия най-развит канал в Ютуб".

 

Горовим за присъствие в топа на чалгата, ПИЧ. :3fdb8960598fa63e: Тя и Рени пя на концерт пред 3-4000 души тая пролет в Пловдив, ама отдавна е в девета глуха като актуалност и масови хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Опасен си. Трябва да се пробваш като юрист, оратор или нещо от сорта. Колко убедително изтъкваш аргументи от типа на "Глория е отгледала едно дете. Има си студио, в което твори". :roll1: "Андреа има третия най-развит канал в Ютуб".

 

Горовим за присъствие в топа на чалгата, ПИЧ. :3fdb8960598fa63e: Тя и Рени пя на концерт пред 3-4000 души тая пролет в Пловдив, ама отдавна е в девета глуха като актуалност и масови хитове.

Чалгата колкото е музика, толкова и изпълнителите имат присъствие някъде. :1000 (29): Всичко е до пари и коя какви умения има в древната професия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че правят концерти не означава, че са актуални. Адмирирам Глория за това, но никой не ходи на концертите заради продукцията й след 2004-та година .. то и естрадните нафталини всяка година пълнят зали, но какво от това? Да не би да са актуални?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че правят концерти не означава, че са актуални. Адмирирам Глория за това, но никой не ходи на концертите заради продукцията й след 2004-та година .. то и естрадните нафталини всяка година пълнят зали, но какво от това? Да не би да са актуални?

Не, използвай мозъка си и виж как потъналите в нафталин пълнят зали, а "актуалните" даже десет накуп не могат да докарат 3К човека. Жалко е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, използвай мозъка си и виж как потъналите в нафталин пълнят зали, а "актуалните" даже десет накуп не могат да докарат 3К човека. Жалко е.

Да, защото публиката на нафталините е на 40+ и не ходи по чалга клубове всяка нощ, нито стои постоянно във фейсбук и инстаграм да ги следва, и концертите са единственото място, където могат да ги видят.

 

Един от проблемите на чалгата е, че стана прекалено достъпна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, използвай мозъка си и виж как потъналите в нафталин пълнят зали, а "актуалните" даже десет накуп не могат да докарат 3К човека. Жалко е.

 

Какви 3К. Те 300 не събраха във Варна. Погромът е тотален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото публиката на нафталините е на 40+ и не ходи по чалга клубове всяка нощ, нито стои постоянно във фейсбук и инстаграм да ги следва, и концертите са единственото място, където могат да ги видят.

 

Един от проблемите на чалгата е, че стана прекалено достъпна.

Извинявай, че не приемам гледната ти точка. Може и ти да си прав.

 

Какви 3К. Те 300 не събраха във Варна. Погромът е тотален.

:1000 (24): Лелееее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...