Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Къде? Кога?

Преслава има много повече фенове, Глория има далеч по-вярна агитка, Галена получава много по-голямо одобрение, Десислава също.

Никой от по-възрастните не гледа насериозно на Преса и още повече на Галена.Всеобщото мнение за Глория е,че е надута и злобна кучка,а Десислава одобрение има само на по-старите си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Никой от по-възрастните не гледа насериозно на Преса и още повече на Галена.Всеобщото мнение за Глория е,че е надута и злобна кучка,а Десислава одобрение има само на по-старите си песни.

Всеобщото мнение хората да си го заврат някъде и да си слушат Сашо Роман и Слави. По-интелигентните са в час. Отвори и виж страницата на Глория за какво става въпрос и отвори тази на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеобщото мнение хората да си го заврат някъде и да си слушат Сашо Роман и Слави. По-интелигентните са в час. Отвори и виж страницата на Глория за какво става въпрос и отвори тази на Ивана.

Аз харесвам Глория,но медиите са наложили че Глория е кучката,а Ивана "Певицата на народа",така че това едва ли някога ще се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам Глория,но медиите са наложили че Глория е кучката,а Ивана "Певицата на народа",така че това едва ли някога ще се промени.

Хора, които вярват на медийните манипулации съвсем спокойно могат да се хвърлят от някой мост.

Глория е класа и е ненадмината в българската музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, които вярват на медийните манипулации съвсем спокойно могат да се хвърлят от някой мост.

Глория е класа и е ненадмината в българската музика!

Значи 80% от България трябва да се самоубие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам Глория,но медиите са наложили че Глория е кучката,а Ивана "Певицата на народа",така че това едва ли някога ще се промени.
Кои медии? ШОУ? УИКЕНД? Всяка си е с моментите, но мога да ти кажа, че Глория е много по-фин, дипломатичен човек. Много по-малко суетна от Ивана на тема грим, кич, пари и награди. С по-малко претенции и много по-коректна във взаимотношенията си с организатори, собственици, музиканти и прочее. Дикато Ивана освен че командва и мачка екипа си, не един или два пъти се е карала за дреболии с хора и доста повече се звездее от Глория. Иначе голямата филантропка и ораторка. Айде аман от фалшиви самарянки. Глория 90-те мачкаше. Достатъчно публика й е останала от тогава и още повече ще й остане, ако се научи правилно да си отгледа старите песни. Не бери грижа. Ще видим дали на Ивана ще й се подновяват кавърите обаче.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че Преслава е напът да се задържи сред най-актуалните, по-дълго от Глория и Ивана, взети заедно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои медии? ШОУ? УИКЕНД? Всяка си е с моментите, но мога да ти кажа, че Глория е много по-фин, дипломатичен човек. Много по-малко суетна от Ивана на тема грим, кич, пари и награди. С по-малко претенции и много по-коректна във взаимотношенията си с организатори, собственици, музиканти и прочее. Дикато Ивана освен че командва и мачка екипа си, не един или два пъти се е карала за дреболии с хора и доста повече се звездее от Глория. Иначе голямата филантропка и ораторка. Айде аман от фалшиви самарянки.

Не знам кои са,говоря като цяло,защото фактите са си факти.

 

Коментирайте факта, че Преслава е напът да се задържи сред най-актуалните, по-дълго от Глория и Ивана, взети заедно :3fdb8960598fa63e:

Преслава е митично създание и е безсмъртна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че Преслава е напът да се задържи сред най-актуалните, по-дълго от Глория и Ивана, взети заедно :3fdb8960598fa63e:

Каквото и да кажа за Преслава - малко ще е.

Преслава наистина продължава да оборва всички, 9 години, откакто я отписват. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа за Преслава - малко ще е.

Преслава наистина продължава да оборва всички, 9 години, откакто я отписват. :Vishenka_05:

Преслава си е феномен в поп-фолка! Аз не познавам хора,които да не я харесват и да кажат нещо лошо за нея, дори от такива,които не слушат такава музика... Невероятна харизма,съчетана със силен и въздействащ глас.. а напоследък и доста се е разхубавила. :Vishenka_05:

Много се надявам да подготви някоя силна балада за зимата..слуша ми се нещо тип "Ако утре ме губиш", че може и по-драматично...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимки от участието на Гергана в Пловдив на 29.08.

 

4XlcCWY.jpg

DPm9Esa.jpg

Yrv26go.jpg

3mufgzJ.jpg

Оле аз така си нося блузите :bowdown: Много е яка, мачка, чакаме да пусне нов проект. :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше последната песен на Гергана.. не мога да се сетя. А навремето какви хубави песни правеше, дано пусне нещо такова пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора тази седмица е в Черешката на тортата - довечера ще готви. Не подозирах, че е толкова тъпо парче. Направи опит и да изпее "Девойко мари хубава".

Във Вип Брадър ще блесне в цялата си светлина :mf_surrender: И това е момиче на 26 години - никакво поведение и визия на леличка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа да, песента с Галин с която имаше скандал. Сетих се, даже нали получи златен скункс :1000 (29):

Песента с Галин имаше над 2 милиона за месец и 5-10 дни и то преди 2 години, не ми се мисли колко щеше да има сега. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кои са,говоря като цяло,защото фактите са си факти.

Фактите са различни от нечии фантазии. От известно време Глория има по-обрано и властно излъчване, но това не я прави лоша. Българинът бърка земното поведение с лековатост и недорасли певачки, които може да ги пощипваш и да им подсвиркваш. Много по-важно е какъв си в работата си, дали правиш компромиси с творчество и колко обръщаш внимание на феновете си. Глория не е от тия, които търпят критика, но поне след концерт обръща внимание на хората и не е подминала никого. Други изобщо не остават, а потеглят с джиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че Галин почти залезе.В чалгата отдавна нямаше толкова дразнещ плазмодий. :Vishenka_05:

https://www.instagram.com/p/BYRFO50HYzq/?ta...-by=galin_music

Какъв е този продран парцал, който е наметнал, за да не му се простудят зърната?

И тея потници на дупки, предлагам да направим кампания за събиране на пари и закупуване на дрехи на Галин:

https://www.instagram.com/p/BYRONA8nRza/?ta...-by=galin_music

че с тея рибарски мрежи и парцали за под. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са различни от нечии фантазии. От известно време Глория има по-обрано и властно излъчване, но това не я прави лоша. Българинът бърка земното поведение с лековатост и недорасли певачки, които може да ги пощипваш и да им подсвиркваш. Много по-важно е какъв си в работата си, дали правиш компромиси с творчество и колко обръщаш внимание на феновете си. Глория не е от тия, които търпят критика, но поне след концерт обръща внимание на хората и не е подминала никого. Други изобщо не остават, а потеглят с джиповете си.

За съжаление това не са мои фантазии,а реалност.За повечето хора Глория си е надута и злобна бабичка,отдавна потънала в нафталина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...