Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност на нито един клип не ми показва статистика, откакто тубата е с нов интерфейс. На вас излизат ли ви?

 

Ох, глупако.. само така оплюх Камси :3fdb8960598fa63e:

С новата версия (дизайн) няма статистики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, глупако.. само така оплюх Камси :3fdb8960598fa63e:

С новата версия (дизайн) няма статистики.

 

Ъъ баси тъпото. Така youtube сами стимулират купуването на гледания. Сега ще стане манджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъъ баси тъпото. Така youtube сами стимулират купуването на гледания. Сега ще стане манджа.

Нали затова разработват сайт за следене на гледанията :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вчера се върнах към стария вид и в момента съм си с него :3fdb8960598fa63e:

Няма ли го в настройките?

На мен не ми излиза.

 

И Тотините отпреди няколко дни ще бъдат ли отразени там?

по*набле ги отразиха.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

по*набле ги отразиха.

 

Затова на попнейбъл вече не може да се има доверие.

 

-----------------------

 

Искате ли да си направим ежеседмична класация на базата на данните за най-гледани песни В БЪЛГАРИЯ от сайта artists.youtube? Така ще изпуснем гледанията от някои държави, в които има много български емигранти, но поне няма да го има факторът "купени" гледания. Динко да се произнесе, той го следи тоя сайт. Там май някои песни липсваха все още??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Како Кели, помниш ли преди 5 години, като ми натресоха да броя гласовете на форумната класация, как ми отнемаше по 100 часа да го направя и все имах грешки, защото супер много се напушвах. :roll1: Накрая теб не ти издържаха нервите и взе нещата под твой контрол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа ще мачка с гледания. Махнаха и ограничението..

 

Кой знае и "Пайнер" можеха да го махнат на 'Нощта гърми' ама...

Андреа реагира за 3 часа и оправя всичко

Пайнер реагират след 3 дена и трият клипа

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас.. Тотя под №5. За съжаление няма формула, по която категорично да се определя дали дадена песен трябва да влезе в класацията и дали има фалшиви гледания. Има песни с много гледания, но малко лайкове, заради това че са вградени в други сайтове.

 

В същото време имаме песни като тази на СЮзанита, с повече дислайкове.

 

Имаме и такива като на Тотя, които имат два пъти по-малко от обикновените лайкове, съответстващи на гледанията.

Но пък ще наблюдаваме как тая песен пада с 50 позиции другата седмица, освен ако няма нови купувания.

 

Много ме изненада колко е паднала Джена + Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има същата музика като на Валя - Популярна , но никой незабеляза това ето чуйте и сравнете

 

Няма как някой да забележи като сигурно дори Валя е забравила за съществуването на тази песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как някой да забележи като сигурно дори Валя е забравила за съществуването на тази песен. :3fdb8960598fa63e:

 

Съгласявам се с теб, но ако Валя е скандалджика досега да си е направила хубав ПР с тях, но не и се занимава сигурно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласявам се с теб, но ако Валя е скандалджика досега да си е направила хубав ПР с тях, но не и се занимава сигурно!

Аз мисля,че Валя се е отказала вече за съжаление

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...