Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Виждаш ли за какви ни смятат, а? Задават си въпрос в първото изречение и си отговарят във второто. Но все пак, никак не ми хареса последното, което Кама пусна някъде из фейса си, че Люси Иларионов щял да участва като помощник на Жоро Марков. А и Теди Грозданов качи някаква кукла, на каквато са я направили и много изкуствено ми се видя. Не, че не е правила лабораторни експерименти в други клипове, но вече минаха 10 години откакто каза на Люси Иларионов, че няма да го чака да монтира Ивана, Преслава и половината Пайнер, за да стигне след 8 месеца до "Забранена зона". Някакви бивши кралски поданици и нови галенини ми дрънкат, че ще е тупалка "Кукла", но да видим. И аз като Москва, не вярвам на сълзи....

Люси и Георги Марков и правиха Дразни ме, така че споко...

По якото е , че е снамала мега яката мацка в клипа - Галина Димитрова <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчето е добро и грамотно. Няма лошо, че е фен, но за съжаление и той осъзнава истината, само че не смее да си я признае и затова така бясно се старае да оправдае Рени по своя си начин. Рени наистина беше огромна звезда - 3 концерта в НДК, хитове, успехи в Сърбия, оборотен фолк клуб. Но изгуби ужасно много заради това, че се довери на мъжа си и си би камшика. Каза и доста истини за Пайнер, които обаче никой няма да й прости - следователно тя никога няма да се върне във фирмата. Няма къде да налага ретро хитовете си освен на участията, които Сашка й организира. Старите лаври не помагат вече и картинката е жалка, защото тя си вярва ужасно много по интервюта напоследък, а това психологически погледнато, издава неувереност и и в същото време стремеж да си върне изгубеното. Все пак има да храни и две деца и ще й е трудно. Рени е готин човек, просто... много си навреди сама. А можеше нещата да стоят по друг начин...

 

Глупости. Рени нямаше кариера и преди да замине. Нямаше участия и хитове. Затова и заминаха в Израел. Даже помня как обясняваше в началото, че взема помощи и се радва, че е в Израел.

 

Това, което говори е някакъв трик да оправдае действията и западналата си кариера.

 

Рени не съществува отпреди 2010.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Рени нямаше кариера и преди да замине. Нямаше участия и хитове. Затова и заминаха в Израел. Даже помня как обясняваше в началото, че взема помощи и се радва, че е в Израел.

 

Това, което говори е някакъв трик да оправдае действията и западналата си кариера.

 

Рени не съществува отпреди 2010.

Говоря в първите години от кариерата си какъв бум направи, чети малко. Ти просто не я харесваш. Но тя даже и 2008 напълни НДК, а други вкупом на ”Добра среща, приятели” едва успяха в оня период. И когато Рени беше в силата си, отвориха вратите на Гранд за Пайнер, за да си легализират кавърите. И почна едно бясно надцакване, кой кавър за коя да е... После Рени изгуби много сама, факт, отделно и с коментарите за спонсорите и проституцията, за които пък беше напълно права. Дори Галин ги призна в последното си интервю. Личи си, че това е болната му тема. Това е. Ако искаш да оцелееш в тая фирма днес, или намираш спонсори, или се подчиняваш. Беше много жалко, като чувах по интервюта, как интелигентни и доказани певици като Нелина, които работят и се борят сами, са зависими от Димитров какво да пуснат, кога да го пуснат... Аз почвам да се съмнявам, че този някога изобщо е бил продуцент. Тласъкът му в първите години се дължи на три фактора. 1 Късмет 2. Уменията на Мария Димитрова да управлява финанси 3. Добри композитори и съветници в началото. Идеята му да монополизира пазара по тоя гестаповски начин му изяде главата. ”Но това теб притеснява ли те, сега да плачем ли?” :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря в първите години от кариерата си какъв бум направи, чети малко. Ти просто не я харесваш. Но тя даже и 2008 напълни НДК, а други вкупом на ”Добра среща, приятели” едва успяха в оня период. И когато Рени беше в силата си, отвориха вратите на Гранд за Пайнер, за да си легализират кавърите. И почна едно бясно надцакване, кой кавър за коя да е... После Рени изгуби много сама, факт, отделно и с коментарите за спонсорите и проституцията, за които пък беше напълно права. Дори Галин ги призна в последното си интервю. Личи си, че това е болната му тема. Това е. Ако искаш да оцелееш в тая фирма днес, или намираш спонсори, или се подчиняваш. Беше много жалко, като чувах по интервюта, как интелигентни и доказани певици като Нелина, които работят и се борят сами, са зависими от Димитров какво да пуснат, кога да го пуснат... Аз почвам да се съмнявам, че този някога изобщо е бил продуцент. Тласъкът му в първите години се дължи на три фактора. 1 Късмет 2. Уменията на Мария Димитрова да управлява финанси 3. Добри композитори и съветници в началото. Идеята му да монополизира пазара по тоя гестаповски начин му изяде главата. ”Но това теб притеснява ли те, сега да плачем ли?” :1000 (29):

 

Да, Рени направи концерт през 2008ма, но по мои спомени не беше така пълна залата. Коментирали сме го. Не се изхвърляй толкова. Ако забележиш, обаче, от 2007-2010 няма нито една песен. А след това само Към теб летя ми говори нещо като име, но дори не се сещам какво се пее в нея.

Аз написах, че няма кариера около и след 2010година. Не съм отричал концертите й или успехите, особено преди 2005та. Тя заминава в Израел 2012та. Тогава нямаше никакви успехи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше средно-популярна лелка около 2004-2005 и нищо повече. Дори Петра и Луна бяха по-големи звезди от нея. Рени никога не е била топ в нещо, за хитове почти не се сещам, как е пълнила зала - не знам, тогава зали се пълниха доста лесно.

Ся, за моста към Гранд - може, тя иначе има глас, Ивана малко ли кавърдисваше Индира. Но да говорим за кариерен успех на Рени е смешно, тя такъв категорично няма. Дори в "пика" си около 2005 беше на ниво Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше средно-популярна лелка около 2004-2005 и нищо повече. Дори Петра и Луна бяха по-големи звезди от нея. Рени никога не е била топ в нещо, за хитове почти не се сещам, как е пълнила зала - не знам, тогава зали се пълниха доста лесно.

Ся, за моста към Гранд - може, тя иначе има глас, Ивана малко ли кавърдисваше Индира. Но да говорим за кариерен успех на Рени е смешно, тя такъв категорично няма. Дори в "пика" си около 2005 беше на ниво Татяна.

Рени има поне три тотални хита и всички знаем кои са, страхотна дискография до 2003-та. Като са се пълнили лесно зали, що само тя и Глория са пълнили НДК 3-4 пъти? Освен това правеше авторски песни с уникални аранжименти. Рале беше хитмейкър за Сърбия. Тъпо е да се отрича нейния принос, дори към днешна дата да няма такъв. Бахти късопсметната история в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, в пика си, който беше от началото на кариерата й, до 2003 (някъде около 5 години) тя беше абсолютно плътно зад Глория, Камелия,Десислава и Ивана. А преди Ивана, тя си беше плътно зад тях. Имаше 3 успешни албума, дори към момента има 3-4 златни хита, концертите и няма да ги броя. Винаги имаше рецитал големи събититя, дори самия факт, че Орлин Горанов е направил дует с нея, говори какво име беше.

Просто срока й на годност беше по-кратък , а и тя явно се оказа доста тъпа, за да с прецака сама кариерата. Но Рени никога не е била треторазрядка в онея години. Нелепо е да се сравнява с дъно, като Тотя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше средно-популярна лелка около 2004-2005 и нищо повече. Дори Петра и Луна бяха по-големи звезди от нея. Рени никога не е била топ в нещо, за хитове почти не се сещам, как е пълнила зала - не знам, тогава зали се пълниха доста лесно.

Ся, за моста към Гранд - може, тя иначе има глас, Ивана малко ли кавърдисваше Индира. Но да говорим за кариерен успех на Рени е смешно, тя такъв категорично няма. Дори в "пика" си около 2005 беше на ниво Татяна.

 

И аз съм тръгнал да се обяснявам на такива, бога ми... Няма един кариерен усепх, няма хитове, пък и пика и бил 2005 - това показва личните ти пристрастия или си мръднал. Е вярно, докато стигне Адриана има бая години, но да се надяваме :mf_surrender:

Важното е, че "Ден след ден" се е харесала на тези, които са я чули - влезе директно на 32 място в Сигнал - нямаше и да влезе, ако само аз я слушах. И никой не е това, което е бил, но поне има многобройни успехи зад гърба си като основа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм тръгнал да се обяснявам на такива, бога ми... Няма един кариерен усепх, няма хитове, пък и пика и бил 2005 - това показва личните ти пристрастия или си мръднал. Е вярно, докато стигне Адриана има бая години, но да се надяваме :mf_surrender:

Важното е, че "Ден след ден" се е харесала на тези, които са я чули - влезе директно на 32 място в Сигнал - нямаше и да влезе, ако само аз я слушах. И никой не е това, което е бил, но поне има многобройни успехи зад гърба си като основа.

Рени, извинявай, ама хвалене с 32 място в класация, където след първите 5 ги слагат по азбучен ред, колкото да няма празно, е повече от смешно. Другата седмица ша си излезне директно както е влезнала ... Както между другото е смешно, да се пънеш да пееш в близката бирария за някой лев отгоре, щом така и така си бил път до някъде за участие. Така че възвишените ти размишления на тема “моята нова песен - защо, как и изобщо” някак си не вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 милион гледания и 20 000 лайка само за 5 дни. Рекорд за ДесиСлава. Очертава се като тотален хит, въпреки баладичния характер на песента. Доста въздейтва на феновете. Гледам събрала е повече подкрепа от дуетите на Коцемица и Фиклена в некви фолк страници във фб. А и от коментарите и под 3те парчета прави впечатление , че дуета на Дес и Джордж се приема като тоталния фаворит. 3 дни задържа и 1 позиция в тренда на тубата. Радва ме факта, че такива песни могат стават хитовеи че публиката ги иска и ги оценява подобаващо :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е кралицата на баладите. Четирите най-гледани такива в канала на Планета или са нейни, или с нейно участие. Като гледам и тази няма да се цепи от колектива. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е кралицата на баладите. Четирите най-гледани такива в канала на Планета или са нейни, или с нейно участие. Като гледам и тази няма да се цепи от колектива. :D

Не просто, че няма да се цепи, но и очаквам да мине В друг живот ако съдя по коментарите в тубата. Дори феновете на Емануела, Галена и Преслава я превъзнасят повече от песните на фаворитките си, което се наблюдава много рядко.

Заради подобни коментари си заслужава да се правят подобни песни. Ето, че фолка не се възприема просто като музика за консумация по клубовете... Изпълнителите я третират като такава с песните, които пускат с 2месечен живот и затова сега Деса ще бере плодове от тази тяхна глупост

ahil koldzhiev

преди 3 часа

Една песен изпята със чувства текст написан от човек със разбито от любов сърчице! как да не е хубава беее? плачеш слушайки я!!

 

preslava ivanova

преди 5 часа

Desislava mnogo e sladkaaa.dirji se katı sebe si

 

Патриция Йованович

преди 22 часа

Не спирам да я слушам! Тази песен ми влезе в душата и не иска да излиза!!!!

 

FIKI I AZIS - BOKIRAN Official

преди 1 ден

Това е истинска песен браво!!

 

ahmed ahmedov

преди 23 часа

Такива песни трябват на попфолка а не някакви хваниме ръгниме

 

Slynceto Ivanov

преди 1 ден

Най-хубавата и смислена песен в Пайнер от доста време на-сам, песента, музиката, текста и това че има история в клипа просто е страхотно.

 

Nedelina Nikolova

преди 1 ден

Фики и Галена пасти да ядат,тази песен е стил,нежност,красота.Браво и на двамата,уникално нещо сте създали

 

gagik Mkr

преди 1 ден

Уникална песен просто нямам думи.Има дълбок смисъл и прочуствена!Евалата за песента

 

Mira Hırstı

преди 1 ден

Добре, че създадоха тази песен. Страхотни са :-)

 

ivailo jivkov

преди 2 дни

Страшна слушаш ,слушаш нон стоп и във всяка дума смисъл!

 

 

zdrawi03

преди 2 дни

Всеки път ме разплаква..ето това са песни...не там кораба майка и други

 

Ками Илиева

преди 2 дни

Точно такава музика трябва да се прави..❤️ ЕВАЛА

 

 

malinka mladenova

преди 2 дни

bravo unikalna e tazi pesen desislava vinagi e pravila xubavi peseni no s tazi pesen ubi giii :*

 

Kiril Angushev

преди 2 дни

Ето това се нарича един истински смислен текст за живота,любовта.Дано дай боже все повече да има таквиа текствое,а не помиите в последните години.

 

Ani Gi

преди 3 дни

Уникална песен...настръхвам като я слушам...преобръща всичко в мен, навява ми спомени и докосва и най-тънките струни на душата! Едно голямо БРАВО на Деси и Джордан! Успех!

 

Милена Димова

преди 3 дни

Хубавото си е хубаво и без да има пошлост в текст или клип... - Уникална е

 

zorka zeinelova

преди 3 дни

Най сетне нещо което ни докосва душите, думи който ни карат да мълчим, браво Деси Джордан

 

Harry Louis

преди 3 дни

unikalen proekt . neveroiatno krasiva pesen . bravo napulnihte surceto mi s Lubov i me razplakahte . obicham vi

 

Emilian Simeonov

преди 3 дни

браво на вас!!!

има нужда от тези песни !не казвайте че не се слушат искаме само бързи НЕ Е ВЯРНО!!!

ДА ВЗЕМАТ ПРИМЕР ОТ ВАС КОЛЕГИТЕ ВИ

 

Isy Petelovv

преди 3 дни (редактиран)

Това е рядко красива песен! Възитен съм просто, наистина много силна песен. Ооределено ще остане във времето! Адмирации и поклон! 

 

Alis Stoyanova

преди 4 дни

Много ми харесва песента, личи си, че е изпята от сърце. Само който го е изпитал, ще разбере! Това е песен, която ще се слуша и пее дълго време. Адмирации към целия екип, който стои зад този прекрасен проект.

 

 

:girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,рекорд в купувания на гледания е !

Колкото и да е банален проекта, има нещо зарибяващо в партията на Емануела. Може и да са реални. Уж се водят топ имена в чалгата... При Емануела забелязвам, че от Почти перфектен всичко и минава от раз 10те милиона, а песните не са некви еднолични лиери в класации или по клубове. Да, сред топ хитовете са, но фурора минава за седмица, а милионите като за мегахитове на по една година, докзали се и по клубове и по класации... Нищо чудно да купува...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Точно на Емануела песните задържат интереса към себе си с месеци, а факта, че тя през 2 пуска нова песен, е показател, че няма как да купува, освен ако не го прави за няколко клипа едновременно и до такава степен, че да изглежда напълно нормално, с естествени спадове.

 

Ама е факт, че тя нехитова песен, откакто е в Пайнер, няма. И единствено "20 лева" не е минала 5 милиона - прецедентно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Емануела е много скучна вече. Песните й в Ара ме кефеха повече, сега всичките са й на една и съща тема и досажда през 2 месеца с нова песен. За клипове няма смисъл да говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове



Да мине В друг живот е прекалено голямо изпитание, но кой знае...

А иначе този тип песни 'за душата' винаги ще имат някакво място в нашата музика. Радвам се, че напоследък изпълнителите взеха да правят повече такива мелодии, които да не се целят само в дискотеките. И все пак, процесът на излизане на жанра от клубовете ще е труден. Добре, че има достатъчно домашни купони, на които тази музика също да се чува.

 

А относно купените гледания- мисля, че е време във форума да спрем да говорим по тази тема. Тя се засили покрай Камелия и Фокси, когато тя не можеше да прави милиони, но към днешна дата, когато вече има 6 милиона в малък канал трябва да започнем всички да признаваме какво огромно значение има YouTube за Бг музиката. Това вече си е основен фактор, който показва какви са съвременните предпочитания на българина- да не гледа телевизия, да не ходи по концерти, а просто да си пуска дадени парчета безплатно когато пожелае. Планета Офишъл вече е с 1 милион абоната, което говори наистина много. Гледания от порядъка на 300-400K на ден са нещо напълно нормално, та това не са и половината абонати. Естествено, че хората ще гледат като луди там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да мине В друг живот е прекалено голямо изпитание, но кой знае...

Изкарахте тая песен едва ли не златен хит :mf_surrender: :mf_surrender:

Дуета е по-як и по-смислен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...