Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Ден и нощ се казва и последната песен и клип, които направих"

Тъкмо се зарадвах, че е готова и с нещо ново, но просто се обърка май, въпреки че повтори два пъти "Ден и нощ" 1000%20(29).gif

https://www.bgonair.bg/okolosvetsko/2017-10...s-nov-videoklip

 

А да има някой представа от къде да намеря мастера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази есен много хубави песни пуснаха всички.Надявам се и новите, които тепърва ще излизат да компенсират за слабата продукция, напускана през пролетта и лятото. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ден и нощ се казва и последната песен и клип, които направих"

Тъкмо се зарадвах, че е готова и с нещо ново, но просто се обърка май, въпреки че повтори два пъти "Ден и нощ" 1000%20(29).gif

https://www.bgonair.bg/okolosvetsko/2017-10...s-nov-videoklip

 

А да има някой представа от къде да намеря мастера?

"За Най=красивият боклук е АБСОЛЮТЕН ТОТАЛЕН ДИСКОТЕЧЕН ХИТ."

 

Сама не си вярва какво приказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как ви е научил чича ви Фокс. :3fdb8960598fa63e:

 

Даже аз съм изумен как Кондомчо и Чушката нахвърляха нещата в сбита форма, с няколко изречения, само по темата и максимално конкретно. :yes:

 

Аз по принцип на други в тези форуми обяснявах тези неща. Главно на "десовите", "кралските", "мегастарните", че са си едно поколение с Кама и въобще не съм забелязвал, че по-малките, които разбира се харесват новите генерации, са чели внимателно. В крайна сметка, ако го представим в малко по-нова светлина меренето на его при старата генерация, можем да дадем пример с Галена и Преслава. Значи, до преди 2-3 години изглеждаше, че успехът на Преслава се дължи главно на нейните лични дарби от началото на кариерата, като хитове, глас, огромна гръдна обиколка и като резултат от тях оформена харизма. За Галена, се сочеше предимно клипчето от ваната и безлимитната карта на Галин Атанасов. И този прочит на кариерите им не подлежеше на дискусия около 10 години. На прима-виста, сред публиката поне според мои наблюдения, симпатиите към двете се деляха в съотношение 70:30 в полза на Преслава. Но в последните 2-3 години започна една видима промяна, която сериозно обърна нагласите и в момента Преса трябва да се радва, ако въобще има паритет. Защото погледнато глобално, Галена очевидно има превес. Всичко на Галена днес без съмнение, се харесва повече от това на Преслава и единственото, което Пресли можа да покаже като аргумент насреща е, че задържа едни трайни килограми, което донякъде и помага, да е все още във фокуса на младите. Дали с дрога, дали с воля, не знам, но има ефект. А промяната започна с една проверка на НАП, когато само с Пресли имаше проблем и с никой друг. Още тогава представих своето виждане по въпроса и без съмнение се стигна до предпочитанията на Митко Пайнера.

 

Всичкото това важи с пълна сила и за старата генерация, при която промените в сравнение с началото на века, са доста сериозни като нагласи на публиката. Десетилетие и горница политиката на Пайнер поставяше Глория и Ивана на един пиедестал, който в очите на децата бе безспорен, а Деса я пришиваха около тях, като и бяха отредили специална ниша, в която след време вкараха Преслава, за да изтрият спомена за Деса. Колко фалшива и изкуствена бе тази политика на Пайнер личи именно днес, когато Кама и Галена вървят като валяк из клубовете и след тях трева не никне. И колкото и да им е неприятно на визираните за фаворити в началото и средата на миналата декада, бунтът на онеправданите се случи. Получиха си всичко с лихвите и сега са като отвързани. Дори Азис не сме е да им се одърви....

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За Най=красивият боклук е АБСОЛЮТЕН ТОТАЛЕН ДИСКОТЕЧЕН ХИТ."

 

Сама не си вярва какво приказва.

 

Демек, че е правен по начина и стандартите за един потенциален дискотечен хит. Дискотечен = бърз, вдигащ, модерен, все пак е на най - вървежния композитор тогава - втория Оцко, който прави и хитовете на топ имената. А за нейното творчество е абсолютния дискотечен хит. Точно с него сред много млади се забеляза и и обърнаха внимание, дори съученици дето слушат само най - модерното и актуалното ме поздравяваха за песента и си я пускаха и в мое отсъствие по сбирки училище, свалиха си я на телефоните, даже някой които не са вярвали, че песен на Рени ще ги зариби си признаха вече. :D Иначе е ясно, че масов хит, гърмящ отвсякъде поради ред причини - липса на реклама, налагане и бутане от мощна компания, финансов гръб и спонсор, но уцели комерсиално парче.

Иначе беше написала, че в най - скоро време ще запише и "Ден след ден" на сръбски - "Godinu je dana" - дано поне там се забележи от сръбската страна на екипа, създал песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демек, че е правен по начина и стандартите за един потенциален дискотечен хит. Дискотечен = бърз, вдигащ, модерен, все пак е на най - вървежния композитор тогава - втория Оцко, който прави и хитовете на топ имената. А за нейното творчество е абсолютния дискотечен хит. Точно с него сред много млади се забеляза и и обърнаха внимание, дори съученици дето слушат само най - модерното и актуалното ме поздравяваха за песента и си я пускаха и в мое отсъствие по сбирки училище, свалиха си я на телефоните, даже някой които не са вярвали, че песен на Рени ще ги зариби си признаха вече. :D Иначе е ясно, че масов хит, гърмящ отвсякъде поради ред причини - липса на реклама, налагане и бутане от мощна компания, финансов гръб и спонсор, но уцели комерсиално парче.

Иначе беше написала, че в най - скоро време ще запише и "Ден след ден" на сръбски - "Godinu je dana" - дано поне там се забележи от сръбската страна на екипа, създал песента.

 

Съучениците ти са я пускали в твое отсъствие, свалили са си я на телефоните? Уау!!!

 

Вече съм сигурен, че ти си самата Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съучениците ти са я пускали в твое отсъствие, свалили са си я на телефоните? Уау!!!

 

Вече съм сигурен, че ти си самата Рени.

 

Това трябваше ли да е смешно? Не си интересен, говоря от личните си наблюдения, защото там мога със сигурност да знам, а не да изкарвам вселенски масови хитове като някои дето почти не ходят на дискотека и казват, че се пуска и гърми навсякъде. Ето и над мен се кефят, че са чули от кола любима песен. Съучениците ми са една извадка от масата тийнейджъри, ходещи по клубове и щом те я одобриха, значи има потенциала. А как Рени ще пише по време на участие от сцената :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес отново чух "Полудей" от една кола,наистина това е един от най-големите хитове на 2016. :Vishenka_05:

Това е просто малък хит, стига го пробутва толкова :1000 (29):

 

Кърти!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...