Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песни задържали интереса последните години според мен са В твоите очи, Дай ми свобода, Стара каравана, Хабиби, Не ме заслужаваш, Пей сърце, Дай ми още, И на всички като теб, Хиляда пъти, Мотел, Кой, Коя, С мене да вървиш, Горе долу, Моето слабо място, Чалга пеперудки , Не си ти. Може и да изпускам нещо. Дълъг живот по клубове, дълъг живот по класации, милионите им не будят подозрение поне в моите очи. Чувал съм ги от всяка точка на БГ. Гледам,че и днес са на прилични позиции в попнейбъла. И Емануела с последните си 5-6 проекта сред тях... Айде тази година съм намалил дискотеките и наблюденията ми са по малки, но освен с дуета с Галин , пускали ли са и други от хитовете по 4-5 пъти на вечер в продължение на поне -3 месеца??? Не мисля :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изкарахте тая песен едва ли не златен хит :mf_surrender: :mf_surrender:

Дуета е по-як и по-смислен.

Аз винаги съм харесвал повече експериментите на Деси и може би затова В друг живот ми харесва повече. А очевидно и на доста други хора им харесва щом е най-гледаната балада в България. Възможно е някой ден наистина да се помни като златен хит. Но новата, че има потенциал да я мине откъм гледания- има. И все пак говорим за 11 милиона- цифра, която вече дори и бързите песни едвам правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе този тип песни 'за душата' винаги ще имат някакво място в нашата музика. Радвам се, че напоследък изпълнителите взеха да правят повече такива мелодии, които да не се целят само в дискотеките. И все пак, процесът на излизане на жанра от клубовете ще е труден. Добре, че има достатъчно домашни купони, на които тази музика също да се чува.

 

А относно купените гледания- мисля, че е време във форума да спрем да говорим по тази тема. Тя се засили покрай Камелия и Фокси, когато тя не можеше да прави милиони, но към днешна дата, когато вече има 6 милиона в малък канал трябва да започнем всички да признаваме какво огромно значение има YouTube за Бг музиката. Това вече си е основен фактор, който показва какви са съвременните предпочитания на българина- да не гледа телевизия, да не ходи по концерти, а просто да си пуска дадени парчета безплатно когато пожелае. Планета Офишъл вече е с 1 милион абоната, което говори наистина много. Гледания от порядъка на 300-400K на ден са нещо напълно нормално, та това не са и половината абонати. Естествено, че хората ще гледат като луди там.

 

Те много могат да си пуксат балади, но малко от тях жънат успех и докосват. Не е важно само мелодията да е добра. Важное музикантлъка, с която е направена - смисления текст, дброто изпяване, живите инструменти в инструментала... Важно е изпълнителя да излее чувства, истински емоции и глас. Затова Деса, Емилия, Тони Стораро и Коце с всяка балада малко или много успяват да те грабнат. Каква файда, че на Фики и Галена им е супер песента като просто Галена не може да я почувства и изнесе както биха го направили Деса, Софка, Цура, Преса... И все пак оценявам , че поднася такъв проект, но Фики спасява работата тук.

 

Нито Камелиия, нито Фокси ще видиш да коментират поставенияот теб въпрос. Радвам се за успеха на последното парче на Кама, защото го заслужава заради добрата работа последната година, но когато гроздето и беше високо, подигравките и в Сигнал бг към милионите на колежките и бяха брутални, а след като се оказа, че с добро парче и медийно присъствие се постигат добри резултати, дори не повдиг темата. Ето това лицемерие и нагаждане в Кама често ме е дразнило през годините. Случвало се е с Азис, Преслава, с Нов фолк, с Митко Димитров, а сега и за милионите. Фокси е прекалено зает с кампанията Камелия - най богата в чалгата, за да коментира. Но няма и нужда. През годините Фокса не веднъж се е отмятал от казаното като фурнаджийска лопата и е орезилявал малкото авторитет, който е създал по чалга форумите. Пак най вероятно ще подмине темата, че да не бере срам. Щом и Кама има - реални са, но на другите - от Африка и Азия....

 

Изкарахте тая песен едва ли не златен хит :mf_surrender: :mf_surrender:

Дуета е по-як и по-смислен.

И аз мисля така. В друг живот е балада на 2016, но в никакъв случай не е била със статут мегахит. Да, харесваше се заради гепнатото интро и ефектния клип, но беше поредния поп баладичен трак на ДесиСлава. Дори И това ще преживея за мен е много по силна като песен и дълбока като изпяване. Странното е, че и двете имат по 30 000 харесвания, а разликата в милионите са двойни. Вероятно вокала Мангава тут и е спечелил много гледания от братята роми. Докато дуета е със заявка за голям хит и масово одобрен. Запази път 5 дни висока гледаемост. Дано не падне бързо под 100. С повечето балади винаги става така :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме заговорили за гледания, нека да си я изтъкнем пак нашата и за друго нещо- наскоро преброих, че Деси Слава има над 110 милиона гледания само на новите песни в стрийминг ерата (която в Бг започна някъде 2011-2012). Това е просто забележителен успех за ретро изпълнител от 90-те, единствено Азис от старите имена е достигнал такива висоти. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания купува Кокаина от комплекси,че никой вече не се интересува от него,което си е напълно вярно.

Клиповете на Емануела,могат да направят 200-250 хил ,но 350 абсурд.Тя Гошо (Г.Н.) прави по толкова първото денонощие,а поне в моя фб супер мн я публикуват,докато наркоманите никъде не ги виждам.

Ясни са ми претенциите на Кокаина - същите са като на циганката Фики - кариерите им в последните 2 години се крепят на купуване на гледанията,а реално на никого не са интересни вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме заговорили за гледания, нека да си я изтъкнем пак нашата и за друго нещо- наскоро преброих, че Деси Слава има над 110 милиона гледания само на новите песни в стрийминг ерата (която в Бг започна някъде 2011-2012). Това е просто забележителен успех за ретро изпълнител от 90-те, единствено Азис от старите имена е достигнал такива висоти. :1000 (33):

Като говорим за гледания, знаеше ли, че Казваш, че ме обичаш с 3-4 клипа по милион има около 4 600 000 гледания, а Не искам без теб - 6 300 000. въпреки, че не са под един клип, това са сериозни цифри. Не искам без теб особено ме учуди. Без да е била на първи места никога, и днес се слуша и харесва. Повече гледания има от Две сърца и Казваш, че ме обичаш... :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, в пика си, който беше от началото на кариерата й, до 2003 (някъде около 5 години) тя беше абсолютно плътно зад Глория, Камелия,Десислава и Ивана. А преди Ивана, тя си беше плътно зад тях. Имаше 3 успешни албума, дори към момента има 3-4 златни хита, концертите и няма да ги броя. Винаги имаше рецитал големи събититя, дори самия факт, че Орлин Горанов е направил дует с нея, говори какво име беше.

Просто срока й на годност беше по-кратък , а и тя явно се оказа доста тъпа, за да с прецака сама кариерата. Но Рени никога не е била треторазрядка в онея години. Нелепо е да се сравнява с дъно, като Тотя.

 

 

Тия работи нещо ми обягват, никога не съм я приемал за нещо повече от Татяна дори и в ония години. Петра и Луна бяха дори по-силни имена, точно Рени я помня само и единствено с "влюбих се опасно" (не знам дали така се казваше, но се пее това в припева). Песента ми е противна, но само това съм запомнил. Може и да не съм и обърнал внимание, даже и тогава не съм знаел кога пък и концерти е имала. Ама да я редиш плътно зад Глория и Ивана е малко смешно, на тия двете мога да им изброя от раз по 30 песни по ред без да се замислям, на Рени нито една от ония години (не, че и сега ги помня - само се сещам, че за някакви боклуци пя наскоро, от Пашев имаше песен). Но може пък да ми е обягвала и да не съм я забелязал.

 

А , че е тъпа ни е ясно отдавна, при това в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за гледания, знаеше ли, че Казваш, че ме обичаш с 3-4 клипа по милион има около 4 600 000 гледания, а Не искам без теб - 6 300 000. въпреки, че не са под един клип, това са сериозни цифри. Не искам без теб особено ме учуди. Без да е била на първи места никога, и днес се слуша и харесва. Повече гледания има от Две сърца и Казваш, че ме обичаш... :Vishenka_05:

О, добре че ми напомняш, че Не искам без теб има и още клипчета, аз броих само едното с 2.7M гледания. :1000 (29): Сетих се също така, че И на всички като тебе имаше още 2 стабилни милиона от странични канали. Значи Деса може би е с над 120 милиона в цялостност, а не искам да си представям ако тръгнем да броим и ретрото...

Казваш, че ме обичаш си е голяма класика, а и ДС й направи добра реклама на концерта в Арена. Жалко, че с Азо вече не са в толкова близки отношения, техен четвърти дует можеше да счупи всички рекорди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия работи нещо ми обягват, никога не съм я приемал за нещо повече от Татяна дори и в ония години. Петра и Луна бяха дори по-силни имена, точно Рени я помня само и единствено с "влюбих се опасно" (не знам дали така се казваше, но се пее това в припева). Песента ми е противна, но само това съм запомнил. Може и да не съм и обърнал внимание, даже и тогава не съм знаел кога пък и концерти е имала. Ама да я редиш плътно зад Глория и Ивана е малко смешно, на тия двете мога да им изброя от раз по 30 песни по ред без да се замислям, на Рени нито една от ония години (не, че и сега ги помня - само се сещам, че за някакви боклуци пя наскоро, от Пашев имаше песен). Но може пък да ми е обягвала и да не съм я забелязал.

 

А , че е тъпа ни е ясно отдавна, при това в повече.

 

Ами да, очевидно ти убягват някои неща. Може би слушаш чалга от години, в които Ренета започна бавно, но сигурно да пропада. Преди 2000 година спокойно може да се каже, че от пайнерските певици тя беше плътно зад Глория и Камелия. Първият и вторият й албум предизвикаха фурор. Вече след 2000, когато Деси Слава затвърди позиции с "Ези-тура", Рени изпадна от тройката. "Плакала съм нощем дълго", "Искам те" и "Като птица" от първите два албума бяха мегахитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ще кажете за коментарите под тая снимка? :1000 (29): https://web.facebook.com/pop.folk.news/phot...e=3&theater

Направо са я съсипали. Как пък ни един позитивен коменТар от 15-20. Още няколко човека ако и го кажат, дори и Лорена ще се замисли дали не е с по специфичен пол.

 

Снощи като си легнах се сетих пак за коментарите и съм се смял с глас сам в мрака :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То обективно погледнато, нито гласът й - глас, нито визията - визия. Добре, че бяха Галена, 2-те успешни песни, които набара от Оцко, нахаканото поведение и липсата на конкуренция в Хит Мюзик, та се забеляза. Не я виждам да се задържи на сцената дълго, последната песен не й се получи, макар и Оцкова. А и както македонецът вече не е част от компанията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-тъпо парче от този Галин в чалгата.Значи колко може да пропадне един човек за да пее песните на Сузанита,Гери .. Та той просто е като едно малко 5-годишно дете да скача,крещи,неадекватен..Просто не знам.Фики къде къде е..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-тъпо парче от този Галин в чалгата.Значи колко може да пропадне един човек за да пее песните на Сузанита,Гери .. Та той просто е като едно малко 5-годишно дете да скача,крещи,неадекватен..Просто не знам.Фики къде къде е..

И Галена пее на Сузанита песента.

 

btw Прави супер якото шоу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-тъпо парче от този Галин в чалгата.Значи колко може да пропадне един човек за да пее песните на Сузанита,Гери .. Та той просто е като едно малко 5-годишно дете да скача,крещи,неадекватен..Просто не знам.Фики къде къде е..

 

Че кой не пее песните на Сузанита и Гери, след като са актуални и хората им се радват и кефят? Страшна дефиниция имаш за пропаднал изпълнител, представям си каква е за човек.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен един изпълнител трябва да пее неговите си песни, не чуждите. Позволено е за млади изпълнители с малко песни, Галин отдавна не е дебютант с две песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой не пее песните на Сузанита и Гери, след като са актуални и хората им се радват и кефят? Страшна дефиниция имаш за пропаднал изпълнител, представям си каква е за човек.

Абе квот искат да пеят, ма нали имаха всички големите собствени хитове със милиарди гледания от тубата? Пък и за кой се дават 5 лв вход?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...