Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дара - Недей - 2,383,041 views, 4,150 comments

 

43K-3K

 

Фики - Пате - 4,523,420 views, 2,199 comments

 

33K - 6K

 

И двете песни, излязоха в един и същ ден.

Поп музиката генерира гледания предимно от децата и туийнове, които са много навътре в ютуб откъм профили, харесвания, абонирания и т.н. Същевременно много от моите познати дори на 20-ина години нямат профили, камо ли да харесват клипове и т.н. Бога ми, повечето ги е срам да си споделят чалга песен във фейсбук, а слушат почти само такава музика, пък камо ли нещо повече.

 

Да не говорим пък за аудиторията на Фики, която в голямата си част едва ли има завършен 8-ми клас. Кой да пише коментари, като не може да пише поначало?

 

Но попринцип тук определено смятам, че купени гледания има, но по-големия хит е повече от ясно кой е. Чалгата винаги е била по-слаба откъм харесвания заради причина, която казах най-първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Но попринцип тук определено смятам, че купени гледания има, но по-големия хит е повече от ясно кой е.

 

Да, на твоята приятелка Дара. :baaasmiley:

Варна ще се отрече от теб, ако не я подкрепиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на твоята приятелка Дара. :baaasmiley:

Варна ще се отрече от теб, ако не я подкрепиш.

Не я подкрепях, като си показваше селянията по коридорите в училище, та сега ли? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гей, но моя приятел познава Камелия

Леле,явно няма нищо интересно при Камелия,че по цял ден се заяждаш с мен.Не си е работа да си фен на Камелия..

 

Убий Камелия,спаси човек от скука!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле,явно няма нищо интересно при Камелия,че по цял ден се заяждаш с мен.Не си е работа да си фен на Камелия..

 

Убий Камелия,спаси човек от скука!

Цитирах Даниел, а не теб. Ти се заяждаш в случая, не си ми интересен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитирах Даниел, а не теб. Ти се заяждаш в случая, не си ми интересен

Не се прави на ощипана осмокласничка.Горната реплика беше моя,следователно съм ти достатъчно интересен за да ме перефразираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т-о-з-и-ф-о-р-у-м-е-с-т-р-а-ш-н-а-п-о-м-и-я!

 

Аз също не бих си шернал чалга песен във ФБ...

 

А за първа година 50% слушам бг поп, 30% - световна и 20% фолк. Преди фолкът беше в топа ми.

 

Представете си колко е зле работата.

От последните ме зарибиха на Мария и Галин.

 

В попа всички ми харесват. :mf_surrender:

 

При световната също има доста прилични песнички тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле,явно няма нищо интересно при Камелия,че по цял ден се заяждаш с мен.Не си е работа да си фен на Камелия..

 

Убий Камелия,спаси човек от скука!

 

Това, че опитваш да си намериш публика, за най-новите ти представи за чалгата не значи, че при най-успялата чалгарка няма нищо интересно. Не ми пречат случайните и някак странни преоткривания, на сипатии към чалгарки. Но съм длъжен да отбележа, че ситуацията в октомври 2017 година е следната. Камелия твърдо е звезда #1 на чалгата, с участие-фурор в национално музикално риалити, като "Гласът на България" и следствието от това е покана и за следващата година. В топа за годината е по участия и хонорар. Турнето и в САЩ започна с очакван фурор. А на Андреа дори екипа на Камелия трудно намира работа. Аз бих бил по-тих и кротък на твое място поне докато Андра не изкара нещо сериозно, за което няма сигнали в тази посока. Още по-тих бих бил, ако трябва да слагам срещу Камелия и клиповете и който и да е от чалгата. Защото мисията да се доказва, че някой е възможно да се мери с екипа на Камелия по отношение на клипове е предварително загубена кауза. Това са приятелски съвети...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих бил по-тих и кротък на твое място поне докато Андра не изкара нещо сериозно, за което няма сигнали в тази посока.

Ти беше ли тих когато Андреа размазваше наред, а Камелия дори нямаше проекти?

 

Разкостили сте я Андрю, а другото й фенче даже не може да се обоснове като хората.

Феновете на Галена да не ме цитират изобщо, щото в днешно време интернет срива много кариери...да не си вкарате автогол със Майкъл Джексън. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...