Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Любимата ми песен на Мара, макар че никога не се е радвала на особено внимание. :1000 (29):

Очаквам да я подкрепиш нея, както и 19 други, в топа на Мара! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че се дразня от това как тук започва активно да се "слуша", всяка влязла в Брадъра. Просто не ми е ясно как така, при толкова хитове милиони излезли напоследък, при толкова хвалби за тях, някой се сети да преоткрива отдавна забравени песни на Мара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че се дразня от това как тук започва активно да се "слуша", всяка влязла в Брадъра. Просто не ми е ясно как така, при толкова хитове милиони излезли напоследък, при толкова хвалби за тях, някой се сети да преоткрива отдавна забравени песни на Мара?

То някой твърди ли, че има хитове милиони напоследък? Защото аз определено не. Пък и дори да имаше, винаги ретрото кефи повече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че се дразня от това как тук започва активно да се "слуша", всяка влязла в Брадъра. Просто не ми е ясно как така, при толкова хитове милиони излезли напоследък, при толкова хвалби за тях, някой се сети да преоткрива отдавна забравени песни на Мара?

Така действа и манипулира телевизията.

 

И на мен "Край" ми е любимата нейна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! Гергана се дипломира като студентка по "Геология" в СУ "Св. Климент Охридски" с успех от държавен изпит Много добър (4,75).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Любимата ми песен на Мара, макар че никога не се е радвала на особено внимание. :1000 (29):

Ааа, радваше се. 2004 лятото по време на турнето беше вървежна. Има яко рок в тая песен, харесва ми.

 

Честито! Гергана се дипломира като студентка по "Геология" в СУ "Св. Климент Охридски" с успех от държавен изпит Много добър (4,75).

Евала. Гергана доказа, че не е от типа празноглави Барбита, за които е важно само да се хванат с някой да им дава пари за разкрасителни процедури и клипове. Организира се сама и завърши нещо, което си личеше, че учи с желание. Дано не зареже съвсем и музикалната си кариера, а образованието да й е от полза, за да не съжалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава остават на върха в попфолка

 

photo_verybig_50047.jpg

 

Джена и Преслава записаха поредна победа с актуалния си хит "Тук жена му пази". Дуетът получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава да е начело на класацията "50-те Най...".

На втора позиция се нарежда друг дует - Андреа ft. Сузанита с парчето "Строго забранено".

В челната тройка на чарта остава Емануела със сингъла "Без чувства".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50047

 

uZ1eQg3.png

Преси с 2 песни в топ 10-Кралица :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! Гергана се дипломира като студентка по "Геология" в СУ "Св. Климент Охридски" с успех от държавен изпит Много добър (4,75).

Същинска принцеса! :Vishenka_05: Докато други пачи се надпреварват коя е с по-скъпи парцали, Гери се развива на интелектуално ниво. :1000 (33): Сега ако пусне и някоя и друга песен за да докара поне до 15 години на сцена, ще е перфектно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък все едно не знаете как се завършва у нас...???

 

Сульо и пульо завършват. Даже с отличен успех. Това не е никакъв критерий. :1000 (10):

Да, знаем, но повечето и това не направиха, пък се перчат. А и от къде знаеш - тя може и да е учила.

Гергана не е за този бизнес и по още една причина - добра е.

Така че какво лошо е направила не виждам... #датсол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана си учеше, а и това не е отличен успех, така че не разбирам защо я критикувате. Тя според мен отдавна се е отказала, просто ходи по участия, когато изпадат такива.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Галена с участие в Македония на 7ми октомври, в моят град.

 

Не се зареждай с големи очаквания, за да не останеш разочарован. Чалгарките ни не са това, което дават по телевизора. Каквото дойде там, все добре.

 

Нещо Преслава в САЩ, снимки, клипчета или да диря аз? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се зареждай с големи очаквания, за да не останеш разочарован. Чалгарките ни не са това, което дават по телевизора. Каквото дойде там, все добре.

 

Нещо Преслава в САЩ, снимки, клипчета или да диря аз? :scratch:

Всеки ден пуска лайф. Хората ѝ пеят песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки ден пуска лайф. Хората ѝ пеят песните.

 

Знам прекрасно какво пуска и как селективно го пуска. Ама нито един от вас не отиде да снима цяло участие на Галена, за да видим как е аджеба. Щото аз не вярвам отдавна на приказки, базирани на 2-3 песни, както горещо се подчертава в тези форуми от 15 години за една нейна колежка. Затова съм умерен и обран в изказа си, за да не се раздува и Галена като много други балони в този бизнес, които отдавна са гръмнали и днес никой не говори за тях с предишния плам в очите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...