Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спокоен съм, защото когато се включваш така, то това е знак, че и Галче е била на опашката за песента. :whistling:

 

Която и да беше я изпяла, все нямаше да стане хит.

 

А иначе, щом сме опряли до септемврийски премиери

Анелия

Кали

 

Смятай каква тъпотия ще е...

 

И двете през годината пускат 822828 песни. Емануела как ще пропусне и тя ? :roll1: Пардон - Емилия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, няма проблем. Значи чакаме я да дойде със СА и бе казала, че ще е в хотела към 18:00 часа. Нямало нужда да идваме на "Шел" преди да се влезе в града, защото имала GPS в колата..... "Нисан" на около 5 години. Естествено, като всички българи тази година (без Славка Калчева), Рени закъсня и дойде в 19:30ч. Това не бе проблем, защото на българите чек саунд на панаира не им трябва понеже не водят бенд със себе си, като сърбите. Но все пак не мога да сбъркам отношението на нашите към града ни, в който идват колкото се може по-късно и си тръгват веднага, след като си вземат парите. Някак сме им неприятни или може би не е много престижно да те пишат, че пееш на най-големият кръчмарски панаир в България, който е с вече над 130-годишна традиция. Един Коцьо ни уважава за повечко време и разбира се, за наша сметка. Явно затова му сипваме колкото му душа пожелае и го изпращаме с почести.

 

Та пристига Рени, настанява се в хотела, оправя се и казва, че е готова за панаира. Отиваме там, застават зад пулта на озвучителите, които са страхотна компания и озвучават всичко от рок и джаз, до чалга и опера. Чакат хората да си върже озвучителя на Рени лаптопа и другите неща и стигат до най-важнато - флашката я няма. Настава смут и естествено шофьора на кмета ни с нейният придружител (а с него каква е историята не е за приказки) отиват до хотела, да вземат горката флашка. В товма време вече е почти 21:00 часа и трябва да започват. Върнаха се хората, дадоха и флашката, направиха пробата и всичко е ОК. После обвини озвучителите, че нещо връзката с микрофона и на е добра, те и смениха батериите да 10 секунди и всичко бе ОК до края.

 

През това време един дядо с плакат и картички стои на огражденията. Помоли се за автограф и Рени се впусна за му дава. Снимаха се даже, бъбрят си, а хората я подканят да излиза на сцената. Но жената бе в настроение и не и пука за това. Като подписа плаката и завърши разговора с дядото се сети, че в хотела имала и плакати и настоятелно ни погледна мен и шофьора на кмета. Шофьора и каза, че няма как да се върне втори път до хотела за глупости, а тя продължава да гледа в мен. Аз само споменах, че съм местен гид на СА и няма как да стане, а Рени седна сърдита на една пейка. Вдигна телефона и се скара на един от съдържателите на бирариите ("Джордан"), че не я поканил да му пее и в ресторанта след това. Човека и обясни, че има сватба и няма как, а тя настояваше, че и на сватби пее. Пак и се обясни, че не става, но тя му каза, че може и в бирарията на панаира да пее. Той пак я отряза, защото си има прекрасен местен бенд за тая работа, който струва само 300 лева за цяла вечер, но тя си настоява, че бързо се сработва с бендове всякакви и би пяла за тези пари. Като и стана ясно, че няма да стане с допълнителни ангажименти го обвини човека, че искала да работи, а той не и давал.

 

Седи сърдита на пейката Рени и игнорира всеки, който и подскаже, че е минало 21:00 и трябва да излиза. Жената явно е решила да изкара някакви допълнителни пари, освен тези 1500 лева, които СА и е уредила, заради отказа на Пайнер да пратят предварително планираната Тони Дачева. В този момент, не знам как и аз се направих на маймуна, за да разведря малко тегавата обстановка около пулта с озвучителите и казах на СА:

 

- Саше, тоя град не е само панаир, кебапчета, печени прасета, евтина бира и мрънкащи изпълнители. Хайде да те заведем с жена ми после, на дискотека така извън града до едно басейнче, където преди месец ти уреди Камелия и не успя Андреа и Лорена, защото Пайнер подбиха цените им с Яница и Теди Александрова. Тази вечер е Теди наред.

 

СА се съгласи веднага, но отнякъде изпълзя Рени и ни пита:

 

- Това "Импулс" дискотека ли е? - кимнахме утвърдително. - И защо аз не съм планирана, да пея там тази вечер? - и ни гледа с презрение.

 

Аз и казвам, че няма как да пее и там, защото е планирана и предплатена Теди Александрова, което направо докара Рени до странно състояние на духа и понеже само аз не бях начешан тази вечер от нея си го отнесох, ама баш както трябва. Грозна история е да разправям няколкото изречения, но няма да подам до нейното ниво. Не, че не мога, но я съжалих. Защото това, което после ми разказа СА, за взаимоотношенията с Рени можеше, само съжаление да събуди у всеки, не само у мен. Оказа се, че за цялата 2016-та Рени е имала точно 2 участия. За първите 3 месеца на 2017-та нито едно. И тогава и се е обадила СА, започнала е да и реди програма и от април до септември Рени вече има над 30 участия. И за благодарност, на панаира Рени дойде с озвучител и един пич на около 30 години, който някак беше като нейн партньор, а той се окоза последният човек на земята, който СА желае да види. Натам се сещайте, но циркът поне пред мен бе като за филм. Егати съвпаденията и маниакалното търсене на работа. Това западналите чалгарки са страшна напаст. И всичкото това, на фона на прясно уредини през същият ден от СА 2 участия ва Рени в Испания (Памплона), на 1500 евро с прлатен транспорт, настаняване и т.н. като на човека бе обещан и Тони Стораро, ако нещата потръгнат. Знаете ли какво попита Рени, когато разбра, че всичкото това, което е осигулено за нея е направено и за озвучител (придружител) или който иска със себе си да заведе, даже на разходка?

 

- А не може ли разходите, за озвучител (придружител) да ми ги платят отделно кеш, щото мога да се оправям сама?

 

В този момент не само аз щях да се гръмна, честно ви казвам.... :bx:

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия пя и в Симитли на празника на града, наистина никакъв контакт, хората заспаха... Пя две нови песни, в което нямаше някакъв смисъл. Май ще зареже "Вярвай", иначе "Като за последно" а.к.а "С тебе ми е най" излиза в Понеделник.

И на мен не ми хареса, да видим като излезе официално...

 

След Анелия пяха Павел и Венци и направо... Взривиха. Всички избухнаха, пяха и се драха. :D

Чалгата май наистина загива.. :/

Хахах, и колко е зле милата, преди "Вярвай" каза, че ще излезе в понеделник, и после преди да изпее наистина песента, която ще излезе в понеделник, пак го каза и помоли хората да не снимат, въпреки че дори я изпя два пъти. На мен ми наподобява на моменти дори и на Дай ми още новата й песен, особено в припева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, и колко е зле милата, преди "Вярвай" каза, че ще излезе в понеделник, и после преди да изпее наистина песента, която ще излезе в понеделник, пак го каза и помоли хората да не снимат, въпреки че дори я изпя два пъти. На мен ми наподобява на моменти дори и на Дай ми още новата й песен, особено в припева.

Тя беше казала, че е "продължение" на Дай ми още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен сингъл!

Виждам, че все повече хора я харесват.

Биолчев има навероятни композиции!

Дай боже 2 милиона като ''Принцеса''.

 

Дай Боже пет. Нейна песен не ме е зарибявала така от оная дето оглави 50-те най преди няколко години. Трябваше да й направи реклама, за да разберат повече хора за съществуването й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този или другия месец Десислава и Джордан пускат страшно попфолк парче в умерен ритъм с баладична нотка

Да не се окаже накрая пак Джордан feat Деси

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава как ще се снима в клипа? :3fdb8960598fa63e:

Не знам дали вече няма клип или дали изобщо ще има. Знам само че има и някакви снимани неща за да не губи инерция, но дали дуета ще е сред тях си нямам представа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:phpgrin2:

 

И на мен много ми харесва. Погледнато от тази страна, аз тази година нямам две песни които ми харесват на един изпълнител..само Райна. Ако тая музика и това изпяване бяха с по-добър текст щеше да е бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с гледанията на "Как да изтрезнея"???

За седмица стопиха разликата с Емануела от 800 000 на 200 000 и с Джена и Преслава от 1.8 мил. на по-малко от 1 милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ще прави албум, трябва и пълнеж за него. Тя може да си го позволи, защото е първата, за която разбрахме колко е изкарала от чалга в кариерата си - 15 000 000 лева. Изкарала, а не похарчила, за безсмислени клипове в Сен Тропе, Хавана и островите Бора Бора или за дрешки и парцалки на еди кой си известен само на снобите дизайнер.

Нали се сещаш, че тези с клиповете в Хавана и Сен Тропе не са си изкарали парите за тези видеа. Със сигурност в чалгата има и по-спечелили от нея - например Азо, който почти винаги си е прибирал големия хонорар, поради това, че шеф не му е бил Митко Пайнера.

 

Иначе тоя Х фактор е пълна пародия... последния сезон на Гласът направо беше класи над това, от-до участниците си пееха.

5 минути представят някакъв бездарник, а после още 5 слушаме излагацията му и глупостите на Саня и Дриско - пълна загуба на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че тези с клиповете в Хавана и Сен Тропе не са си изкарали парите за тези видеа. Със сигурност в чалгата има и по-спечелили от нея - например Азо, който почти винаги си е прибирал големия хонорар, поради това, че шеф не му е бил Митко Пайнера.

 

Иначе тоя Х фактор е пълна пародия... последния сезон на Гласът направо беше класи над това, от-до участниците си пееха.

5 минути представят някакъв бездарник, а после още 5 слушаме излагацията му и глупостите на Саня и Дриско - пълна загуба на време.

 

А ти нали знаеш че Василка е капризна и е далеч от участията на Камелия, колкото и по висок хонорар да прибира? Друг е въпроса дали има и участията на Рени, поне от тази година ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...157904450943923

 

Откачена,яка,дива,уникалнааа!!! :Vishenka_05:

Кое е парчето?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...