Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емилия с албум преди края на годината. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Заслужава да е двойно CD, ще й бъде най-силният албум досега, ако включи всичко след "Кукла". Големи хитове направи, очаквам обаче и поне 3-4 нови неща да чуя.

 

Кукла (2013)

Ти си ми (2013)

Ако си звезда (2013)

Оставяш сам (2013)

Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)

Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)

Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)

Да бях от гадните (2014)

Без въпроси (2014)

Втори дубъл (2015)

Ето ме (2015)

Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)

Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)

California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)

Специално за всяка (2016)

Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)

Само мой (2017)

Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

да пуска демото на Калифорния

Някой да ги убеди с твоята да направят дует, още не мога да преживея, че "В твоите очи" не е с нея. Не че Деси не си я харесвам.

Иначе и аз искам демото, ама няма да го бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ги убеди с твоята да направят дует, още не мога да преживея, че "В твоите очи" не е с нея. Не че Деси не си я харесвам.

Преди време щяха да правят фолклорна песен, даже я бяха поръчали :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време щяха да правят фолклорна песен, даже я бяха поръчали :mf_surrender:

Не, никаква народна песен. Нещо изпипано, брутално. Всички се събраха, а те толкова се уважават, ще си паснат, но се мотаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никаква народна песен. Нещо изпипано, брутално. Всички се събраха, а те толкова се уважават, ще си паснат, но се мотаят.

може да са направили нова "Бяла роза", някакъв тотален хит, за който чакат подходящия момент да го пуснат, иначе не виждам причина да не са направили някакъв брутален поп фолк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Козунакааа... :roll1: Жената е бременна, много сте гадни!

Иначе няма съмнение, че "Дразни ме" е много над "Гледай да не бъркаш". Просто я спукват от въртене. Десовата на мен си ми е на сърце, но което си е така, така си е. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато бях голям фен на чалгата и се кефех какви неща правеха Андреа и Галена 2010-2011 си представях чалгата към днешна дата да изглежда като това. Има голяма провокация и секс, че даже и грозен травестит, но поднесено без пошлост...А то какво стана? Галена размятва нови дрешки по въртележките, а Андреа лежи по борчета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската обаче си направи 4 милиона преди края на лятото, до едно време се чудих дали ще успее. Да се надяваме, че ще стигне 5-6 през есента. На фона на днешното положение в чалгата това си е някакъв среден успех, макар и да няма нищо общо с успехите й от 2016. А и чат-пат все още я пускат по любимите на Рамания чалготеки. Така де, нали към днешна дата тук е изключително важно натрясканите им посетители да те слушат заради предпочитанията на ди джея, а не масовият българин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато бях голям фен на чалгата и се кефех какви неща правеха Андреа и Галена 2010-2011 си представях чалгата към днешна дата да изглежда като това. Има голяма провокация и секс, че даже и грозен травестит, но поднесено без пошлост...А то какво стана? Галена размятва нови дрешки по въртележките, а Андреа лежи по борчета. :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще помоля одупени потребителчета да не ме коментират.Мерси

та къде я въртяли тая боза-в Мегами не я въртят милички,у ваште села може би...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще помоля одупени потребителчета да не ме коментират.Мерси

та къде я въртяли тая боза-в Мегами не я въртят милички,у ваште села може би...

 

Според теб тя посмъртно нямаше как да мине "Гледай да не бъркаш" по гледания, а пък то взехме, че и това доживяхме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще помоля одупени потребителчета да не ме коментират.Мерси

та къде я въртяли тая боза-в Мегами не я въртят милички,у ваште села може би...

 

Ако обичаш спазвай цензура и ненагнетвай напрежение, за да не получиш 3-месечен бан.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще помоля одупени потребителчета да не ме коментират.Мерси

та къде я въртяли тая боза-в Мегами не я въртят милички,у ваште села може би...

На всякъде я въртят. Ако беше ходил в Мегами щеше да разбереш. Стига злобя и ти, не ти ли писна?

 

Села, села ама живеем в по-големи градове ог твоя ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...