Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Четох ви мненията за Анелия по участия... и аз да кажа:

Преди 2-3 години бях на заведение (ресторант), където тя имаше участие. Платихме 10лв. вход на 8 човека, от заведението казаха, че щяла да обикаля по масите да вдигала хората, да се играят хора и ние се съгласихме. Дойде деня, отиваме... закъсня с 30 мин., започна да бичи един як плейбек, като дори по едно време се покри, докато й вървеше песента :1000 (29): Стоя около час, нито едно живо изпълнение и нито един вдигнат човек, освен сервитьорите и хората, които посещаваха тоалетната. Всички други бяха на местата си и все едно на сцената нямаше никой. :1000 (29):

 

Сега не знам как е, но така като ви чета историите, поне пее на живо. :lol: Иначе си мачка с хитове, но не може да ги представи както трябва пред публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не знам как е, но така като ви чета историите, поне пее на живо. :lol: Иначе си мачка с хитове, но не може да ги представи както трябва пред публика.

Пее на живо, но не нейните песни. :1000 (29): Днес с приятелите, с които бяхме на участието на Анелия си говорихме как няма друг толкова скучен и досаден изпълнител. Собствениците на дискотеката също не са били доволни, защото и те бяха там на откриването на дискотеката за сезона. Съмнявам се да я поканят втори път. Един от собствениците й каза шеговито на микрофона "Хайде да минем пак на български песни, че тук не искат толкова сръбско" , а тя отвърна, че е на вълна сръбско тези дни и това й се пее. За 50-55 минути участие спря на два пъти цялата музика за питие и накрая слезе и си замина. Никой не разбра кога се изнесе от дискотеката, защото още вървеше Дай ми още. Може да е единичен случай това нейно поведение, но като чете и на другите впечатленията, явно си е практика при нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно е комплексирана. :1000 (29):

 

:3fdb8960598fa63e: Разбира се, че е била и никога няма да има и една малка частичка от това което е била. Изключително превзето, неестествено и заблудено същество. Свършиха парите от мъжа и реши, че още е голямата работа и ще се изявява като певица. Хайде, стига с цирковете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно е комплексирана. :1000 (29):

Ти добре ли си? Отворих тоя линк само защото ми е скучно и исках да й се изсмея, но какво лошо каза? Даже интервюто е много добро...Но нали не е баба ти Гло да ти издуе муцки, да каже колко е запазила себе си-попита в нафталин, колко талантилива е нехаризматичната й дъщеря, колко диети прави за да се запази млада, а сигурно гладува като скот, как е тръгнала от трактористка или там каквото е завършила и е стигнала до "примата" на фолка, а и да не забравя да плесва шамари наляво надясно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе след тва интервю ми тръгна някакво на Андреа и я чух и нея, освен че е тъпа като гъз ми направи впечатление какво говореше. Andrea Production било фирма (?), дали ще пренавие нещо Сузанита да е част от тая простотия? Както Камелия търсеше някой за нейната, така Андреа вече да е "взела" Сузанита...Wtf, тея чалгарки пропаднали не стига че развратиха едно поколение, ами сега ще се опитват и с поп певачки да развалят мисленето на децата. Гадни змии, да залязват по-бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе след тва интервю ми тръгна някакво на Андреа и я чух и нея, освен че е тъпа като гъз ми направи впечатление какво говореше. Andrea Production било фирма (?), дали ще пренавие нещо Сузанита да е част от тая простотия? Както Камелия търсеше някой за нейната, така Андреа вече да е "взела" Сузанита...Wtf, тея чалгарки пропаднали не стига че развратиха едно поколение, ами сега ще се опитват и с поп певачки да развалят мисленето на децата. Гадни змии, да залязват по-бързо.

Андреа може да е всичко друго, но не и тъпа.

 

ПС: Може ли линк към това интервю, което си гледал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе след тва интервю ми тръгна някакво на Андреа и я чух и нея, освен че е тъпа като гъз ми направи впечатление какво говореше. Andrea Production било фирма (?), дали ще пренавие нещо Сузанита да е част от тая простотия? Както Камелия търсеше някой за нейната, така Андреа вече да е "взела" Сузанита...Wtf, тея чалгарки пропаднали не стига че развратиха едно поколение, ами сега ще се опитват и с поп певачки да развалят мисленето на децата. Гадни змии, да залязват по-бързо.

 

линк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че тези с клиповете в Хавана и Сен Тропе не са си изкарали парите за тези видеа. Със сигурност в чалгата има и по-спечелили от нея - например Азо, който почти винаги си е прибирал големия хонорар, поради това, че шеф не му е бил Митко Пайнера.

 

Иначе тоя Х фактор е пълна пародия... последния сезон на Гласът направо беше класи над това, от-до участниците си пееха.

5 минути представят някакъв бездарник, а после още 5 слушаме излагацията му и глупостите на Саня и Дриско - пълна загуба на време.

 

X Factor е пълна миндилщина. Липсва разнообразие от жанрове - там се пее само Бейонсе и Рейхана :D

Спечелилите тоя "формат" после в кое се реализират също не е ясно - реализираните от там са изпаднали преди финала или са напуснали сами , аз реализиран победител там не съм видял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си? Отворих тоя линк само защото ми е скучно и исках да й се изсмея, но какво лошо каза? Даже интервюто е много добро...Но нали не е баба ти Гло да ти издуе муцки, да каже колко е запазила себе си-попита в нафталин, колко талантилива е нехаризматичната й дъщеря, колко диети прави за да се запази млада, а сигурно гладува като скот, как е тръгнала от трактористка или там каквото е завършила и е стигнала до "примата" на фолка, а и да не забравя да плесва шамари наляво надясно. :1000 (29):

Не, нищо лошо не каза, освен че се изтъкна 1 милион пъти като "единствената" в това и онова, как пяла на концерта на Лепа Брена и била "прекъснала" двете ѝ части и куп такива изтъквания, които не ходят на успяла певица. Успелите хора не се хвалят, а други ги хвалят.

А и предвид това, което Фокси разказа преди 2 дни тук за участието ѝ във Видин и това, което тя сега казва за всичките си участия, как имало търсене, как искали великанските ѝ хитове..... жалка картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пуснах интервюто на Рени и го спрях. Мре да се изтъква. Непоносима е. Жалко, защото е добър човек, а е толкова комплексирана от някогашните си успехи и невъзможността да ги повтори. Това я кара да говори и прави неща, който не й прилягат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пуснах интервюто на Рени и го спрях. Мре да се изтъква. Непоносима е. Жалко, защото е добър човек, а е толкова комплексирана от някогашните си успехи и невъзможността да ги повтори. Това я кара да говори и прави неща, който не й прилягат.

 

 

Желанието и да и бъде заплащано за всичко е не по малко. Бързо всички телевизии да и плащат за това дето и въртят песните. Това са тотални вековни хитове. Ще пребъдат! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: Моля и всичките и телевизионни изяви да бъдат компенсирани поне с няколко хиляди. Това е звезда на три континента. Излагаме се така да не уважаваме жената! Пък тя иначе нека да си работи с приятели и нека да и работят за без пари. Така се прави пред "големите"! :3fdb8960598fa63e: Смешница голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Анелия - "С тебе ми е най" е по музика и аранжимент на Даниел Ганев и текст на Петя Радева.

Режисьор на видеоклипа е Людмил Иларионов - Люси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Анелия - "С тебе ми е най" е по музика и аранжимент на Даниел Ганев и текст на Петя Радева.

Режисьор на видеоклипа е Людмил Иларионов - Люси.

 

Къде го пише това ?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веселин Любенов добави 3 нови снимки — с/ъс Emilia Valeva и Veselin BigFen Liubenov.

преди 19 часа ·

Old but gold remembers !!!

С Емилия на участия преди повече от четири години (2014 ) !!! :*

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...