Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Как е успяла Ема да хване нов баламурник? Това чалгарките имат невероятна дарба - застарели, изхабени с деца и пак си намират някой чичко-паричко. Добре за тях. Но говори зле за мафиотите у нас.

Ами комплекса да си с известна, ето така си намират спонсори.

Специално на Ема и симпатизирам, но каквото си е, си е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил Дюнер също си дундурка дълго време брака.

Не е като Есил да не си хоцка с гей дружинката по българското крайбрежие, че и по чужбина. Супер разкрепостена е, но в публичното пространство държи поведение, за което евалата.

 

Не спя в леглото на Галена и Галин, но едва ли е Вафлата е най-примерния и моногамен съпруг. Важното е да си живеят там живота мирно и кротко, да са се приели и да се търпят. Бракът рано или късно винаги се изчерпва. А щом са замесени пари - няма как да не се налагат и компромиси.

 

Мисля че и Таня Боева е от дълги години с мъжа си, който също и композира песни. Еми Стамболова, и като цяло тия дъртите чанти по-могат като че ли да си задържат семейството, щото вече са остарели и изхабени и не може да им шарят много, много очичките, пък и децата им пораснали... малко от малко, срама трябва да имаш. Хаха, но Мария, Емануела, Кали и Емилия са ми топ. Верно мутрите ни са толкова комплексирани, че да са си баджанаци - не стига че си делят далаверките, ми и мадамите. Най-добре да си направят една бурна оргийка - кой когото свари и туй то, какво ми са се заженили тука от днес за утре и после дигаме панаира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те плейтмейтките ни моат се вредат от чалгарките, ко има да подбират ...

Плеймейтките са евтиния вариант на чялгарките. 90% са гладни кокошки и се ебат за по 1000 лв. евентуално по-известните намират спонсори или трохите на чалгарките - както Светлана забърса на Мария гущера. Николета е изключение, тя успя да пробие стереотипа и е няколко нива отгоре. Валериева чат-пат. Двете Златки ми седят най-свестни от всички. Каквито и да са цили преди сега си имат бизнес и мъже и си гледат работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плеймейтките са евтиния вариант на чялгарките. 90% са гладни кокошки и се ебат за по 1000 лв. евентуално по-известните намират спонсори или трохите на чалгарките - както Светлана забърса на Мария гущера. Николета е изключение, тя успя да пробие стереотипа и е няколко нива отгоре. Валериева чат-пат. Двете Златки ми седят най-свестни от всички. Каквито и да са цили преди сега си имат бизнес и мъже и си гледат работата.

Но защо предпочитат изхабените чалгарки? Това не мога да проумея? Ако ще е :), по-добре да е яка моделка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но защо предпочитат изхабените чалгарки? Това не мога да проумея? Ако ще е :), по-добре да е яка моделка.

 

Защото са по-престижни, по-известни, имат стотици хиляди фенове. Имат някакъв талант. Плеймейтките са евтини позьорки - както каза Сашо, можеш да си поръчаш някоя за 500-1000 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината баш никакъв талант нямат, ама айде. От тия новичките пък е трагедия.

 

Абе к'во става в тоя Хит Мюзик, какви са тия отвратителни песни там, какви са тия незнайни бездарници? Разбирам, дебют, ама да е нещо пеещо (Тереза, Лорена...), какви са тия Кристина, Дани, Юлиян не знам си какъв там, какви са тия изроди бе, мега зле...

 

Мислех,че Diapason е дъно, но явно не - имало скрито дъно, под дъното - Hit Mix.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните 2 страници се изписаха толкова истини за чалгарките, колкото не са в предните 5 години в Рамания. И постовете са кой от кой по-яки, саркастични и кинжално разсичащи. Направо му е кеф да чете човек. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните 2 страници се изписаха толкова истини за чалгарките, колкото не са в предните 5 години в Рамания. И постовете са кой от кой по-яки, саркастични и кинжално разсичащи. Направо му е кеф да чете човек. :1000 (33):

Манталитета на този тип "певици" ще доразруши фирмата, това е и една от причините зрелите хора да не им обръщат внимание и по никакъв начин да не се ангажирт с "крадената"/купената им музика от Сърбия и Гърция. Те са виновни и за появата на всички Сузанитки. Хората се светнаха, че някакви елементарни същества не заслуажват да получават парите им (дали под формата на дискове, касети, билети за концерти, списания, участия и прочее) и затова интереса към чалгата става все по-малък и ще дойде време, в което всички днешни актуални ще са жалки в очите на абсолючни всички, даже и в кръчмите няма да ги искат. :feminist_en:

 

Едно време даже имаше учебни тетрадки с ликовете на певиците, родителите съвсем спокойно приемаха тези учебни пособия и никой не възразаваше, но тогава певиците, дори да са били к*рви, то не беше обществено достояние, а сега си веят минджите навсякъде, голи са постоянно при всяка медийна изява, въртят едни и същи мутрафони ... коя нормална майка в днешно време би купила тетрадка на детето си с чалга певица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните 2 страници се изписаха толкова истини за чалгарките, колкото не са в предните 5 години в Рамания. И постовете са кой от кой по-яки, саркастични и кинжално разсичащи. Направо му е кеф да чете човек. :1000 (33):

Е то сякаш не е ясно, че 80% от тях си падат по чичаци с пари.

Общо взето плеймейтката е чалгаджийка без пеенето. Хонорара и не се измерва в пеене, а в ебане, но някои от тях вадят песни и снимат 1-2 фотосесии за да създадат впечатление , че с това си вадят парите.

 

Реално свирките и аналния са през вечер при 80% от плеймейтките, на рядко има някоя свястна.

 

Със сигурност знам и съм писал тук за Дилена, която тръгна от 50 лв. за анален до над 500 лв. само за отпред.

 

Валериева е к.рва, но платинена - при нея цената е доста над 2К и минава хонорарите и на доста изпълнители с години кариера, иначе и тя почна от някакви клубове - бардаци, явно се е откроила с "талант". А и самата тя е по-моногамна и като си намери богат любовник си ползва него, вместо да скача от легло в легло, в момента също има такъв. Като е свободна цената и хич не е ниска.

 

Николета беше доста време на разположение за надървени футболисти, мина през 2 - ма със сериозни връзки и през десетки за по вечер-две. Не знам колко е взимала , нямам инфо, но в началото и тя не беше повече от миндил със силикон. Скандалите и със Алисия я пратиха в топа, иначе тя е бездарна.

Общо взето хубаво,че беше Алисия, да стане известна покрай нея с това, че и открадна мъжа. Подобно при Китаеца, който нямаше да види ТВ камера без Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали по мутренското време, ако имаше умни телефони и социални мрежи, щяха да излизат брутални компромати за певиците, включително от "музикалните" им изяви пред мутрягите :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е на път да стане като естрадата едно време. Лека полека младите се пренасочват към друг жанр и другото отива в кофата.

Сега в попа предлагат модерна музика, визии точно за днешно време, млади са, виждат ги на поне 5 големи концерта, има истерия по по-хитовите и Фейса ми е пълен с армии(?), които имат по 20-30 хиляди човека в тях. Нормално децата да изберат по-свежото и реално по-доброто. Единствения който няма да залезе никога е Азис, защото го харесват и млади и стари и е емблема. Другите да хващат колкото се може по-богат, че не знам кой ще им подсигури старините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е на път да стане като естрадата едно време. Лека полека младите се пренасочват към друг жанр и другото отива в кофата.

Сега в попа предлагат модерна музика, визии точно за днешно време, млади са, виждат ги на поне 5 големи концерта, има истерия по по-хитовите и Фейса ми е пълен с армии(?), които имат по 20-30 хиляди човека в тях. Нормално децата да изберат по-свежото и реално по-доброто. Единствения който няма да залезе никога е Азис, защото го харесват и млади и стари и е емблема. Другите да хващат колкото се може по-богат, че не знам кой ще им подсигури старините.

Да, и аз съм коментирал, че е като естрадата. Ще остане Азис, както остана Лили Иванова, колкото и да е странно съмнението. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали по мутренското време, ако имаше умни телефони и социални мрежи, щяха да излизат брутални компромати за певиците, включително от "музикалните" им изяви пред мутрягите :D :D :D

А защо мислиш, че въпросното време е минало? Напротив, просто сега е по-прикрито. Вече не им викат мутри, а бизнесмени. Иначе разлики няма.

Видяхте миналата година куршумите във 4You - Сл. Бряг с/у Очите.

 

Мутренското време няма да мине, щото ни е мутренска държавата. Всичко е пари, чичаци и к*рви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ще се отклоня от темата за куврите в чалгата, която е супер занимателна, за да нахвърлям каквото някои неща от панаира ни, които не споменах:

 

1. Константин излезе на сцената на панаира поръча си чай (кофичка от 400 гр. с уиски, а догоре с лед), напи се за 20 минути и фъфлейки се провикна:

 

- Как мислите, че се казва детето на Цветелина Янева? - последва тишина. :blink:

- А как мислите, че може да се казва, когато баща му е Делян Пеевски? - пак тишина. :wacko:

- Ми Делян бе хора, толкова е просто! - явно сме много тъпи във Видин. :bx:

 

- Знаете ли, че в следващата песен съм снимал Николета Лозанова? - :blink:

- А знаете ли, че Николета влиза във ВИП Брадър? - :1000 (1):

- И аз съм бил във ВИП Брадър, нали помните? - около 20 деца казаха дааааааааа..... а към 4980 суши се оказахме много тъпи. :bx:

 

След "концерта", Кокаинчо си тръгна с една стара видинска кувра (на около 40), която имаше ресторант тук, па после в София, а сега казва, че има в Испания. Същата ме пита докато бяхме около сцената, дали не можем да намерим нещо за тази вечер, за Коцето. Ама така, нали съм се сещал, абе от онова, за веселба, знаел съм кое. И като хората до мен и казаха, че съм ченге.... никога не съм виждал толкова широко отворени и ококорени очи в живота си. Момата потърси дрога от най-неподходящият субект на панаира. Изпари се бързо след това с наркомана и отпрашиха направо към ресторанта на онзи с бирарията и "чайчето" (Иво Петров). Там са яли и пили "на корем", направили са към 700 лева сметка и са си тръгнали. Иво им прости и този път.

 

2. Деса ни каза към 12-14 пъти, че е бременна. Очевидно смята, че не личи, та да знаем. Останахме с впечатление, че няма друга бременна в България.

3. За Рени, флашката, плакатите и батериите на микрофона ви казах. За просенето на дискотеки също. Но тя искала да пее и в бирариите, за 300 лева. :gun_bandana:

4. Емилия Стоянова от Сигнал+ иска по 50 лева за статия в сайта си. Затова имаше само една, за панаира при нас. Всичко вече е само пари....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но защо предпочитат изхабените чалгарки? Това не мога да проумея? Ако ще е :), по-добре да е яка моделка.

Кво значи изхабена? Изхабени са баш плеймейтките, не си знаят операциите, а са на под 30 повечето. Ако говорим за животни плеймейтките са бяш такива - виг една Джелияна Гани или от последния плеймейт- само коне, които можеш за объркаш за траверс.

Чалгарките за годините си изглеждат перфе. Повечето са раждали и работят по заведения и пак са ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Гани е готина мацка, и не е плеймейтка , а "Мис Силикон". Не се е явявала на "Плеймейт", а самата тя организира доста конкурси, в други - журира. Съгласен съм, че изглежда леко фрапантно, но въобще не е толкова тъпа, за разлика от доста "колежки".

 

Иначе то било готино на тоя панаир бе - що не съм ходил да гледам сеир и аз...

 

Е поне разбрахме, че Николета ще влиза в брадъра, и се потвърди (не, че сме знаели) , че Пеевски е баща на Дилян-младши (мафиота).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце е скандализирал... Направо не мога да повярвам докъде се стигна вече, тотален ужас. И за какво ги говори тези неща, те какво му влизат на него в работата?! Какъв шут!

 

Иначе за останалото, има доста митове и легенди, има и доста истини. Аз лично вече не знам на какво да вярвам. Общо взето докато не видя снимки или видео не коментирам. Самите певици се въртят в този порочен кръг, няма как да излизат с инженери, учители и лекари като не ги оправдавам. От друга страна жълтата преса какво ли не си измисля. Едно ако е истина, има и десет пълни тъпотии. Сега никой не може да ме убеди, че примерно Емилия не казваше истината в последното интервю, че иска да й се случи истинската любов, всеки човек го иска. Ако е толкова глупава пак да повярва на човек, който е същият, а може би и по-зле и от предния, тя си е виновна. Не бързайте да слагате общите знаменатели обаче. Има отявлени като Мария, на които изобщо не им пука и гледат само парите, има обаче и други, които просто са овци. Ще поживеем и ще видим. Поне Венета ще има богат материал за предаването.

 

Най-добре си е Галка, кариера, наистина хубав мъж, богати, с готини деца, перфектна външност. Каквото е било-било при нея. Камелия по същия начин, само дето си има проблеми за жалост явно за семейство... Деси, ако този наистина си я обича, също е ok. Андреа не я знам, тя нищо не говори и понякога се чудя как мъж като Кубрат, който изглежда доста сериозен позволява това поведение, разголване и т.н. Не че има лошо, но просто винаги ми е създавал друго впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа не я знам, тя нищо не говори и понякога се чудя как мъж като Кубрат, който изглежда доста сериозен позволява това поведение, разголване и т.н. Не че има лошо, но просто винаги ми е създавал друго впечатление.

Андреа и Кубрат ако не си забелязал/а не говорят за личния си живот. Знае се само, че са заедно и толкова. А Андреа не е миндил, наистина външно понякога блъска на такава, но е далеч от останалите чалгарки. Занимава се с тва, защото й носи добри пари и трябва да изглежда като типичната чалгарка. Мен много ме кефят двамата, защото както каза няма как човек като Кубрат да е с нея толкова години, ако е като всички останали.

 

С Анелия какво става в личен план? Никой нищо не знае. Лисица. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоянова я беше питала в последното интервю, но Анелия каза, че по лични теми не говорила. Тя и за наградите не искаше да говори.

Една заспала, превъзнесена, едно дрогирано такова, ужасно е да и гледаш интервю, по едно време взе че си призна, че трудно и било да мисли.

Нещо , с което сме съгласни всички.

 

На Анелия дрога не и трябва, тя си е фабрична. Представям си ако употреби.

 

Дано не е така флегматична и в леглото.

Десислава е глас, но в интервютата си личи тъпотията и , общо взето двете в общо интервю може да мине за яка комедия. Отнесени, прости, Деса като се разлигави , Анелия гледа едно тъпо...

 

Т'ва са фабрично дрогирани хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво значи изхабена? Изхабени са баш плеймейтките, не си знаят операциите, а са на под 30 повечето. Ако говорим за животни плеймейтките са бяш такива - виг една Джелияна Гани или от последния плеймейт- само коне, които можеш за объркаш за траверс.

Чалгарките за годините си изглеждат перфе. Повечето са раждали и работят по заведения и пак са ок.

Има доста по-свежи от Емилия и Мария точно... Явно са много добри в свирките или знам ли и аз в какво.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...