Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено,че е Галена.То ти друго име в чалгата не познаваш така като гледам.Изобщо гледната ти точка за попфолка е адски изкривена през призмата на тая.То затова Преслава открива Дъ култ(преди Час пик) за 4ти път и за 3 месеца има около 4-5 участия в същото заведение,защото Галена е най-предпочитана.Като почвете така да се изхвърляте умирам от смях.

 

Галена има участие през седмица в Култ. Края на юли-началото на август имаше даже две поредни седмици, в които пя тя. При всяка удобна възможност канят нея. Нямам какво да се обяснявам - питах ги хората и ми отговориха така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нека си говорят хората, да лежат на стари лаври като любимките им и да търсят оправдания за настоящите им провали и поизгубен статут. :whistling: Пластовете в чалгата са много ясно наредени в последните 2 години и сериозни изменения няма, изключвайки спада на интереса към Галин и Фики. На върха има място само за една и на всички би трябвало да им е ясно коя е тя.

Има доста сериозни изменения последните 2 години. Джена от блатото пак се изстреля към топа. Десислава от блатото се изстреля към върха и пак падна в блатото. Камелия регистрира супер успешна година спрямо предните 3-4. Анелия през 2016 беше супер силна, през 2017-та е на ниво Яница. Яница направихитове последните 3-4 години. Емануела направи много силни 2016 и 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Е, това е пеенето, което искам от Десислава - максимално придържаща се към оригиналното звучене на дадената песен! Не знам точно в кой момент започна с нейните лигави импровизации, с които разваля песните си...

И въпреки че с тази перука изглежда комично, с удоволствие ще си пускам тези клипчета, заради самото ѝ пеене! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте ?

 

Кавър 28 млн

 

 

Оригинал 4 млн

 

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Всъщност е хубаво, че показваш тези два клипа, защото показват, че гледанията на Галена са реални и когато пусне слаба песен, тя просто няма гледания. Завиждайте беше като пълнеж за албум и нормално да са такива гледания, а и няма клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

я виж насалението на Сърбия барабар Черна гора,Хърватия,Косова,Босна

По тази логика гледанията на Галена пак са малко щом население под три милиона прави почти толкова гледания като тези на клипа с население над седем... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

я виж насалението на Сърбия барабар Черна гора,Хърватия,Косова,Босна

Знам аз много добре колко е населението на тези страни, просто исках да видиш че има и обратното. Галена обаче има много кавъри в Сърбия, някои станаха по големи хитове от тези на галена(кавърите на "Диджеят ме издаде", "Завиждайте", "Живей" и "Много ми отиваш"), други даже не се забелязаха(кавърите на "Кой", "Хавана тропикана", "Дай ми" итн...)

 

Даже четох коментари от сърби под песни на Галена как тя изглежда много по яко от техните певици, как има по модерни песни и че ако прави песни на сръбски може да стане голяма звезда там.

 

Всъщност може да опита отново, дуетът от 2013 има близо 9 млн. Сега те правят страшни гледания, партньора и MC Stojan преди дни пусна нова песен и имаше 500к за 24ч, а мислех че вече не е толкова актуален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност може да опита отново, дуетът от 2013 има близо 9 млн. Сега те правят страшни гледания, партньора и MC Stojan преди дни пусна нова песен и имаше 500к за 24ч, а мислех че вече не е толкова актуален.

 

Стига с тоя Стоян. Да направи дует с VUK MOB

 

Онзи ден пусна песен и за 5 дни вече е топ 4 в сръбската класация по гледания:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тоя Стоян. Да направи дует с VUK MOB

 

Онзи ден пусна песен и за 5 дни вече е топ 4 в сръбската класация по гледания:

Е дадох пример с него, нали имаха песен..

Обаче тя е в приятелски отношения с MC Yankoo, бяха се срещнали преди две години и той беше изявил че е най-яката българска певица.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е дадох пример с него, нали имаха песен..

Обаче тя е в приятелски отношения с MC Yankoo, бяха се срещнали преди две години и той беше изявил че е най-яката българска певица.

 

Той Янко прави някакви английски песни. Явно има намерение за световна слава...

А пък Мое злато беше много голям хит - над 100 млн гледания. Така, че няма да се учудя ако той направи нещо с Андри отново. Звук не беше зле.

 

А Жалена не знам защо в такъв случай не са правили нищо заедно?

 

 

Много як саунд. Близо 13 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Стоян и Вук Моб не са много високо ниво. Едения правеше и снимаше всякакви глупости само за да стане известен, продаде кравите за да стане певец а другия стана известен благодарение на риалити формат. Янко и Цвия са на по-високо ниво макар че не са фактор в момента.

Галена ако иска да прави балкански проект да се насочи кам Джала Брат и Буба Корели или Рея Попович и Цоби и евентуално Раста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава затвърдиха лидерската си позиция

 

KVoN5v8.jpg

 

Джена и Преслава затвърдиха успеха си в "50-те Най...". Дуетният им сингъл "Тук жена му пази" за втора поредна седмица оглавява чарта за хитове в най-престижната класация за попфолк песни.

 

На втора позиция отново е Емануела с актуалното си парче "Без чувства".

 

В челната тройка влиза и дуетната песен на Емилия и Тони Стораро - "Как да изтрезнея".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49875

 

T7LKuG3.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно ли, че Ивана напуска Пайнер и готви нещо със Стораро и Азис?

Ивана некадърно се е гримирала на подписа ти. Преливката на дясното око е много скосена, за разлика от тази на лявото, която е плавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Искам секстремно, нещо неземно за пълнолетни ... "

 

Брутална песен от Райна, яко ме кефи! Поздрав за всички!

Много яка, и има повече реални гледания от чекията на дубайската краварка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментираме

 

Има яка реклама, в доста известен сайт, затова 1000%20(29).gif

 

18+

Е и "Аматьорка" е качен в този доста известен сайт, къде са гледанията?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...