Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Горките заблудени хлапенца............Не знаете какви хора подрепяте. :mf_surrender: ще харчите пари за глупости.

 

 

Мегзито няма характер. Тя е лицемерна егоистка и измамница. Фалшива е от глава до пети. Времето ще покаже, че съм права.

 

Не пиша дълги постове, за да изглеждам умна. А се обяснявам, за да ме разберете. Защото, ако напиша само едно изречение, пак няма да ме разберете.

 

Може да нямам силикон и хиалурон, може да не нося маркови дрехи и да обичам лукса, но поне съм себе си. И, да, умна съм. Защото, докато съучениците ми в гимназията бягаха от часовете за по кафенце, цигарки и клюки, аз учех и се подготвях усилено за матурата по литература. Чета книги от втори клас насам. имам разнообразни интереси. Предпочитам да съм личност, а не стока като любимката ти. Красотата е до време, важното е ти какъв си цял живот. а богатството, парите и успеха не се носят в гроба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ли са за Мегз?

Повечето май сме за нея. Днес не можах да го гледам ,та сега ще си пусна епизода да видя какво е ставало, ама май Мегз пак е мачкала.

 

Във фейсбук страницата Тото има повече от половината "вотове" със реакции на снимка. Ужас, пълна трагедия ще е, ако го направят победител. Та той се държа хипер изкуствено през цялото време, имитирайки "израстване". Пълен минус. Мегз е най-достойна да спечели този формат. Маргарита донякъде и тя, но ми идваше в повече пасуването й. Не беше от най-пасуващите, но за сравнение с Мегз в това отношение дума не може да става. Александра и Джулиана не смятам, че има смисъл да ги коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То щото политиците и любимците ти от ГЕРб хич не укриват и хич не пускат фалшиви новини, нееееееееее................Я ми обясни за Цвето Апартамента? Или как опитаха да изкарат певец от миналото, че е Корнелия Нинова на снимка?

 

To пък твоите от БСП - синове, снахи и внучета на върли комуняги, не ядоха през целия преход, не си делкаха земи, фабрики и апартаменти и не играха с мутрите през 90-те? Кво стана с кмета на Батак и сина му? Или за тези новини си глуха.

И ГЕРБ не са ми никакви, че да ми ги категоризираш.

 

МЕГЗ да победи дано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ли са за Мегз?

Май, май от тук повечето сме. Обаче още преди повече от месец се говори, че всичко е нагласено и Тото ще спечели. Честно казано.... не ми се иска.

Аз съм за Мегз и веднага казвам защо! Мисля, че всеки трябва да бъде себе си - да бъде различен, даже и това да не се хареса на останалите, да държи на позициите си и да казва това, което мисли! Да има принципи, но не както беше тя - на всяка цена, налагат се и компромиси и тя това го научи! Да не се срамува да признае грешките си и ако той САМ реши да ги поправи, а не щото на някой така му било кеф! Не - абсурд! Също така да не се отказва и предава толкова лесно (веднага се сещам за мисията с басейна). Да - не легна, не хапна.... не всичко в живота е някаква храна или спане, има много по-важни неща от това! Тя не се отказа, заради семейството й (в къщата) Бих постъпил по абсолютно същия начин! Да търси правата си, както направи тя, защото има някакъв договор с тях подписан все пак.... Харесва ми и това, че е креативна, има добри идеи и , че и тя е човек на изкуството. От малък съм се занимавал с рисуване и разбирам, че сме малко странни птици и сме ужасно емоционални, даже понякога да не го показваме. Точно заради това ми е фаворит, защото тези черти от характера ги притежавам и аз, макар и да имаме някои различия.... защото всеки човек е уникален по своя си начин! Това, когато остави групата да я чакат на дъжда...... това точно не бих го направил! Но всеки греши по някакъв начин. Харесва ми като човек, а и не само - за мен лично е много хубава какичка! :D Харесва ми, че има позиция - смела, искрена, честна и не си мълчи! Просто браво! За мен тя има голямо израстване в това шоу и определено ще обере много позитиви!

Другата, която в началото ми беше противна, но доказа в шоуто, че има също голямо сърце, много забавен и мил човек е Джулиана! Тя просто е изненадата за мен. Разбира се, Маргарита Хранова. Както казаха, голям глас, много е постигнала, но за два месеца в това шоу не разбрахме да е имала някакви по-големи претенции, абсолютно земна, добра, адекватна, малко сдържана на моменти и така.... За мен тези хора са най-достойни да спечелят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е грозно ако е нагласено. Няма какво да го коментирам.

По всичко си личи, че е нагласено. Колкото и да не харесвам Петканов няма как да е събрал по-малко зрителски вот от безличната му жена. А и какво любовно видяхме в сезона освен сватбата? Нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номерът е 17 704! Гласувайте, нека направим Кралица Мегз победител! :Vishenka_05:

 

44ec8c19f13b9302.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък четох, че гласяли Александра да спечели. Нищо чудно...

 

Петканов да каже че я оставя и победата и' е сигурна. Сценариото от ExYu Brother-a 2011 :Vishenka_05:

Според мен Алекс не заслужава да спечели, в половин епизодите дори не я ни приказваха, едино около сватбата получи кадър. Като човек е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък четох, че гласяли Александра да спечели. Нищо чудно...

Аз прочетох статии и за Тото, Мегз и Джулияна. Яко стреляне напосоки.

 

Във Фейсбук положение е следното: Тото, Мегз, Джулияна, Александра, Маргарита. Точно както някой ги беше подредил на предните страници. Реално всякакъв друг резултат няма да е реален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петканов да каже че я оставя и победата и' е сигурна. Сценариото от ExYu Brother-a 2011 :Vishenka_05:

Според мен Алекс не заслужава да спечели, в половин епизодите дори не я ни приказваха, едино около сватбата получи кадър. Като човек е ОК.

Та тя е един от най-скучните и безразлични съквартиранти в къщата. Ако беше без мъжа й нямаше да забележа, че е в шоуто. То Ваня беше по-активна от нея, ужас. И т'ва да спечели? Ще е трагично, ама адски трагично. МЕГЗ ПОБЕДИТЕЛ!

 

Сашка е голяма душичка, помисли си, че никой не я харесва, а реално има адски много симпатизанти. Много ми дожаля, милата. Въпреки всичко, тя доказа на хората, че не е пошлата и долна Сашка Васева, не е онази чалга икона, която заслужава единствено да бъде оплюта и не би могла по никакъв начин да възпита децата си. Показа, че е възпитала едно прекрасно дете, че е добра, лъчезарна, позитивна и най-вече, че е един изключително мил и добър човек. Сигурен съм, че като е излезнала от къщата е осъзнала, че е имала коренно различни представи за това какво мислят хората за нея. Най-позитивният и наистина мил съквартирант за този сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

To пък твоите от БСП - синове, снахи и внучета на върли комуняги, не ядоха през целия преход, не си делкаха земи, фабрики и апартаменти и не играха с мутрите през 90-те? Кво стана с кмета на Батак и сина му? Или за тези новини си глуха.

И ГЕРБ не са ми никакви, че да ми ги категоризираш.

 

МЕГЗ да победи дано.

Кмета на Батак е НАПУСНАЛ БСП. Така че партията не носи отговорност за него, не са го подкрепили на последните избори.

 

Старо ти е инфото, ограмоти се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз прочетох статии и за Тото, Мегз и Джулияна. Яко стреляне напосоки.

 

Във Фейсбук положение е следното: Тото, Мегз, Джулияна, Александра, Маргарита. Точно както някой ги беше подредил на предните страници. Реално всякакъв друг резултат няма да е реален.

Аз бях :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм за Мегз, но искам да коригирам Кити - дрехите ѝ са всичко друго, но не и скъпи. Понятието "парцалки" ги описва точно и ясно - евтини и некачествени. Но пък атрактивни. Наистина вкарва много артикули от чужбина, но основният ѝ продукт - дрехите, а не козметиката и аксесоарите - са по неин дизайн и се шият в цех в Раковски. Боклуци са, късат се бързо (това го коментираше и Джулиана), но тя си ги произвежда и ги продава доста евтино. Можеш да се информираш за цените от сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм за Мегз, но искам да коригирам Кити - дрехите ѝ са всичко друго, но не и скъпи. Понятието "парцалки" ги описва точно и ясно - евтини и некачествени. Но пък атрактивни. Наистина вкарва много артикули от чужбина, но основният ѝ продукт - дрехите, а не козметиката и аксесоарите - са по неин дизайн и се шият в цех в Раковски. Боклуци са, късат се бързо (това го коментираше и Джулиана), но тя си ги произвежда и ги продава доста евтино. Можеш да се информираш за цените от сайта.

Боклуци меко казано. Шаферската ми рокля е от нейния магазин. Ципа не работеше, налагаше се да го коригирам и понеже сватбата беше след 2 дни, само се молех да не стане фал и да мога да я облека. На другото момиче, дантелата скъсана. И имаше магазин в Стз в универсалния. Ходихме на място да гледаме и съм виждала и другите дрехи и на живо честно нямат нищо общо с това от сайта. И бързо, бързо затвори този магазин де.

Мен за нея най-мн ме издразни, как се била жертвала за другите, за "семейството" си там.. а 2-3 мисии тя ги проваля. Като им взеха всичката храна, вещи, уреди и всичко тя седя си гледа отсрани и се тръшкаше, после била жертвала всичко. Или че ББ я изключил от играта, тя кога е играла?! Като просто беше там да си прави реклама на дрехите. Разбирам да се е впускала във всяка мисия, да не е хленчила и протестирала, да го каже, ама...

Аз не знам и аз за кой съм честно казано

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да върви плейбекът и Галин да си сваля микрофона и да не си отваря устата даже... :mf_surrender: Голям тъпак. Тото си рекламира неговите песни, умирам. Цирк! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да върви плейбекът и Галин да си сваля микрофона и да не си отваря устата даже... :mf_surrender: Голям тъпак. Тото си рекламира неговите песни, умирам. Цирк! :roll1:

Учи се от най-добрата! Андреа и тя същата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...