Jump to content



Koя от песните на 4-мата големи във фолка за Лято 2017?


??  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Отдавна четирите големи във фолка не са пускали своите летни предложения в толкова кратък интервал едни от други. Интересно ми е да разбера какво мисли форума.

 

пс. Искаше ми се да включа и Ивана, но след като засега няма пуснат проект няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песен - Глория

Клип - Камелия

 

Хареса ми препратката "четирите", а не четиримата хах.

 

От недоглеждане и това се случва. :3fdb8960598fa63e: Моля модераторите ако сметнат за нужно да го коригират. Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От недоглеждане и това се случва. :3fdb8960598fa63e: Моля модераторите ако сметнат за нужно да го коригират. Мерси.

Защо, няма нужда. Азия няма да се обиди. :roll1:

Иначе право да си кажа - допада си ми бесният кючек на Глото, но и нейната песен, и на останалите споменати са мноооого назад като качество спрямо онова, което преди години правеха, така че е излишно да се припада по която и да е от тях, все едно са "Как боли", "Присъда", "Залеза и зората" или "Птица-скитница". Примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двете ми фаворитки са на Кама и Деса песните и на Деса е много яка, но тоя път Камс разби. За клип- също за нея.

 

На Глория е голяма излагация, като гледам яко е флопнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се искаше да гласувам за една песен и направо този път се ядосвам, че няма повече опция, защото фаворити са ми Деси Слава и Камелия. Като клип Деси Слава и за песен избрах нея, защото излезе първа и я слушам почти непрекъснато и най-вече нея, но мисля, че и песента на Камелия ще я слушам доста дълго. Ужасно труден избор, просто исках да гласувам и за двете песни. За мен те са най-добрите за сезона. Всъщност трябваше да се изчака и новия проект на Ивана за да може и тя да се включи в анкетата.

За хитовост ми е пределно ясно, че до момента това е "Мотел", но на мен като песен тя най-малко ми харесва от четирите изброени.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гло и на Камелия песните са най-яки. Поп-фолк отвсякъде. На Азис е ясно - стана хит, но ако пусне трета песен в стила на Хабиби, едва ли ще му се получи. На Десислава песента е готина, но не съм я чувал по клубовете, но пък още се пуска И на всички като тебе. На Азис е хит. На Глория я пускат(чак да не повярва човек, че и на няколко места даже) супер избухващо звучи в клуб. На Камелия със сигурност ще се върти и тя. Хората искат поп-фолк звучене и това е факт.

В двете категории на анкетата - Глория и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на двата избрах проекта на Камелия.

 

Азис се опита да направи втори хит като Хабиби и това ме дразни.

На Глория изобщо не ме кефи.

А на Десислава е слабо. По-оригинално щеше да е да пусне пак някоя лятна песничка, но с кадри не от моренцето, защото е изтъркано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...