Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Този път го потвърди Hung Vanngo (make up човека до Селена) и друг близък. Преди всичко беше спекулации. :3fdb8960598fa63e:

Да не говорим, че се потвърди, че през окт. месец ще е на корицата на Elle точно както беше през 2015 с Revival.

И я попитаха: ''Какво ще правиш на рождения си ден'' и тя е отговорила ''Ще работя''. :3fdb8960598fa63e:

 

За Revival беше казала че се е инспирирала от Stripped на Кики, дано този път намери инспирация в Back to basics - такива проекти като Bad Liar много ми допадат. Но май Сел няма глас за подобни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Revival беше казала че се е инспирирала от Stripped на Кики, дано този път намери инспирация в Back to basics - такива проекти като Bad Liar много ми допадат. Но май Сел няма глас за подобни проекти.

Не знам от какво се е вдъхновявала този път. Уж се спекулира, че ще има дует с Бритни. Може да се е вдъхновила от някой нейн албум, :3fdb8960598fa63e:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от какво се е вдъхновявала този път. Уж се спекулира, че ще има дует с Бритни. Може да се е вдъхновила от някой нейн албум, :3fdb8960598fa63e:

Да не е като Blackout, миналата година натам беше тръгнала. :3fdb8960598fa63e:

Аз всъщност не бих имал против такъв албум btw, погледнато от днешна гледна точка този на Бритни си е направо шедьовър. На мен още тогава ми харесваше и не знам защо толкова го плюеха. Поне към днешна дата се гледа на него като на нещо голямо от първото десетилетие на новия век. Понякога си мисля, че може и на Witness да се гледа така някой ден, стига Кейти да се вземе в ръце като Бритни и този албум просто да олицетворява тъмен период от живота й.

 

Едно от любимите ми парчета от този на Бритни, мисля че Селена има достатъчно глас като за такава убийствена песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни е била само машина, нищо не се е питала, нито е решавала тя. Като Емануела в поп-фолка. :3fdb8960598fa63e:

За този албум, Umbrellа била предложена на менъджмента но те не прихванали и "помогнаха" Рира да стана сериозна звезда.

Надявам се в бъдеще да чуеме нещо "personal" в творчеството и'. През какво ли не премина тя, а все още тин лирикси пее.

Засега едино Everytime може да се поистовети с живота и' но тази песен беше преди най-страшните и' периоди.

пп. Дано Сел се е инспирирала от In the zone.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След албум като Revival, който да речем, че по днешните критерии е еквивалент на Baby One More Time (разбира се, не чак толкова емблематичен), може би е време за Oops I Did It Again. :3fdb8960598fa63e: Че и подобен клип би й отивал... от доста време в музиката не са се правили толкова легендарни клипове.

 

 

А самата Бритни няма ли да вземе да се инспирира да издаде нещо вече? :1000 (29): Браво на нея, че поне не се бави дълги години като Кристина и някои други, но й е време да се завърне най-накрая с една пълноценна ера- поне 3 сингъла, албум с прилични продажби и световно турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз тези дни се сетих за тази ера и какви брутално яки песни имаше там.

 

 

Не знам защо й се водеше по-слаба само заради по-ниските продажби на албума, при положение, че имаше цели два хита, единия от които номер 1, а и страхотен и масово одобрен сингъл като Criminal. Да не говорим, че Бритни тогава трябваше да се конкурира с новите и свежи сензации Гага, Кейти, Адел, Тейлър... и въпреки това успя да запази добро ниво, след 12-13 години кариера.

Хубаво взехме да си говорим за нея и да си припомняме колко яка е била през годините, та да се присетя коя всъщност ми беше любимката преди Катя да ме завладее, колкото накрая да ме разочарова. Инстаграм кифлата Аврил отново я слагам настрана, разбира се. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз тези дни се сетих за тази ера и какви брутално яки песни имаше там.

Не знам защо й се водеше по-слаба само заради по-ниските продажби на албума, при положение, че имаше цели два хита, единия от които номер 1, а и страхотен и масово одобрен сингъл като Criminal. Да не говорим, че Бритни тогава трябваше да се конкурира с новите и свежи сензации Гага, Кейти, Адел, Тейлър... и въпреки това успя да запази добро ниво, след 12-13 години кариера.

Хубаво взехме да си говорим за нея и да си припомняме колко яка е била през годините, та да се присетя коя всъщност ми беше любимката преди Катя да ме завладее, колкото накрая да ме разочарова. Инстаграм кифлата Аврил отново я слагам настрана, разбира се. :1000 (29):

 

Този албум е някакъв мост между успешната и флоп част от кариерата и'. Напротив, този албум много добре и' мина и много го хвалеха, даже помня че много критици писаха че заслужавала да е номинирана за албум на годината на Грами наградите. Говореха че Кристина излязала от образа на Мики Маус клуба още с Stripped а Бритни чак с този албум започнала да се движи в тази посока. Може би албума като продажби не е бил силен като предните и' но за жал това беше последната и' наистина силна ера. Не вярвам отново Бритни да е силна. Пеенето и' е слаба страна, Бионсе отдавна е no1 когато става дума за перформанси и шоу така че на Брит остават там тези резиденси които си прави в LA.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично и категорично аз искам в албума на Селена задължително да има нещо на Макс Мартин. 'Hands to myself' беше трети сингъл и постигна супер добри позиции. Песента е една от най-добрите на Селена. И да работи активно с авторите на Good for you & Sober.

 

пс Все повече критиците я оценяват.

DhHjyMEXcAAlIOZ.jpg

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този албум е някакъв мост между успешната и флоп част от кариерата и'. Напротив, този албум много добре и' мина и много го хвалеха, даже помня че много критици писаха че заслужавала да е номинирана за албум на годината на Грами наградите. Говореха че Кристина излязала от образа на Мики Маус клуба още с Stripped а Бритни чак с този албум започнала да се движи в тази посока. Може би албума като продажби не е бил силен като предните и' но за жал това беше последната и' наистина силна ера. Не вярвам отново Бритни да е силна. Пеенето и' е слаба страна, Бионсе отдавна е no1 когато става дума за перформанси и шоу така че на Брит остават там тези резиденси които си прави в LA.

Тя Бритни не ги ли прекрати тия работи във Вегас? Точно те й прецакаха имиджа на голяма звезда, между другото. Заби се на място, на което попринцип се забиват позалезлите или по-специалните като Селин и спря да й дреме за световните фенове. Не става така, особено в ерата, в която световното турне си стана наложително ако искаш да си сред ТОП имената.

Иначе съм съгласен, че FF е прехода й между двата периода. И все пак, макар и Britney Jean и Glory вече наистина да могат да бъдат наречени флопове, те взеха че изкараха по един ТОП 20 хит без Бритни да си е давала почти никакъв зор. Има си още хляб в нея, просто трябва да залага на правилните стъпки.

 

За Селена- и аз бих искал нещо от Макс Мартин. Може да пробва да скандализира и с дует с някоя коренно различна от нея рап звезда, като Карди Би, например. Изумен съм какъв интерес има към нея, очаквах да е one hit wonder, а сега гледам, че втори номер 1 хит в Билборд направила. Ники си остана без нито един, а лично за мен като имидж беше по-интересна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Бритни не ги ли прекрати тия работи във Вегас? Точно те й прецакаха имиджа на голяма звезда, между другото. Заби се на място, на което попринцип се забиват позалезлите или по-специалните като Селин и спря да й дреме за световните фенове. Не става така, особено в ерата, в която световното турне си стана наложително ако искаш да си сред ТОП имената.

Иначе съм съгласен, че FF е прехода й между двата периода. И все пак, макар и Britney Jean и Glory вече наистина да могат да бъдат наречени флопове, те взеха че изкараха по един ТОП 20 хит без Бритни да си е давала почти никакъв зор. Има си още хляб в нея, просто трябва да залага на правилните стъпки.

 

Някои от тима и' потвърдил че през 2019 отново се връщала в LA.

 

Една от фаворитите ми. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Рики заедно с Кели Кларксън, Блейк Шелтън и други ще пее в Ню Йорк за Деня на Независимостта на Америка. Концертът ще се предава по NBC.

Рики го канят на важни събития да пее, не е за всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Лиам Пейн с Черил дето се разделиха, Halsey също се е разделила с G-Eazy, след като имаха заедно песен. Тая Halsey с всеки, който запише песен се разделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Лиам Пейн с Черил дето се разделиха, Halsey също се е разделила с G-Eazy, след като имаха заедно песен. Тая Halsey с всеки, който запише песен се разделя.

Тази песен първоначално беше с Лана дел Рей, затова и Джи Ийзи започна да играе връзка с нея миналото лято, но не са се разбрали относно договорите и е трябвало да се търси план Б - певица, която ще запише песента и ще се прави на гадже на Джи за няколко месеца. Идеята е, че песента ще се продава в пъти повече като дует между двама влюбени, отколкото между двама изпълнители. Халзи си изигра ролята и сега всеки си продължава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Halsey нещо не успява да я оцени масовия слушател... А е толкова открояваща се. Само да си върне визията с дългата коса, не знам какво всички тръгнаха да се правят на интересни с такива прически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Халзи е много противен типаж, макар и да прави хубави песни. Просто такива тъмблр кралици няма никога да пробият в мейнстрийма, прекалено са дразнещи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Selena’s next album will be NEXT-LEVEL. I think this record will shock everyone, every song is single worthy & makes you want to get up and dance, it’s just very catchy, I personally think this will be Selena’s best record, i’m excited” -President of Interscope

Силно се надявам да е истина!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...