Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Аз сериозно се замислям, че Ариана купува гледания. В последно време в youtube само малко поп звезди може да се похвалят със супер гледания и изведнъж Ариана също го направи. Обаче излезе новото видео и на следващия ден гледанията на първия трак паднаха с милион и така вече няколко дни. ;о

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите - ще преживее ли кралицата този флоп или вече и' се вижда края? :Vishenka_05:

Аз мисля че следващият и' соло албум е много значаен за кариерата и'. Но дано не го пуска тази година, догодина да се занимава с Lion King и през 2020 да пусне соло албум и да се върне малко към попът.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър Суифт наистина ме скандализира. Следващата седмица се очаква последния трак най-сетне да скандализира с топ 20. Говорим за 4-ти сингъл, без никакво промо и без да бъде discounted. Сг, коментирай.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше пуснала Don't Blame Me или I Did Something Bad щеше да е дори в ТОП 10. Но след LWYMMD взима предимно погрешни решения, изненадващо за нея.

Тейлър иначе все още си е сила, нищо изненадващо. И Катя беше така в PRISM ерата дори и с по-слабите сингли, но въпреки това в следващата ера се сгромоляса, макар и да беше заради дългото моткане и погрешните решения. В Тейлър все пак още има хляб, защото тя ми се струва по-хитра и амбицирана да се задържи без да гони феновете си като пропагандира, че да си 'себе си' значи да си непривлекателен и да се правиш на маймуна. Има шанс да оцелее повече, но следващата ера ще е критично важна за кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторият официален сингъл на Ариана излиза на 20 юли - "God is a woman" ..и значи The light is Coming, е просто сингъл. :beware_mods: :beware_m :beware_mods: ods:

Реших, че видеото на Бед е излязло и си го постнал. :х: :д

Ако не го пуснат днес, се отричам от тях! Много го забавиха. 😒

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших, че видеото на Бед е излязло и си го постнал. :х: :д

Ако не го пуснат днес, се отричам от тях! Много го забавиха. 😒

Бавенето на клипове е нещо типично за Ники. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата ера на Тейлър е много важна за музиката, единствено в нея виждам надежда да разбие бариерите около "пензинирането" на изпълнителите след 30-тата година.

Но все пак Тейлър е много интересна и обичана от медиите, има интерес и без някакви класации и успехи, от тази гледна точка може да е новата кралица Би. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е трудно да си представя Тейлър като по-зряла певица т.е над 30, защото имиджа й все още си е като на тийн сензация дори и в Reputation ерата, в която се опитва да разбива възгледите за себе си. Трудно ще й е, но ще видим дали ще успее да измисли нещо.

Иначе мисля, че Пинк е изпълнителката, дебютирала в изминалите 20 години, която разбива тази теория, че всички след 30 изгърмяват. Ако всички потенциални легенди се издънят тя ще е новата кралица, залагам също така и на Риана ако се стегне.

 

Иначе влязох да споделя за пореден път колко съм впечатлен от развитието на новата песен на Деми. Очаквах силно самостоятелно завръщане от нея, но това надмина дори и моите очаквания. След една седмица е все още ТОП 5 в американските продажби, където няколко дена беше дори номер 1 с голяма преднина, също така е ТОП 10 в световните, където също беше номер 1 за един ден. Надмина всички статистики на предните й песни без дори да е официален сингъл. Най-силно стартиращото самостоятелно парче в кариерата й... Дано някой ден да не съжалява, че го е оставила само като промо сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като продажби на албуми да, но тя (Пинк) говореше миналата година че радиата не те въртят ако си над 30г. освен ако не си Бионсе.

Дали Дуа Липа ще измести Тейлър и Рира след като те чукнат 30-ка (Рира вече чукна, Тей догодина) ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като продажби на албуми да, но тя (Пинк) говореше миналата година че радиата не те въртят ако си над 30г. освен ако не си Бионсе.

Дали Дуа Липа ще измести Тейлър и Рира след като те чукнат 30-ка (Рира вече чукна, Тей догодина) ? :3fdb8960598fa63e:

Пинк си е стабилна в достатъчно други отношения- продажби, турнета, гледания на по-големите хитове... Тя е една от малкото, които могат да станат бъдат въпреки дискриминацията на радиата. :D

Мен Дуа Липа много ме изненада с развитието си, но въпреки това изобщо не я виждам като чак толкова голямо име като Тейлър и Рира, камо ли да ги измества. Ще се радвам да ме опровергае отново, защото е готина. От друга страна в световен мащаб вече не се правят чак такива нови звезди, положението нещо е зациклило. Особено в Америка, която уж диктуваше модата. Все се надявах, че тази година по традиция ще се появят новите Кейти и Гага като за годината, завършваща на 8, но тя годината вече наполовина мина и не се очертават такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пинк си е стабилна в достатъчно други отношения- продажби, турнета, гледания на по-големите хитове... Тя е една от малкото, които могат да станат бъдат въпреки дискриминацията на радиата. :D

Мен Дуа Липа много ме изненада с развитието си, но въпреки това изобщо не я виждам като чак толкова голямо име като Тейлър и Рира, камо ли да ги измества. Ще се радвам да ме опровергае отново, защото е готина. От друга страна в световен мащаб вече не се правят чак такива нови звезди, положението нещо е зациклило. Особено в Америка, която уж диктуваше модата. Все се надявах, че тази година по традиция ще се появят новите Кейти и Гага като за годината, завършваща на 8, но тя годината вече наполовина мина и не се очертават такива.

 

През периода 2006-2013 някой вярваше ли че Тей ще се докопа до трона на музиката, просто всички я мислеха за тиха, нежна, мила, неборбена и незаинтересирана за скандали. Тогава скандалджики бяха Майли и Сел и Ник Джонас помежду тях. :3fdb8960598fa63e:

И Дуа сега такава изглежда, но да - трябва и' експанзия в USA.

Аз харесвам музиката на Пинк, не знам защо но винаги са ми приличали с Роби Уилимс като идеална двойка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.rollingstone.com/music/lists/10...-so-far-w521935

 

The 100 Greatest Songs of the Century – So Far

We polled artists, critics and industry insiders to create a list of the era's truly essential moments

#1 - Beyonce - Crazy in Love :Vishenka_05:

 

 

Пълни глупости е тази класация. Най- -великата песен, друг път. Някой малоумник е правил тази класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости е тази класация. Най- -великата песен, друг път. Някой малоумник е правил тази класация.

 

Според теб Деспасито повече ли заслужава от кралицата Би? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб Деспасито повече ли заслужава от кралицата Би? :3fdb8960598fa63e:

 

Доста песни са излишни в класацията, ама да кажеш, че Crazy in love e най-великата е смешно. Някой идиот е правил класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста песни са излишни в класацията, ама да кажеш, че Crazy in love e най-великата е смешно. Някой идиот е правил класацията.

 

По-добре с Crazy in love отколко с Single Ladies. (мое мнение) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...