Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

По-добре с Crazy in love отколко с Single Ladies. (мое мнение) :3fdb8960598fa63e:

 

По- важно е, че Рики от няколко дена е в студиото в Ел Ей и записва. :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :1000 (6): :mbounce: :yoji: :g2: :happyppl: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Икона.

Ама са ми много смешни такива хорица като почнат да говорят, че някой нямал "стойностна" музика. Еми има, ама такива песни рядко се правят сингли, тъй като не биха се радвали на комерсиален успех. Предвид това колко лесно (и безплатно) можеш да изслушаш дискографията на някого и да си намериш любима песен, която да си слушаш постоянно, дори и да не я пускат по радиата, за мен са супер излишни подобни коментари.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники постъпи много крайно този път. Не само е обидила въпросната жена, ами е накарала шефката на сайта в който работи да я уволни, защото са лични приятелки. И всичко това заради някакъв туит. Някои хора не трябва да влизат в интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да намери новия албум на Дрейк за сваляне с хубаво качество?

 

Ами като не знаеш как да търсиш в Гугъл, ще искаш.

Албумът го има flac и на 320 kbps.

Ама се иска малко акъл и да помислиш какво да напишеш и как да го намериш, ама явно не може да мислят някои тука и чакат наготово.

Английски не знаете ли, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми изкара голям хит със "Solo".Освен,че стигна номер 1 във Великобритания, Дъ Войс Тв Топ 10,сега е номер 1 и в Сити Топ 10 и във Витоша Топ 40.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми изкара голям хит със "Solo".Освен,че стигна номер 1 във Великобритания, Дъ Войс Тв Топ 10,сега е номер 1 и в Сити Топ 10 и във Витоша Топ 40.

Тъкмо се канех да пусна статистиките:

 

Solo

UK: #1

Ireland: #1

Australia: #7

Greece: #7

Scotland: #1

Switzerland: #3

Poland: #7

Latvia: #5

Germany: #3

Lebanon: #9

Denmark: #8

Austria: #5

Belgium: #4

Singapore: #7

Czech Republic: #1

Hungary: #4

Norway: #3

Finland: #1

Sweden: #2

Slovakia: #3

 

Какъв световен смаш! По-голям успех дори от Echame La Culpa.

 

За България се води номер 5... Някой случайно да знае каква класация имаме, че не съм сигурен? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да пусна статистиките:

 

Solo

UK: #1

Ireland: #1

Australia: #7

Greece: #7

Scotland: #1

Switzerland: #3

Poland: #7

Latvia: #5

Germany: #3

Lebanon: #9

Denmark: #8

Austria: #5

Belgium: #4

Singapore: #7

Czech Republic: #1

Norway: #3

Finland: #1

Sweden: #2

Slovakia: #3

 

Какъв световен смаш! По-голям успех дори от Echame La Culpa.

 

За България се води номер 5... Някой случайно да знае каква класация имаме, че не съм сигурен? :1000 (29):

Нямаме официална класация за световна музика, само за БГ. Най-близка до такава е "Bulgaria National Top 40" , която взима данни само от няколко радиа. http://euro200.net/Bulgarije-top-40.htm

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаме официална класация за световна музика, само за БГ.

И аз знам, че нямаме класация, но се води, че Solo е стигнала номер 5 в официалната класация на Бг. :1000 (29): И преди съм забелязвал някакви тукашни позиции на песни на чужди песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз знам, че нямаме класация, но се води, че Solo е стигнала номер 5 в официалната класация на Бг. :1000 (29): И преди съм забелязвал някакви тукашни позиции на песни на чужди песни.

Редактирах си поста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като не знаеш как да търсиш в Гугъл, ще искаш.

Албумът го има flac и на 320 kbps.

Ама се иска малко акъл и да помислиш какво да напишеш и как да го намериш, ама явно не може да мислят някои тука и чакат наготово.

Английски не знаете ли, не знам.

А можеше да си спестиш назидателния тон и да ми пуснеш линк. Повече щеше да помогнеш! Коментарът е насочен към хора, които са задоволени от..живота и нямат нужда да се правят на интересни във виртуалното пространство. Благодаря!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да пусна статистиките:

 

Solo

UK: #1

Ireland: #1

Australia: #7

Greece: #7

Scotland: #1

Switzerland: #3

Poland: #7

Latvia: #5

Germany: #3

Lebanon: #9

Denmark: #8

Austria: #5

Belgium: #4

Singapore: #7

Czech Republic: #1

Hungary: #4

Norway: #3

Finland: #1

Sweden: #2

Slovakia: #3

 

Какъв световен смаш! По-голям успех дори от Echame La Culpa.

 

За България се води номер 5... Някой случайно да знае каква класация имаме, че не съм сигурен? :1000 (29):

 

У нас в момента Деми е номер 1 в Сити Тв Топ 10 и Витоша топ 40, номер 2 е в Дъ Войс Тв топ 10, но беше много пъти на върха там, Много добрее за Деми.

 

Но Фонси много напредна- вчера в Мароко, дмес в Букурещ пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редактирах си поста.

 

Мерси, не я знаех тази. Ще взема да е следя, макар и да ми е смешно, че и тук поп-фолкът е изолиран, все едно не съществува. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

У нас в момента Деми е номер 1 в Сити Тв Топ 10 и Витоша топ 40, номер 2 е в Дъ ВВойс Тв топ 10, но беше много пъти на върха там, Много добрее за Деми.

Класациите на телевизиите и радиата нямат никакво значение, защото повечето са с потребителски вот и гласуват много малко хора. Не знам защо си следиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, не я знаех тази. Ще взема да е следя, макар и да ми е смешно, че и тук поп-фолкът е изолиран, все едно не съществува. :1000 (29):

Нормално. Продукцията на Пайнер се върти само по радио Веселина, радио Ултра и сателитното радио Пайнер. И трите не са разпространени на национално ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Продукцията на Пайнер се върти само по радио Веселина, радио Ултра и сателитното радио Пайнер. И трите не са разпространени на национално ниво.

Странно, че за подобна класация не отчитат стрийминга. Много по-обективно би било, там им е главната сила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класациите на телевизиите и радиата нямат никакво значение, защото повечето са с потребителски вот и гласуват много малко хора. Не знам защо си следиш.

Сити Топ 10 не е с гласуване, кактто и Витоша топ 40.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кики втората седмица продала само 3k.

Ако чувствате съжаление подкрепете некоронисаната Флоп Кралица в POP FIGHTS, където състезава творчеството си с Монстер Мамата.

:3fdb8960598fa63e:

51a6f8f6bf82a055.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждаше невъзможно, но няколко близки персони до Селена потвръдиха, че албума излиза през есента.

До няколко седмици получаваме и lead track.

Този пост го пишеш за четвърти път в последната година и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пост го пишеш за четвърти път в последната година и половина.

Този път го потвърди Hung Vanngo (make up човека до Селена) и друг близък. Преди всичко беше спекулации. :3fdb8960598fa63e:

Да не говорим, че се потвърди, че през окт. месец ще е на корицата на Elle точно както беше през 2015 с Revival.

И я попитаха: ''Какво ще правиш на рождения си ден'' и тя е отговорила ''Ще работя''. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...