Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Не беше толкова a-y успеха на Бруно Марс та да отнесе всичките голями награди, но ок.

Замислете на Super Bowl кралицата Би да излезе отново, нали с Джастин работеха по албума BEYONCE, може някаква протекция да има за нея и тази година :3fdb8960598fa63e:

С Джей Зи снощи присъстваха на наградите. Дъщеря им е много сладка тук. :1000 (29):

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/201...21964434815.mp4

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира не е на критично ниво засега, но минава 30-та година вече а знаеме че звездите основно достигат пиковете през 20-тите години, можеше тези години да поработи поне на още 2-3 албума или нещо друго да направеше за да днес има тежеста на наистина голяма звезда.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана е водеща фигура в шоубизнеса, но през годините хората се вълнуват повече от цвета на косата и роклята ѝ, отколкото творчеството ѝ. Което донякъде оправдавам, тъй като музиката, която прави не е кой знае колко интересна и иновативна. Но не съм съгласен специално за ANTI, че е за кофата за боклук. Много експериментално звучене, интересни постановки на гласа, вокално развитие и естествено най-много Грами номинации. За да се развива един изпълнител трябва да експериментира, независимо дали ще флопне комерсиално, как не ви става ясно това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира разбива пазара , чупи рекорди и в години без албум, а вие говорите, че хората не се интересували от творчеството и? :1000 (29): През 2017 пак е най-слушаната жена в Spotify. Първа и в дигиталните продажби. За Билборд няма нужда да говорим изобщо. Точно от музиката и се интересуват хората. Това, че се интересуват от нея и като модна икона е единствено плюс към нейната личност. Риана е на 29, а вече се е наредила до най-големите имена в световната музика за всички времена. Не е сериозно да се пише, че нямала тежест.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира разбива пазара , чупи рекорди и в години без албум, а вие говорите, че хората не се интересували от творчеството и? :1000 (29): През 2017 пак е най-слушаната жена в Spotify. Първа и в дигиталните продажби. За Билборд няма нужда да говорим изобщо. Точно от музиката и се интересуват хората. Това, че се интересуват от нея и като модна икона е единствено плюс към нейната личност. Риана е на 29, а вече се е наредила до най-големите имена в световната музика за всички времена. Не е сериозно да се пише, че нямала тежест.

 

Явно не се изразих добре. Под "хората" имах предвид медии, критици, тези, които могат да придадат някаква тежест на музиката ѝ. Не става въпрос за разпасани тийнове, на които е достатъчно "тупца-тупца" "лав ми бейби" и калвин харис за да го изстрелят в топа на спотифай. Толкова добри парчета в ANTI отидоха на вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл "Банята" на Енрике Иглесиас пълен провал- във всички класации на Билборд днес пада, а Деспасито продължава да е номер 1 в Билборд. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах че е популярна но няма тежест защото е толкова години на сцената а все още се приема като нова и несериозна звезда. Примерно да вземеме една Адел която твори в същия период с Рира, Адел с два албума е смятана за по-голяма и по-уважавана от Рияна. И срока на Бритни беше около 11-12г. така че предстой да видим Рира до къде ще стигне. Затова казах че има много албуми, хитове, турнета зад гърба но нейното творчество не се взима на сериозно и затова казах че трябваше да направи нещо повече през тези години за да поработи на репутацията си в тази посока. След 20 дни става на 30г. Рира а като ти казах радиата въртят предимно от 20г. до 30г. изпълнители тук ще видим какъв успех ще има в чартовете, като каза Пинк - Радията не те въртят ако си 30+ и ако не си Бионсе. (макар че и Бионсе не беше radio-friendly с последната си ера).

Относно ANTI, да и аз се разочаровах от този албум и си признавам че харесвам комерсиалната Рира. Разочаровах се щото албума се чакаше толкова дълго което беше нетипично за Рира която пускаше албуми всяка година. Много реклама му удари, дори рекламите обещаваха и се оказа че бяха по-добри от клиповете които ни предложи самата ера. От песните едино Never ending и Love on the brain - с течение на времето ми се издвоиха от останалите.

Не си претставям точно нея в такова нещо експериментално, макар че не и' беше рано да започне да експериментира и може би целта и' беше с нещо такова по-различно да си подобри оценките при критиците.

Но на самата Рира не 'и дреме за нищо, и си тера кариерата лежерно.

 

Относно всичките и' aлбуми - и мен LOUD ми е фаворит.

Така ги распореждам

 

1. Loud

2. Rated R

3. Good Girl Gone Bad

4. Talk That Talk

5. A Girl like Me

4. Unapologetic

5. Anti

6. Music of the Sun

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сулейка колко хубаво го е написала за наградите Грами:

 

Радоста и удовлетворението описват моите чувства в този момент. Снощи преживях още един незабравим миг в живота си, където очите на света бяха поставени в името на Пуерто Рико. Един остров, който е претърпял това, което никога през последната година, но един остров, който продължава да дава талант и радост на останалата част от света чрез изкуството. Вчера беше историческа вечер, през която преминава латино музиката. Моите секунди на сцената беше сбъдната мечта, мечта, на която благодаря на академията за нейната инициатива да ме покани и да донесе това чувство на чувственост към тези награди. Костюми? Представяне? Награди? Победители? За мен нищо не е нещо повече от истинското удовлетворение, че тези пуерториканци отново са направили история. Време е да се обединим и да продължим да триумфираме заедно като латиноамериканци. @luisfonsi и @daddyyankee заедно с #despacito СА ПОБЕДИТЕЛИТЕ НА ВЕЧЕРТА

9258213q.jpg

 

Ама казах, че латино музиката отново направи история на Грами и Сулейка го е казала същото.

 

Пуерто Рико прави всичко. Първо Рики, сега и Фонси.

 

Така си е, Америка отново не призна, че една испанска песен е повече от американските и не й даде Грами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая на Ники Минаж ли се прави ?

 

:mf_surrender:

 

Песента е много добра, но певицата е отвратителна. :1000 (29):

 

Танче, Грами отдавна не се дават за най-големите успехи през годината или за изпълнители, които са повлиянли на музикалните течения. Само като им видиш победителите в последните години ( а и като цяло в историята) и ти стават ясни доста неща. Достатъчно е да видиш колко Грами има Мадона и колко Бионсе , което е направо смешно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много добра, но певицата е отвратителна. :1000 (29):

 

Танче, Грами отдавна не се дават за най-големите успехи през годината или за изпълнители, които са повлиянли на музикалните течения. Само като им видиш победителите в последните години ( а и като цяло в историята) и ти стават ясни доста неща. Достатъчно е да видиш колко Грами има Мадона и колко Бионсе , което е направо смешно.

 

Което е жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сулейка колко хубаво го е написала за наградите Грами:

 

Радоста и удовлетворението описват моите чувства в този момент. Снощи преживях още един незабравим миг в живота си, където очите на света бяха поставени в името на Пуерто Рико. Един остров, който е претърпял това, което никога през последната година, но един остров, който продължава да дава талант и радост на останалата част от света чрез изкуството. Вчера беше историческа вечер, през която преминава латино музиката. Моите секунди на сцената беше сбъдната мечта, мечта, на която благодаря на академията за нейната инициатива да ме покани и да донесе това чувство на чувственост към тези награди. Костюми? Представяне? Награди? Победители? За мен нищо не е нещо повече от истинското удовлетворение, че тези пуерториканци отново са направили история. Време е да се обединим и да продължим да триумфираме заедно като латиноамериканци. @luisfonsi и @daddyyankee заедно с #despacito СА ПОБЕДИТЕЛИТЕ НА ВЕЧЕРТА

9258213q.jpg

 

Ама казах, че латино музиката отново направи история на Грами и Сулейка го е казала същото.

 

Пуерто Рико прави всичко. Първо Рики, сега и Фонси.

 

Така си е, Америка отново не призна, че една испанска песен е повече от американските и не й даде Грами.

 

Тва превод от гугъл транслейт ли е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балвин е сила на латино пазара. Бийбър не е глупав, знае към кого да се насочи.

 

Оценете албумите на Rihanna

Трудно, но..

1. Loud

2. Anti

3. Talk That Talk

4. Rated R

5. Good Girl Gone Bad

6. Music of the Sun

7. Unapologetic

8.A Girl like Me

Не вяравх, че Anti ще ми стане така любим, но нито една една песен не ми е омръзнала от него. А го слушам непрекъснато в колата.

 

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...