Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Dusk till dawn е 16-ия най-бърз музикален олип, който направи 700м. гледания в Ютюб.

Отделно е потвърдено, че в новият му албум ще има дует с Ники Минаж. Също и с DJ Snake. Говори се и със Селена Гомез, но се надявам да е долна лъжа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деспасито 2018 ?

 

Не знам, ама след Деспасито, кариерата на Фонси върви нагоре- вече 600 милиона гледания на сингъла му с Деми, номер 1 е в доста страни, Фонси дори ще пее сега на 28 януари на Грами и през февруари ще пее и на престижния ежегоден международен музикален фестивал Vina Del Mar.

Aко му дадат да изпее и песента за Световното ще го призная, че върви по стъпките на Рики макар и много късно в кариерата на Фонси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Камила влиза на номер 2 във Великобритания:

https://www.forbes.com/sites/hughmcintyre/2...k/#7f37ba141d4e

 

Но в Билборд 200 влиза директно на номер 1 и тя е на седмото небе:

https://www.billboard.com/articles/columns/...art-albums-no-1

 

9250718H.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година се очертава и Аврил да пусне нов албум. Тя е отговорила на няколко запитвания в туитър на свои фенове и казва че:

 

- Албумът е личен, скъп, драматичен, интимен, силен и неочакван.

- Това, което й е отнело време, е намирането на правилните продуценти. Мисле че ще бъде готов към края на месец Февруари.

- Никога не е работила толкова трудно върху албум и това ще бъде на друго ниво.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година се очертава и Аврил да пусне нов албум. Тя е отговорила на няколко запитвания в туитър на свои фенове и казва че:

 

- Албумът е личен, скъп, драматичен, интимен, силен и неочакван.

- Това, което й е отнело време, е намирането на правилните продуценти. Мисле че ще бъде готов към края на месец Февруари.

- Никога не е работила толкова трудно върху албум и това ще бъде на друго ниво.

Поредни лъжи от Мелиса. :1000 (29):

Встрани от бъзика- имам чувството, че може чакането да си е заслужавало и наистина да получим един продукт на различно ниво. Не съм сигурен какво точно ми се иска да чуя от нея- дали нещо в стил Let Go или по-депресарско като Under My Skin, но определено не ми се иска да прави още копия на Girlfriend или 'благодарствени' песни като Hello Kitty. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредни лъжи от Мелиса. :1000 (29):

Встрани от бъзика- имам чувството, че може чакането да си е заслужавало и наистина да получим един продукт на различно ниво. Не съм сигурен какво точно ми се иска да чуя от нея- дали нещо в стил Let Go или по-депресарско като Under My Skin, но определено не ми се иска да прави още копия на Girlfriend или 'благодарствени' песни като Hello Kitty. :1000 (29):

 

Аз очаквам песни като от първите албуми. Последните й сингли бяха смехотворни, особено песни тип Hello Kitty са потресаващи и плюе върху всичко стойностно, което е правила.

Искам песни тип Complicated, When you're gone, My happy ending и т.н. Ако няма да прави подобни силни, по-добре да не се завръща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквам песни като от първите албуми. Последните й сингли бяха смехотворни, особено песни тип Hello Kitty са потресаващи и плюе върху всичко стойностно, което е правила.

Искам песни тип Complicated, When you're gone, My happy ending и т.н. Ако няма да прави подобни силни, по-добре да не се завръща!

Всъщност само Hello Kitty е смехотворен сингъл, иначе преди това и трите й песни от албума са яки и различни един от друг- Here's to Never Growing Up, Rock and Roll, Let Me Go. Проблемът на Аврил е, че много се мотае и постоянно залъгва феновете, че ще пуска песни и албуми, а междувременно не се спира с модните линии и парфюмите. А и после по време на самите ери допуска грешки доста често- от предния албум например трябваше да пусне Give You What You Like като първи/втори сингъл и щеше да разбие.

Според мен ще се завърне с нещо наистина силно, което дори и да не достигне комерсиален успех ще е повод за радост на феновете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам да имат успех, но искам да чуя нова музика от тях. Жалко че Никол не успя да направи кариера като самостоятелен артист.

Този трак ми беше но1 много време, когато излезе. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...