Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Вокалистката на The Cranberries е починала днес. Никога не съм я харесвал особено, но специално тва парче е от ония, които белязаха детството ми. R.I.P.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смъртта на Долорес ми докара тотален шок. The Cranberries са сред трите ми най-любими групи. Изключителен, неподражаем глас и само на 46.

 

Аз едва преглътнах загубата на Честър ... истината е, че лека-полека целия ми свят се затрива парче по парче ... а не ми се иска.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година ще получим албуми от Селена Гомез, Ариана Гранде, Риана, Лейди Гага, Бионсе и други! Скандална година се очертава! Стискаме палци на Селена.

Риана е класи над тия пикли

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година ще получим албуми от Селена Гомез, Ариана Гранде, Риана, Лейди Гага, Бионсе и други! Скандална година се очертава! Стискаме палци на Селена.

Нямам търпение. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Брилянтно парче и видео!

+1, рядко харесвам нещо на този, много ми е противен, но тази песен е 6 точки. Предната беше яко бливоч, но тук ме изненада. Прогнозирам голям хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хавана ще е номер 1 в Хот 100. Много съм доволен, напълно заслужено!

Албумът също е жесток и се очертава да е на върха в Билборд. Камила добре си се оформя като голяма звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хавана ще е номер 1 в Хот 100. Много съм доволен, напълно заслужено!

Албумът също е жесток и се очертава да е на върха в Билборд. Камила добре си се оформя като голяма звезда.

Давам и максимум 2 албума живот. Безлично и гадно същество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам и максимум 2 албума живот. Безлично и гадно същество.

Не е безлично, много си е противно даже.

 

 

:Vishenka_05:

 

Така ми се иска соло кариерата и да потръгне. Има най-приятната визия и глас от всичките хармоники.

+1.

Много ме е яд, че Камила успя да пробие с курвенските си номера, а Лорън остава на заден план. Неслучайно тя им пееше целите песни във Фактора, единствената, която е бетон като вокал. Камилчето успя да ме заблуди с първата си песен и първоначалната си концепция за албума, ама накрая си се показа каква е гнусарка, лицемерка и нагаждачка с еднообразния си албум, иначе била артист, който бил ограничен в групата и искал да прави каквото му е на сърце. :3fdb8960598fa63e:

Купувайте и стриймвайте Perfect през американско прокси, нека попречим на бурундука да достигне постижение, което великата Ариана Гранде все още не е достигала - номер 1 в Билборд, с крадената си от невероятната в сравнение с нея Селена Гомез.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е безлично, много си е противно даже.

+1.

Много ме е яд, че Камила успя да пробие с курвенските си номера, а Лорън остава на заден план. Неслучайно тя им пееше целите песни във Фактора, единствената, която е бетон като вокал. Камилчето успя да ме заблуди с първата си песен и първоначалната си концепция за албума, ама накрая си се показа каква е гнусарка, лицемерка и нагаждачка с еднообразния си албум, иначе била артист, който бил ограничен в групата и искал да прави каквото му е на сърце. :3fdb8960598fa63e:

Купувайте и стриймвайте Perfect през американско прокси, нека попречим на бурундука да достигне постижение, което великата Ариана Гранде все още не е достигала - номер 1 в Билборд, с крадената си от невероятната в сравнение с нея Селена Гомез.

И аз не харесвам тази девойка! Но ''те'' си вършат перфектно работата и ще я наложат доста добре. Дано сделката е имала смисъл и после не бъде захвърлена като Пери и Гага.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам тази девойка! Но ''те'' си вършат перфектно работата и ще я наложат доста добре. Дано сделката е имала смисъл и после не бъде захвърлена като Пери и Гага.

Пери не е захвърлена, но е ясно, че успехът на албума на салам "Камчийски" се дължи на отсъствието на големите звезди или крахът на тези, които издадоха нещо (кралица Кейти и нищожеството Тейлър). Хаванската цървулка втори хит няма да види от този албум, а нищо чудно и някога изобщо. Анатема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Камила в началото не ми беше много приятна и се чудех какво толкова я хвалят, но покрай Хавана успя да ме грабне. Има нещо, което доста я отличава от повечето изпълнителки. Не знам дали ще се задържи, но за момента определено е едно от най-актуалните имена.

Но съм съгласен, че изпъкването й донякъде се дължи на краха на другите жени. Не мога да си обясня какво се случва, но изобщо не ми харесва световната музика да се насочва към някакво лудо налагане на рапа и ар енд бито (в много от случаите чрез някакви изтъркани или незапеваеми песни, които се изкарват шедьоври), донякъде и на латиното, а поп момичетата да се сгромолясват едно по едно. Тази година поне и кака Мадж ще пусне албум, тя дори и да флопне поне ще се е произнесла като Кралица. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много завист виждам в тази тема. Както обичат да казват в един друг форум: talent always wins. Налице са успехите - завидни продажби за климата, невиждани стрийминг числа, най-сетне и в Америка Хавана ще е първа, след като покори останалите големи маркети.

Но аз това го очаквах. Още като бяха в Х Фактор, ми беше ясно, че Камила е звездата в тази отвратителна група. Умирам от кеф, че четирите гнусни парантии без нея са за боклука, а тя има успехи, за които 95% от жените в музиката към 2018 могат само да мечтаят.

 

Виждам, че и Never Be the Same, макар и да е смотана песен, се налага и вече е топ 10 в някои държави. Лятото идва ред и на She Loves Control - това е готов мегахит, вече има успехи, а дори не е спрягана официално за сингъл. Мачкай, Камила, и комплексирай наред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много завист виждам в тази тема. Както обичат да казват в един друг форум: talent always wins. Налице са успехите - завидни продажби за климата, невиждани стрийминг числа, най-сетне и в Америка Хавана ще е първа, след като покори останалите големи маркети.

Но аз това го очаквах. Още като бяха в Х Фактор, ми беше ясно, че Камила е звездата в тази отвратителна група. Умирам от кеф, че четирите гнусни парантии без нея са за боклука, а тя има успехи, за които 95% от жените в музиката към 2018 могат само да мечтаят.

 

Виждам, че и Never Be the Same, макар и да е смотана песен, се налага и вече е топ 10 в някои държави. Лятото идва ред и на She Loves Control - това е готов мегахит, вече има успехи, а дори не е спрягана официално за сингъл. Мачкай, Камила, и комплексирай наред!

 

 

Деми беше казала, че Камила ще има успех. Много ми хареса изпълнението й на ''Havana'' при Елън. Много артистична беше. Да продължава все така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, 'She loves control' е абсолютно копие на една песен на Сия и Пинк -

Всички тракове на тази девойка са вдъхновени от други топ хитове - Хавана, Истински приятели и други...

Тейлър мисли ли да промотира ? Не разбра ли, че без промо в днешно време е почти невъзможно да имаш хит!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не завиждам на скакалеца Камила, от самото начало не я харесвам, просто покрай Crying in the club, концепцията за The crying, the healing, the loving и факта, че има песен от най-добрия музикант в днешно време - Ед Шийран, се заблудих, че наистина в групата е била потискана. Но като видя успех с Хавана след хиляди клизми - конкурси в musical.ly, пеене къде ли не, ремикси и т.н. и тотално преобърна схемата, изхвърли CITC и песента от Шийран (+ останалите познати песни, които си бяха промо за албума TC,TH,TL) и продължи с копираните скучни песни.

Номер 1 в Билборд не значи, че ще е голяма звезда, колко са стъпвали там и сега не ги помним, Иги Азалия къде е сега примерно? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...