Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Селена защо пусна аудио след като има заснет клип... иначе не ми допада, Лайрът повече ми харесва.

На Кеша ни една от двете нови не ми харесва за слушане...

Да чуя тези на Лана :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Бях луднал по тази песен преди десетина години.

Когато Аврил все още беше ТОП име... Колко жалко, че и тя си изпусна шанса с прекалено дълги замотавания и забавяния. Но това поне я доведе дотам да е отново себе си и да не се влияе от лейбълите- тя самата обяви, че новият й албум ще е такъв, какъвто тя го иска и чувства.

 

Евала на Селена, време беше някой да успее да измести най-големия хит, след като куп други изпълнители бяха на крачка, но не успяха. А сега ако успее и да се задържи над Деспасито за поне няколко дена- още по-добре.

Песничката й е яка, ще бъде хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи потресен съм от Interscope.

Аз се чудя защо Селена така пада в класациите по продажби а те не са обявили песента като официален сингъл и песента също така е забранена за излъчване по всички радиа. Това нормално ли е ? Айде да обявяват, че е първи сингъл и да се стабилизира!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи потресен съм от Interscope.

Аз се чудя защо Селена така пада в класациите по продажби а те не са обявили песента като официален сингъл и песента също така е забранена за излъчване по всички радиа. Това нормално ли е ? Айде да обявяват, че е първи сингъл и да се стабилизира!

Не е ли обявено официално? :1000 (10): Може би ще го обявят, когато пуснат официалното видео?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не възприемат Селена за сериозен изпълнител, че после очакват хората да го правят? Много хаотично е всичко при нея - пусна Bad Liar, която уж се тръбеше, че е първи сингъл от новия ѝ албум, после пък се оказа, че не е (и добре, че не е, песента е покъртителна), след това пуска Fetish, за която пак се спекулира, че вече е първи сингъл.. и сега пак се оказва, че не е??? Ужас просто, не знам в кой е вината, но с право хората си недоволстват.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Interscope провалиха един бъдещ хит! Селена успя да детронира ''Despacito'' и ако песента беше изпратена на радиата (За никой не е тайна, че Селена там е много силна щом песен като ''Bad liar'' (слаба като за нея) успя да постигне първия ден media base над 2к) и да се задържи на върха в itunes и защо не най-накрая една жена да достигнеше върха в billboard.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак за Билборд няма как да се пребори тази песничка, но е очевидно, че Интерскоуп имат странна стратегия.

-А. всъщност песента се върти по радиата, на 64-то място в pop radio е, с 174 пускания по 63 радиостанции.

 

Оказа се, че и Sorry Not Sorry е детронирала Деспасито, но е било за съвсем кратко и до следващия ъпдейт, Деспасито си е било върнало върха. И все пак в kworb се води, че е била 1 ден на 1-во място, за Fetish пише съвсем същото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак за Билборд няма как да се пребори тази песничка, но е очевидно, че Интерскоуп имат странна стратегия.

-А. всъщност песента се върти по радиата, на 64-то място в pop radio е, с 174 пускания по 63 радиостанции.

DE5JgVnXkAAGAY8.jpg

 

Има нещо странно в цялата работа. Феновете на Селена са бесни и вчера дори направиха tt ''InterscopeSendFetishToTheRadios'' или нещо подобно!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...