Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

В DWYW е с къса коса. Относно GUY е съвпадение, но какво толкова - две дъъъълги платиненоруси перуки. Нищо общо нямат клиповете :)

Визията имам предвид, и там Гага е с бял бански, и Кейти тук е с подобен модел бански, но си е хубавка с русото де, не трябваше да я бръсне, хубава й беше косата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Кейти, каква Гага? Ето я истината!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще е със сюжет :Vishenka_05:

___

Днес - Dua Lipa - New Rules (Official video) :Vishenka_05:

 

Тази никаквица Дуа Липа още ли прави музика? Престъпно е...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е престъпно? И защо да е никаквица?

 

Прави брутална музика.

 

Защото е муха в музикален аспект, скучна, еднообразна, неоткрояваща се, неталантлива и както казах- безинтересна.

 

Брутална музика прави.. на МАрс.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е муха в музикален аспект, скучна, еднообразна, неоткрояваща се, неталантлива и както казах- безинтересна.

 

Брутална музика прави.. на МАрс.

Така я виждаш ти.

 

Неталантлива?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда като изнасилена, жестока.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеша обаче изкара много силна песен. А и в контекста на всичко, което й се случи, направо ме кара да настръхна.

 

Аз не бях много запозната със случая, знаех само, че въпросният Dr. Luke не й позволява да прави музика и няма как да отиде при друг продуцент, защото има много строг договор, знаех също и че я е дрогирал и изнасилил. Сега обаче четох доста - той си я е манипулирал и тормозил, принуждавал я е да отслабва и й е вменявал, че никой от най-популярните автори на музика няма да й продаде нищо, защото е дебела. И дори веднъж докато е била на стриктна диета само на сокове, е прегрешила с парче пуйка и диетична кола и той направо е превъртял и я е обиждал, след което тя е постъпила в клиника и е имала мисли за самоубийство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеша обаче изкара много силна песен. А и в контекста на всичко, което й се случи, направо ме кара да настръхна.

 

Аз не бях много запозната със случая, знаех само, че въпросният Dr. Luke не й позволява да прави музика и няма как да отиде при друг продуцент, защото има много строг договор, знаех също и че я е дрогирал и изнасилил. Сега обаче четох доста - той си я е манипулирал и тормозил, принуждавал я е да отслабва и й е вменявал, че никой от най-популярните автори на музика няма да й продаде нищо, защото е дебела. И дори веднъж докато е била на стриктна диета само на сокове, е прегрешила с парче пуйка и диетична кола и той направо е превъртял и я е обиждал, след което тя е постъпила в клиника и е имала мисли за самоубийство.

 

Тя имаше период, в който беше много напълняла, може от стреса да е било...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше период, в който беше много напълняла, може от стреса да е било...

Възможно е, аз разбирам, че тяхната работа ги задължава да изглеждат перфектно непрекъснато, ама не може да изпадаш в истерия, че някой е ял парче пуйка и е пил диетична кола и да го съсипваш с обиди.

Той бил казал, че това не се случвало за първи път, че едва ли не тя всеки ден си нарушавала диетата, ама това е човешко същество, а не някакъв робот, който можеш да контролираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката Кеша, поне тогава получи масова подкрепа в Туитър, а и сега с новия сингъл.. дано и психически не и оставило голяма травма, защото това е най-важно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиран съм! Новата страхотна песен на Деми Ловато всеки момент ще стане номер 1 в iTunes, измествайки Песента-която-не-бива-да-се-назовава-тук. :1000 (29): Не мога да повярвам, че дори и тя ще стигне тази ТОП позиция, а Кейти така и не успя. Съвсем я бях отписал тази моя поредна флопаджийска любимка, но явно още има някакъв потенциал у нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиран съм! Новата страхотна песен на Деми Ловато всеки момент ще стане номер 1 в iTunes, измествайки Песента-която-не-бива-да-се-назовава-тук. :1000 (29): Не мога да повярвам, че дори и тя ще стигне тази ТОП позиция, а Кейти така и не успя. Съвсем я бях отписал тази моя поредна флопаджийска любимка, но явно още има някакъв потенциал у нея. :1000 (29):

3000 бройки е разликата, не е никак малко, може и да не я мине.

 

Напомням, че и Down на 5H достигна второто място в деня на излизането си - нещо, което групата не беше постигала досега. Обаче песента не може да се добута дори до топ 50 на Билборд.

 

Песента на Деми не е никак лоша, де. Заслужава да детронира онова, зажадняла съм за нов номер едно. Ако може и в Билборд скоро да се променят нещата, ще е чудесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...