Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

https://twitter.com/justcatchmedemi/status/...988924955262976

https://twitter.com/justcatchmedemi/status/...988856625856514

 

Деми пусна снипети от новата песен. Звучи интересно. Малко ми напомня на All night на Beyonce. :ba:

Кефя се колко активна стана. Добре, че номинацията за Грами й даде тласък да реши да не се отказва от кариерата си. Още има какво да покаже.

 

Видяхте ли кадрите на Кейти от клипа на Swish Swish, в които е като изрусено баскетболистче? :helpsmilie: Наистина не знам какво й става на тази жена, ако толкова иска да си прекрати кариерата и да си е отново Кейти Хъдсън по-добре просто да спре да прави музика, отколкото да травматизира така феновете. Много се надявам самият клип в цялостност да ме опровергае, но засега няма такива изгледи. Да не говорим, че не знам от какъв зор ще го пуска чак сега- явно иска да го съчетае с рекламата от VMA и да направи хит, но не мисля, че ще й се получи.

И все пак съм изненадан какви хитове са и SS и BA в Бг. Катя да дойде тук и да вземе да подпише с Пайнер, може да е по-успешна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефя се колко активна стана. Добре, че номинацията за Грами й даде тласък да реши да не се отказва от кариерата си. Още има какво да покаже.

 

Видяхте ли кадрите на Кейти от клипа на Swish Swish, в които е като изрусено баскетболистче? :helpsmilie: Наистина не знам какво й става на тази жена, ако толкова иска да си прекрати кариерата и да си е отново Кейти Хъдсън по-добре просто да спре да прави музика, отколкото да травматизира така феновете. Много се надявам самият клип в цялостност да ме опровергае, но засега няма такива изгледи. Да не говорим, че не знам от какъв зор ще го пуска чак сега- явно иска да го съчетае с рекламата от VMA и да направи хит, но не мисля, че ще й се получи.

И все пак съм изненадан какви хитове са и SS, и BA в Бг. Катя да дойде тук и да вземе да подпише с Пайнер, може да е по-успешна. :D

:roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвам чакам да смачка Кеита :Vishenka_05:

Очаквах да се завърне като за VMA, но за момента няма такива изгледи. Странно, че изпуска този шанс.

И Тейлър обаче трябва да внимава, защото ми се струва, че е на път да навлезе в своята Born This Way/PRISM ера. Първият сингъл ще си е номер 1 хит заради набраната инерция, но след това вече трябва да внимава какво прави, защото иначе позициите й ще започнат да олекват, според мен. Или с други думи- ако си има Legendary Lovers в албума, да клипира нея, а не Birthday и This Is How We Do. :D Но имам наблюдения, че тя слуша мнението на феновете повече от Кейти, така че навярно няма да си изпусне шанса, нали е calculative. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Тейлър. Искам bop като We are never ever ever getting back together!

Не, не искаш. Дуа сега ще направи топ хит, Деми ще пусне нещо силно, Кейти ще си завърне позициите и няма да изпитваш нужда от присъствието на змията на музикалната сцена!

 

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам някакви нови сензации от ранга на Гага, Кейти, Тейлър, Адел. Те бяха последното поколение наистина големи световни имена, а това беше преди почти 10 години. Музиката има нужда от освежаване с нови ТОП жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не искаш. Дуа сега ще направи топ хит, Деми ще пусне нещо силно, Кейти ще си завърне позициите и няма да изпитваш нужда от присъствието на змията на музикалната сцена!

 

giphy.gif

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Тейлър? Не я искам. Дуа сега ще направи топ хит, Деми ще пусне нещо силно, Кейти ще си завърне позициите и нямам нужда от присъствието на змията на музикалната сцена!

 

Иги защо не пусна клипа в канала си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз очаквам отново силна ера на Суифтчето, ни грам не очаквам провал. :Vishenka_05:

Мен ми се иска някои от тези генерации да избие с хит No1...

Пинк пуска песен на 10ти август маи...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Тейлър? Не я искам. Дуа сега ще направи топ хит, Деми ще пусне нещо силно, Кейти ще си завърне позициите и нямам нужда от присъствието на змията на музикалната сцена!

 

Иги защо не пусна клипа в канала си?

Като изтече май се отказа да промотира. Тя вече и не пее никъде с Анита.

 

Как мислите, дали Анита ще успее да пробие на англоезичния пазар? Все си мисля, че такива, които много се пробват, не им се получават много нещата. J Balvin успя (без дори да пуска песни на английски), Малума, ако опита също ще успее, но той си е съсредоточен в латино пазара, ама някак си девойката не я виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изтече май се отказа да промотира. Тя вече и не пее никъде с Анита.

 

Как мислите, дали Анита ще успее да пробие на англоезичния пазар? Все си мисля, че такива, които много се пробват, не им се получават много нещата. J Balvin успя (без дори да пуска песни на английски), Малума, ако опита също ще успее, но той си е съсредоточен в латино пазара, ама някак си девойката не я виждам.

Анита кефи, доста дори. Пробива в момента на англоезичния пазар, но е неестествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изтече май се отказа да промотира. Тя вече и не пее никъде с Анита.

 

Как мислите, дали Анита ще успее да пробие на англоезичния пазар? Все си мисля, че такива, които много се пробват, не им се получават много нещата. J Balvin успя (без дори да пуска песни на английски), Малума, ако опита също ще успее, но той си е съсредоточен в латино пазара, ама някак си девойката не я виждам.

Досадно ми е да я виждам във всяка втора песен. Сега със Sua Cara ще добие доста популярност. Може да пробие, но зависи как ще си изиграе картите.

 

Искам нова музика от Troye и Years & Years!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досадно ми е да я виждам във всяка втора песен. Сега със Sua Cara ще добие доста популярност. Може да пробие, но зависи как ще си изиграе картите.

 

Искам нова музика от Troye и Years & Years!

Това какво е :3fdb8960598fa63e:

 

Но иначе искам и аз, да :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koи песни сте ги пеели (или мислили) че се пее друг текст ?

 

Един от добре познатите примери - AMSTEL AMSTEL JENNY FROM THE BLOCK :3fdb8960598fa63e:

 

На Лейди Гага папараците като малък я пеех "Папа Рокси" :roll1:

Мислех, че песента е посветена на Рокси от Хана Монтана. :roll1:

 

DywmG.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лейди Гага папараците като малък я пеех "Папа Рокси" :roll1:

Мислех, че песента е посветена на Рокси от Хана Монтана. :roll1:

 

DywmG.gif

 

:1000 (29):

 

Аз Cry me a river - To be a real lover :3fdb8960598fa63e:

Love Game на Gaga - Let's have some fun the BITCH (beat) is sick :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не искаш. Дуа сега ще направи топ хит, Деми ще пусне нещо силно, Кейти ще си завърне позициите и няма да изпитваш нужда от присъствието на змията на музикалната сцена!

 

giphy.gif

Бе какви позиции при тоя ходещ флопи. Катя продал само нещастните 17 000 копия на "Бон апети". Тейлър да я изравни с земята, това искам...

Впрочем Гага мачка с Joanne Worl Tour, няма друга такава като нея - гледах клипове и пак гази като ненормална...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефя се колко активна стана. Добре, че номинацията за Грами й даде тласък да реши да не се отказва от кариерата си. Още има какво да покаже.

 

Видяхте ли кадрите на Кейти от клипа на Swish Swish, в които е като изрусено баскетболистче? :helpsmilie: Наистина не знам какво й става на тази жена, ако толкова иска да си прекрати кариерата и да си е отново Кейти Хъдсън по-добре просто да спре да прави музика, отколкото да травматизира така феновете. Много се надявам самият клип в цялостност да ме опровергае, но засега няма такива изгледи. Да не говорим, че не знам от какъв зор ще го пуска чак сега- явно иска да го съчетае с рекламата от VMA и да направи хит, но не мисля, че ще й се получи.

И все пак съм изненадан какви хитове са и SS и BA в Бг. Катя да дойде тук и да вземе да подпише с Пайнер, може да е по-успешна. :D

Нормално винаги в бг се е толерирало пошлото...Никакъв хит няма да види и заеба албума, идеално, такъв грандиозен флоп и аз не бях очаквал в най-смелите си мечти. Много съм щастлив и пожелавам на Кейти да продължава да копае дъната...Няма толкова отчаяна женица като нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...