Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

3000 бройки е разликата, не е никак малко, може и да не я мине.

 

Напомням, че и Down на 5H достигна второто място в деня на излизането си - нещо, което групата не беше постигала досега. Обаче песента не може да се добута дори до топ 50 на Билборд.

 

Песента на Деми не е никак лоша, де. Заслужава да детронира онова, зажадняла съм за нов номер едно. Ако може и в Билборд скоро да се променят нещата, ще е чудесно.

Аз много бих се изкефил точно подценяваната, но изключително талантлива Деми да детронира въпросната песен, но не си правя илюзиите, че това е възможно в Билборд. :1000 (29): И ТОП 10 би ме удовлетворил, дано поне това да успее да постигне някак. Ама трябва и видео да пусне скоро, да не го бави като онова с Cheat Codes.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах внимателно клипът на Дуа и е жесток... много добра концепция, жестока, песента също ме зариби.

Да се съвземат тези жени вече, че е нереално... не имало номер 1 женска песен от Closer насам, последният женски солов номер 1 е Hello...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деспасито ще е No1 сигурно до октомври. И нали тук започва сезона на нови албуми и Тейлър ще топне чарта. :3fdb8960598fa63e:

Мен ми е страно как тази песен на Бруно Марс толкова месеци толкова високо се котира, мен не ми харесва особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деспасито ще е No1 сигурно до октомври. И нали тук започва сезона на нови албуми и Тейлър ще топне чарта. :3fdb8960598fa63e:

Мен ми е страно как тази песен на Бруно Марс толкова месеци толкова високо се котира, мен не ми харесва особено.

Пепел ти на устата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах внимателно клипът на Дуа и е жесток... много добра концепция, жестока, песента също ме зариби.

Да се съвземат тези жени вече, че е нереално... не имало номер 1 женска песен от Closer насам, последният женски солов номер 1 е Hello...

Ще се сетите. :Vishenka_05:

 

Продажбите на ''Despacito'' паднаха доста и най-вероятно Деми ще го детронира.

Иначе песента е много ама много по-слаба от ''Cool for the summer''.

Но е много по-надъхваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е песента на Demi Flopato, зариби ме още от първо слушане! Баса в припева особено е един път! Ще ме изкефи да стане номер 1 по продажби, айде УСА - да купуват!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам какъв първоначален успех има Деми. Буквално на крачка е да детронира Деспасито в американския iTunes, а дори и евентуално да не успее да го направи, постижението си е забележително за изпълнителка, която дори и аз като нейн фен бях започнал да отписвам. Гледам, че и в световния iTunes е на второ място след монстър хита на годината, евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

900 бройки разлика, тръпнем за новото обновление. :3fdb8960598fa63e:

 

Снощи по едно време бяха по-малко от 200.. ама сега пак си е доста разликата, жалко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислите ли че Грами номинацията има влияние върху успеха на песента на Деми ?

Има общо, според мен. За Деми сякаш се отвори нова ера след номинацията, пролича си колко я вдъхнови да продължи кариерата си.

Песента не стигна номер 1, но все още е номер 2, което е доста добре, аз до вчера и ТОП 10 не знаех дали да очаквам. Тези дни излиза и парчето на Селена и предполагам, че тя вече ще успее да пребори Деспасито. Дано и Деми да се задържи в ТОП 3 повечко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...