Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Аз очаквам нещо ново от Мегън Трейнър!

___________

 

Дано Бийонсе пусне документалния филм тия дни. :gun_bandana:

 

Дано пусне едно нормално концертно ДВД вече, на никой не му пука как е минала бременността ѝ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано пусне едно нормално концертно ДВД вече, на никой не му пука как е минала бременността ѝ.

Да пусне НЕЩО, няма значение какво. :girl_cry2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДВД-то би трябвало да излезе до нова година а инфото че ще имала турне през лято 2018 е фейк (засега) :3fdb8960598fa63e: .

И ще пее на 12ти септември за настрадалите в потопите в Houston, първ перформанс след раждането.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо "4" е много подценен албум по мое мнение.

И зле реализиран. Schoolin' life, End of time и Love on top трябваше да са ударните сингли на албума. Но и аз не го харесвах в началото, бях разочарован от Би тогава. Best thing I never had ми харесваше. Party и 1+1 не заслужаваха реализация. Countdown трябваше да е последен сингл.

Този албум е най-добрият и' вокално, заслужаваше номинация за албум на годината макар че не я получи и си остана най-слабия албум на Би и по продажби. Дано остане най-слаб до края на кариерата и' - едно пожелание за рождения и' ден. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма шанс да пусне нов албум скоро. Следващото от нея като нова музика почти сигурно ще бъде саундтракът към филма с Брадли Купър - там разбира се почти всичко са чисто нови песни, но стилът едва ли ще е баш комерс. Предстои да видим. Филмът излиза октомври 2018 мисля, така че тогава или малко преди това можем да очакваме новите песни. А за солов поп албум според мен чак 2019г, което е нормално, защото тогава ще са изминали 2 години и половина от Джоан, а това е добър интервал между албуми.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм на Гага и Брадли обаче ще е нещо голямо. Оригиналът си е класика, но мисля че и двамата са достатъчно добри, за да направят една страхотна съвременна версия на класиката. Аз поначало много харесвам някои ретро филми от този тип и чакам с нетърпение да видя точно тях двамата в подобна светлина, с подобна емоция... Ще е нещо интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм на Гага и Брадли обаче ще е нещо голямо. Оригиналът си е класика, но мисля че и двамата са достатъчно добри, за да направят една страхотна съвременна версия на класиката. Аз поначало много харесвам някои ретро филми от този тип и чакам с нетърпение да видя точно тях двамата в подобна светлина, с подобна емоция... Ще е нещо интересно.

Аз пък не съм сигурен. Не съм гледал АХС Хотел, освен отделни кадри. Много ми е трудно да преценя дали е добра актриса или не. Ако не друго, поне в този филм ще я видим в коренно различна роля от кръвопиеща психопатка, както сме я виждали многократно. Просто се притеснявам, че актьорстването може да не ѝ се отдава толкова много.

Виж за Бродуей е родена.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм сигурен. Не съм гледал АХС Хотел, освен отделни кадри. Много ми е трудно да преценя дали е добра актриса или не. Ако не друго, поне в този филм ще я видим в коренно различна роля от кръвопиеща психопатка, както сме я виждали многократно. Просто се притеснявам, че актьорстването може да не ѝ се отдава толкова много.

Виж за Бродуей е родена.

 

В Хотел беше единственото хубаво нещо, бих казал. Идеално се вписваше в образът на Графинята и беше много добра като актриса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм сигурен. Не съм гледал АХС Хотел, освен отделни кадри. Много ми е трудно да преценя дали е добра актриса или не. Ако не друго, поне в този филм ще я видим в коренно различна роля от кръвопиеща психопатка, както сме я виждали многократно. Просто се притеснявам, че актьорстването може да не ѝ се отдава толкова много.

Виж за Бродуей е родена.

Аз съм гледала AHS с Гага и се справи много добре. Сезонът беше малко скучен, но тя си изигра ролята перфектно.Според мен ще жъне успехи и като актриса.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм сигурен. Не съм гледал АХС Хотел, освен отделни кадри. Много ми е трудно да преценя дали е добра актриса или не. Ако не друго, поне в този филм ще я видим в коренно различна роля от кръвопиеща психопатка, както сме я виждали многократно. Просто се притеснявам, че актьорстването може да не ѝ се отдава толкова много.

Виж за Бродуей е родена.

И аз подкрепям горните мнения- беше добра в Хотела. Ролята ѝ в A Star is Born ще е доста различна, но считам, че пак ще се справи. Именно защото тя си има Бродуейското излъчване в себе си, това ще ѝ е от полза за подобна продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с тази богиня, кога да очакваме нов албум?

Четох, че подготвяла нова музика. Според мен се кани да скандализира догодина с нестандартен албум послучай 60-годишнината, за да покаже, че възрастта не би я спряла да е Мадона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах, че Сам Смит и Кейн Браун имат такава сила, че да детронират двете песни на Тейлър в iTunes. :blink:

Просто Тейлър не е чак толкова силна. Каквото и да си говорим:

 

LWYMD - интересен e контекстът покрай нея + добрия клип, но песента е слаба = моментен, бързо отшумяващ интерес

Ready for it пък е доста по-добра като песен, но пък го няма най-печелившото за Тейлър - скандалът. Съответно отново е равно на моментен и бързо отшумяващ интерес

 

Ще се върне пак на първо място, но абсурд да гледаме Деспасито 2.0 и скоро пак някой ще я детронира.

 

За да защитя тезата си, ще дам само един много елементарен пример - Тейлър има 5 песни, които са били на номер 1 в Билборд. Look What You Made Me Do (скандала с Кание + ирония на образа ѝ на змия в медиите), Bad Blood (скандала с Кейти), Blank Space (ирония на образа ѝ на мъжемелачка в медиите), Shake it off (ирония на цялостния ѝ образ в медиите), We are never ever getting back together (връзката ѝ/скандала с Джон Майер). Не мисля, че е нужно да обяснявам повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Тейлър не е чак толкова силна. Каквото и да си говорим:

 

LWYMD - интересен e контекстът покрай нея + добрия клип, но песента е слаба = моментен, бързо отшумяващ интерес

Ready for it пък е доста по-добра като песен, но пък го няма най-печелившото за Тейлър - скандалът. Съответно отново е равно на моментен и бързо отшумяващ интерес

 

Ще се върне пак на първо място, но абсурд да гледаме Деспасито 2.0 и скоро пак някой ще я детронира.

 

За да защитя тезата си, ще дам само един много елементарен пример - Тейлър има 5 песни, които са били на номер 1 в Билборд. Look What You Made Me Do (скандала с Кание + ирония на образа ѝ на змия в медиите), Bad Blood (скандала с Кейти), Blank Space (ирония на образа ѝ на мъжемелачка в медиите), Shake it off (ирония на цялостния ѝ образ в медиите), We are never ever getting back together (връзката ѝ/скандала с Джон Майер). Не мисля, че е нужно да обяснявам повече.

Първите 2 сингъла от 1989 станаха номер 1 не заради скандалите, а заради силните песни, клипове и еуфорията около смяната на стила музика на Тейлър. За другите по съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите 2 сингъла от 1989 станаха номер 1 не заради скандалите, а заради силните песни, клипове и еуфорията около смяната на стила музика на Тейлър. За другите по съм съгласен.

Кое е силното на Shake it off? Blank Space да, гениална пародия на всичко, гарнирана с интересен клип и много добра песен, но Shake it off е супер радио friendly, но не и добра песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е силното на Shake it off? Blank Space да, гениална пародия на всичко, гарнирана с интересен клип и много добра песен, но Shake it off е супер радио friendly, но не и добра песен.

Това си е лично твое мнение. Песента е страшно зарибяваща и запомняща се и до ден днешен се помни и да не кажа даже, че си остава най-големия хит на Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...