Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Даам, баскетболен ще е клипа, а в него тя ще е готино момченце... :1000 (29):

katy-perry-swish-swish-video.jpg

 

Не ми напомняй, че тепърва трябва да реализира и Save as Draft... Дано да я остави просто като радио сингъл и на есен най-накрая да направи нещо свястно като пусне Roulette, а през зимата- Witness. Но това са смели мечти- тя миналата ера не реализира Legendary Lovers и Walking on Air, а камо ли в настоящата да се усети да направи нещата както трябва.

Това отдавна се говори, но от Кейти вече не знам какво да очаквам. :1000 (29): Току-виж решила, че Swish Swish е сингъл за по-студените сезони и го пуснала есента или зимата. :roll1:

Но да поспра да я бъзикам и аз, защото и без това в последно време всички ѝ се смеят.

Тая жена тотално сама си цака кариерата, не я разбирам, Суиш, Суиш трябваше да е първи сингъл, директно с клип.... :mf_surrender:

То лятото мина, така или иначе, Суиш-а ще се развива есента, вслучай, че се развие, аз нямам такива съмнения обаче...Много си заеба албума и продължава с тъпотиите, бетер глупости ала "АРТПОП". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и ? От кога няма хит

 

Mиличка, виждайки двете измъчени кръчмарки на профила ти, някакси желанието ми да ти обясня някои фундаменталности рязко се изпарява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона си е жива и здрава, и все още си е кралицата на попа. Но си е ясно, че рано или късно ще се появи нова, а може би вече се е появила. Както преди Майкъл Джексън е имало и друг крал в модерната музика- Елвис. Днес и двамата са зачитани за Краля. Нормално е на всеки 2-3 десетилетия да изгрява ново ТОП име, което с годините да се отличава с нещо и да може да бъде наречено крал/кралица. Искаше ми се Кейти да е наследницата на Мадона, но тя сама се прецака и затова в момента Риана ми се очертава като фаворит в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона си е жива и здрава, и все още си е кралицата на попа. Но си е ясно, че рано или късно ще се появи нова, а може би вече се е появила. Както преди Майкъл Джексън е имало и друг крал в модерната музика- Елвис. Днес и двамата са зачитани за Краля. Нормално е на всеки 2-3 десетилетия да изгрява ново ТОП име, което с годините да се отличава с нещо и да може да бъде наречено крал/кралица. Искаше ми се Кейти да е наследницата на Мадона, но тя сама се прецака и затова в момента Риана ми се очертава като фаворит в това отношение.

 

Риана чат-пат нацелва хитове, но като цялостно представяне винаги нещо и куца. Няма тази иконичност, която притежава Мадона. Не налага стандарти в музиката, каквито налагаше Мадона доскоро. Няма и тези силни послания и каузи, зад които застава Мадона, посредством песните и концертите си, изключвам American Oxygen. За да си кралица на попа не е достатъчно през 3 месеца да оглавяваш Билборд. Погледни примерно последните турнета на двете, понеже тук коронясвате според цифрите - ANTI tour - 67 концерта, 107,3 млн долара приходи. Rebel Heart Tour - 82 концерта, 169,8 млн. долара приходи. Едната е на 30, в разцвета на кариерата си и ежемесечно присъствие в Билборд. Другата е на 59 и не е помирисвала топ 10 от години. Who the fuck is the Queen?

 

Елвис е крал на рока, тук говорим за поп-музика мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана чат-пат нацелва хитове, но като цялостно представяне винаги нещо и куца. Няма тази иконичност, която притежава Мадона. Не налага стандарти в музиката, каквито налагаше Мадона доскоро. Няма и тези силни послания и каузи, зад които застава Мадона, посредством песните и концертите си, изключвам American Oxygen. За да си кралица на попа не е достатъчно през 3 месеца да оглавяваш Билборд. Погледни примерно последните турнета на двете, понеже тук коронясвате според цифрите - ANTI tour - 67 концерта, 107,3 млн долара приходи. Rebel Heart Tour - 82 концерта, 169,8 млн. долара приходи. Едната е на 30, в разцвета на кариерата си и ежемесечно присъствие в Билборд. Другата е на 59 и не е помирисвала топ 10 от години. Who the fuck is the Queen?

 

Елвис е крал на рока, тук говорим за поп-музика мисля.

Мадона все пак си е изграждала имиджа във времена, в които е имало много стереотипи и норми за разчупване, а тя никога не си е слагала граници. Днес е малко по-трудно да оставиш някаква по-особена следа, защото обществото вече е доста по-отворено и скандално. Затова и опитите на Мадона да е интересна днес не се получават особено. А за Риана предполагам, че трябва да почакаме и да видим. Вярвам, че все още има какво да показва и е възможно да разбие всякакви очаквания.

Да, говорим за крале на попа, но аз реших да вметна, че и преди 80-те е имало такива. На практика музиката на Елвис си е била попа за онези времена, макар и да не е носила това име. И тогава той е оставил следата си като най-големият, също като Майкъл и Мадона.

 

TS6 Lead Single + Music Video | 25.08 (26.08 - 7:00 Българско време!)

 

Най-накрая! Ако Джъстин не успее да спре Деспасито преди да е прецакал Марая, поне Трейлър да го направи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона все пак си е изграждала имиджа във времена, в които е имало много стереотипи и норми за разчупване, а тя никога не си е слагала граници. Днес е малко по-трудно да оставиш някаква по-особена следа, защото обществото вече е доста по-отворено и скандално. Затова и опитите на Мадона да е интересна днес не се получават особено. А за Риана предполагам, че трябва да почакаме и да видим. Вярвам, че все още има какво да показва и е възможно да разбие всякакви очаквания.

Да, говорим за крале на попа, но аз реших да вметна, че и преди 80-те е имало такива. На практика музиката на Елвис си е била попа за онези времена, макар и да не е носила това име. И тогава той е оставил следата си като най-големият, също като Майкъл и Мадона.

Най-накрая! Ако Джъстин не успее да спре Деспасито преди да е прецакал Марая, поне Трейлър да го направи. :1000 (29):

Джъстин няма интерес да детронира Деспасито, защото в историята ще остане и като негов рекорд - все пак е featured artist.

Ако сингълът на Тейлър наистина излезе на 26-ти, докато стане време да дебютира в Билборд, Деспасито ще е изравнило рекорда на Марая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая! Ако Джъстин не успее да спре Деспасито преди да е прецакал Марая, поне Трейлър да го направи. :1000 (29):

Изчистила си е всички профили в социалните мрежи, но във фейса не е могла и е направила нова страница. 70+ милиона лайкове и се губят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тук така се подценява Адел?

Реално тя е истинската кралица - продажби, пълни турнета със скъпи билети, хитове и масово уважение.

Коя друга може да се похвали с това?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тук така се подценява Адел?

Реално тя е истинската кралица - продажби, пълни турнета със скъпи билети, хитове и масово уважение.

Коя друга може да се похвали с това?

Жалко, че не пусна още сингли от 25 ;(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тук така се подценява Адел?

Реално тя е истинската кралица - продажби, пълни турнета със скъпи билети, хитове и масово уважение.

Коя друга може да се похвали с това?

 

Честно казано и аз си помислих за нея, като стана въпрос за нови икони в поп музиката. Също и е рано обаче, плюс тва тя е някаква "I don't give a damn", доколкото знам на един от концертите си е обявила, че скоро едва ли ще я видим на сцена. Жената явно иска да си е средностатистическа дебела британска домакиня. В което няма нищо лошо, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...