Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Мега яка е Mabel :Vishenka_05: Както One Shot, така и Don't Call Me Up пръска! С добра концепция за бъдещите и проекти UK може да имат още едно силно женско име в световната музика.

Вчера е пуснала стори от студиото с Джакс Джоунс. :Vishenka_05:

 

А тва изпълнение е много яко.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

THE FIRST BIG RELEASE OF 2019

...is not what you'd expect

 

Предполагам, че щом ще е първото, ще излезе преди Ариана т.е в близките дни. Мадона, Адел, Тейлър...? :unsure:

 

Тейлър нов албум ли ще пуска? Няма да и простя ако остави хита "I Did Something Bad" без видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър ще пуска тази година, да. Отдавна каза, че преди да стане на 30 ще пусне новия албум.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър нов албум ли ще пуска? Няма да и простя ако остави хита "I Did Something Bad" без видео.

 

Reputation ерата отдавна не е активна. I Did Something Bad и Don't Blame Me отидоха в кофата, уви.Да, и аз знам, че тази година ще издава нов албум. Но и за Адел и Мадона е потвърдено. Говори се и за Кейти, че с лейбъла щели да се опитат да й изчистят имиджа с песента със Zedd и после нова ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи няма да има повече клипове от предния албум?

 

Не, тя отдавна приключи тази ера, още с "Delicate", турнето също свърши.. пусна Gateaway Car като сингъл по молба на фенове само в някои страни, но я остави без клип.

 

Ужасна реализация на този силен иначе албум. Можеше да продължи с инерцията, която имаше с "Look What You Made Me Do", като втори сингъл трябваше да бъде "I Did Something Bad", след което "Don't Blame Me" .. и като за финал – "End Game". Точно щеше да има нещо като връзка между синглите, поне в заглавията, щеше да е супер, но уви..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тя отдавна приключи тази ера, още с "Delicate", турнето също свърши.. пусна Gateaway Car като сингъл по молба на фенове само в някои страни, но я остави без клип.

 

Ужасна реализация на този силен иначе албум. Можеше да продължи с инерцията, която имаше с "Look What You Made Me Do", като втори сингъл трябваше да бъде "I Did Something Bad", след което "Don't Blame Me" .. и като за финал – "End Game". Точно щеше да има нещо като връзка между синглите, поне в заглавията, щеше да е супер, но уви..

 

Сама си закопа 2 хита в лицата на "I Did Something Bad" и "Don't Blame Me".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Reputation ерата отдавна не е активна. I Did Something Bad и Don't Blame Me отидоха в кофата, уви.Да, и аз знам, че тази година ще издава нов албум. Но и за Адел и Мадона е потвърдено. Говори се и за Кейти, че с лейбъла щели да се опитат да й изчистят имиджа с песента със Zedd и после нова ера.

Нека сме обективни - за Кейти подобна новина не отива - тя вече не е нищо особено. След жестока ера като ''Prism'' това което предложи след това директно може да се нарече силен флоп. По-скоро се отнася за Риана, Тейлър или Адел.

Между другото, Гага също подготвя нови неща, но няма смисъл да ги промотира - в момента си има хитове.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Help

Имаше една песен на едно русо младо момиче, клипа беше шарен, имаше някакви конфети, камерата се движеше заедно с движенията й, имаше доста ефекти. Въртяха я много по The Voice и City. Мисля, че беше през лято 2016 или 2017. Нищо друго не мога да си спомня :blink: :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за другите, но Little Mix определено за пореден път смазват.

Онзи ден изслушах албума, много яки песни. Дано клипират и Уасаби.

 

Селена ако не пусне тази песен в албума :girl_cry2: Ако я е отхвърлила, дано поне я лийкнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека сме обективни - за Кейти подобна новина не отива - тя вече не е нищо особено. След жестока ера като ''Prism'' това което предложи след това директно може да се нарече силен флоп. По-скоро се отнася за Риана, Тейлър или Адел.

Между другото, Гага също подготвя нови неща, но няма смисъл да ги промотира - в момента си има хитове.

Аз не знам какво да си мисля вече за Катя. Да, изглежда тотално изпаднала зад борда, но успеха на коледният й Amazon exclusive ме шокира. А и все още получава доста голяма фенска подкрепа, което мен лично ме изненадва, като се има в предвид, че тя направи какво ли не, за да си изгони феновете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гагата тотално скандализира с нова viral видео, този път на дуетното ѝ изпълнение с Брадли Купър... Не мога да повярвам тази ера колко неща донесе. Единственото нещо, за което ме е яд е липсата на промо за песните. Преди година и половина нямаше място, на което да не изпее Million Reasons и успя да го докара до хит. Сега, на практика без нито едно живо изпълнение и Shallow и I will never love again са хитове. Какво можеше да бъде ако ги промотираше - със сигурност Номер 1 в Билборд щеше да ѝ е в кърпа вързано.

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гагата тотално скандализира с нова viral видео, този път на дуетното ѝ изпълнение с Брадли Купър... Не мога да повярвам тази ера колко неща донесе. Единственото нещо, за което ме е яд е липсата на промо за песните. Преди година и половина нямаше място, на което да не изпее Million Reasons и успя да го докара до хит. Сега, на практика без нито едно живо изпълнение и Shallow и I will never love again са хитове. Какво можеше да бъде ако ги промотираше - със сигурност Номер 1 в Билборд щеше да ѝ е в кърпа вързано.

Така е между другото, не знам защо такъв пропуск от страна на production екипа. Да не говорим, че едно появяване при Джими Фалън примерно много би стимулирало гледането на филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Но от друга страна, ако на нещо си му е писано да е успешно, ще бъде- Dark Horse е пример.

А и ще е приятно в един и същи ден да слушам нови парчета от двете ми любимки. А и Зед също ми допада, от ди джеите ми е един от няколкото фаворити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...