Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Наистина си личи от километри от къде им е вдъхновението на тях с лейбъла хихи. Но ми се струва, че има потенциал със следващите няколко сингъла да се 'разлисти' и да покаже свои отличаващи се страни, както самата Гага направи, напук на нейното собствено вдъхновение от Мадона. А и този особен стил не е чак толкова актуален в последните години, Ейва му прави добър рестарт с този хит.

 

И аз чакам Риана с нетърпение, само дано да не се замотае повече. На проумявам какво й стана- преди имаше такъв хъс да издава албум всяка година, а сега не знаем дали ще я хване кефа да издаде на 2-3 или ще трябва да чакаме повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си личи от километри от къде им е вдъхновението на тях с лейбъла хихи. Но ми се струва, че има потенциал със следващите няколко сингъла да се 'разлисти' и да покаже свои отличаващи се страни, както самата Гага направи, напук на нейното собствено вдъхновение от Мадона. А и този особен стил не е чак толкова актуален в последните години, Ейва му прави добър рестарт с този хит.

 

И аз чакам Риана с нетърпение, само дано да не се замотае повече. На проумявам какво й стана- преди имаше такъв хъс да издава албум всяка година, а сега не знаем дали ще я хване кефа да издаде на 2-3 или ще трябва да чакаме повече.

 

Всеки изпълнител е така. В началото винаги издават често, после си вземат почивка и почват по-рядко с албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2019- завръщането на бой бандите-пърео Бекстрийт Бойс, сега и Westlife. Колко хубаво, детството ми се върна. 😊

 

Новите песни на Westlife са страхотни. Хубавата музика се завърна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7 rings е разбила рекорда на Spotify за най-слушана песен за 24 ч.

:Vishenka_05:

 

Задава се още един #1.

 

Песента е топаааааа просто! Ариана определено е новата икона на световната музика. Трудно някоя ще и бъде конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Джулия, че след хита с 5 seconds of summer реши да работи благотворително и да подпомага отдавна умрели кариери!

Браво на Селена, че даде път на млади композитори с предния си албум и народа разбра за Джулия!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Селена, че даде път на млади композитори с предния си албум и народа разбра за Джулия!

Народът разбра за Джулия от мегахита й Issues. Селена такъв не е имала от години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и Лейди Гага харесах, но Селяндурка - никога!

 

 

Тая песен на работа много й се кефят като я пуснат по радиото. Даже един колега искаше да ходим на кино да гледаме филма.

Рики беше наградил Гагата за тази песен за Най-добра песен ма наградите Избор на критиците преди седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуа жива ли е още? Пусна 2 сингъла от албума и до там. (Като изключим тези, които си бяха излезли преди него.)

 

8 сингъла е пуснала, как 2 :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 сингъла е пуснала, как 2 :1000 (29):

 

8, ама повечето излязоха преди албума, след като пусна албума има само 2 сингъла "New Rules" и "IDGAF". На мен ми се иска видео на "Garden" или тие двете нови дето пусна "Want To" и "Running".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязвам силна стратегия при Ариана и лейбъла. Мисля си, че са си нацелили рекорда на Майкъл и Кейти и е напълно възможно да им се получи, за разлика от случая с Тейлър и 1989.

Вече имаме един номер 1 хит пуснат ей така, уж от предстоящия албум. Сега бе пуснат втори, който най-вероятно пак ще дебютира на първо място. Следващият навярно вече ще е официалният преди албума, това навярно ще му създаде допълнителен хайп за номер 1, а в последствие четвъртият ще са си го избрали феновете и ще последва успеха. И вече за петият ще се постараят повече от всякога, а и хайпа ще им помогне. И всичко това след предварителната загрявка със Sweetener. Да видим дали ще се окажа прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...