Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Подкрепям идеята за наградите. Но нека няма нищо общо с онова отдавна забравено чалга списание Нов фолк.

Примерно нека бъдат под надслов RAMA WORLD MUSIC AWARDS - 10 години Рамания (2007-2017)

И категориите примерно да са : Top Male Artist, Top Female Artist,

Top Duo/Group, Top Touring Artist, Best Male Video, Best Female Video, Best Grammy Performances, Best Super Bowl Halftime Shows, Best MTV VMAs performances, Best MTV AMAs performances ... нещо такова. :)

Редактирано от Vancho
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

The worst album of every year since 2000, according to Metacritic

 

2000: Enya — "A Day Without Rain"

2001: Run-DMC — "Crown Royal"

2002: Phil Collins — "Testify"

2003: Limp Bizkit — "Results May Vary"

2004: Dirty Vegas — "One"

2005: Alanis Morissette — "Jagged Little Pill Acoustic"

2006: Kevin Federline — "Playing With Fire"

2007: The Stooges — "The Weirdness"

2008: Louis XIV — "Slick Dogs and Ponies"

2009: Chris Brown — "Graffiti"

2010: Lil Wayne — "Rebirth"

2011: Viva Brother — "Famous First Words"

2012: Chris Brown — "Fortune"

2013: Megadeth — "Super Collider"

2014: Jennifer Lopez — "A.K.A."

2015: Matt and Kim — "New Glow"

2016: Charlie Puth — "Nine Track Mind"

2017: The Chainsmokers — "Memories: Do Not Open"

2018 (so far): Justin Timberlake — "Man of the Woods"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята за наградите. Но нека няма нищо общо с онова отдавна забравено чалга списание Нов фолк.

Примерно нека бъдат под надслов RAMA WORLD MUSIC AWARDS - 10 години Рамания (2007-2017)

И категориите примерно да са : Top Male Artist, Top Female Artist,

Top Duo/Group, Top Touring Artist, Best Male Video, Best Female Video, Best Grammy Performances, Best Super Bowl Halftime Shows, Best MTV VMAs performances, Best MTV AMAs performances ... нещо такова. :)

Със сигурност ще ги има първите няколко категории, но встрани от Male/Famale Artist не мисля да има полови разграничения при другите категории, защото ще станат прекалено много. :D Същото и за перформансите- там ще има обобщаваща категория Best Performance. :D Мисля да има и Best Show за онези, които не само пеят.

 

Иги отново флопна жестоко. Тоя път песента и клипа са страхотни. Защо така? :(

Тя взе че се оказа 2-3 hits wonder, не го очаквах. Определено имаше хляб в нея, не знам какво й прецака кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми е доста пухкава...

 

Може да е пухкава, но е много красива. Докато Селена покрай болеста ли, трансплантацията ли,,много е напълняла и корем има, и няма помен от онова сладко, красиво момиче, което беше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

А поп албума кога ?

Нали уж вече е готов и се очакваше съвесем скоро да пусне lead трака.

Разбирам, че в момента не се чувства добре и не може да промотира, но 'The cure' без промо пак беше по-успешна от повечето и песни в последните години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Америка сигурно ще направи добри продажби, но само там.

 

Мен и за там ме съмнява...Като си помисля, че тази жена правеше гигантски Песни

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

МНОГО ДОБЪР е новият албум на The weeknd.

Меланхоличен, въздействащ, а текстовете на песните са супер силни и докосващи.

Все едно слушам първите му записи. Това връщане към корените му, ме изненада приятно.

Албумът няма нищо общо с поп-хаус звученето на Starboy и комерса. Настроението е мрачно.

Всички песни ми харесват супер много, но Privilege, Call Out My Name и Wasted Times са моите парчета. :ba:

Заслужава си да го чуете!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

SG, коментирай как бясно се опитват да наложат 'NBS' на Камила (особено в САЩ), но нещо не им се получава. Дуа я размаза с втория сингъл.

Силно се надявам Камила да не си остане one hit wonder. Макар че тя покрай успехите с Хармониите си има повече хитове...

А за Дуа не ме изненадва, все повече ми се струва, че я гласят за новата ТОП звезда. С втория албум може да разбие като Кейти с Teenage Dream, стига да й го направят както трябва.

В момента поначало сме в година, която завършва на 8, а от край време се е установило, че в такива години изригват някои от най-големите сензации. Бритни през 1998, Гага и Кейти през 2008... Но накрая като нищо кака Мадж ще е отново сензацията.:D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам Камила да не си остане one hit wonder. Макар че тя покрай успехите с Хармониите си има повече хитове...

А за Дуа не ме изненадва, все повече ми се струва, че я гласят за новата ТОП звезда. С втория албум може да разбие като Кейти с Teenage Dream, стига да й го направят както трябва.

В момента поначало сме в година, която завършва на 8, а от край време се е установило, че в такива години изригват някои от най-големите сензации. Бритни през 1998, Гага и Кейти през 2008... Но накрая като нищо кака Мадж ще е отново сензацията.:D

А когато те питах защо при Дуа не върви ми казваше, че не залагат на нея.

Истинска кралица е и много се радвам че ги разби от всякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А когато те питах защо при Дуа не върви ми казваше, че не залагат на нея.

Истинска кралица е и много се радвам че ги разби от всякъде.

Именно- до едно време наистина не забелязвах да се оформя като чак толкова голямо име. Като цяло новите имена от последните години не си ги представям като големи звезди, дори и да залагат на тях. Дуа направи едно голямо изключение, което ме радва. New Rules се оказа билета й към висшата лига.

Аз от по-новите все пак най-много се кефя на Зара. Тя освен, че има яки тупалки е и много добър вокалист. Но нещо с първия албум не стигна до никъде. Поне направи един супер хит като feat.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно- до едно време наистина не забелязвах да се оформя като чак толкова голямо име. Като цяло новите имена от последните години не си ги представям като големи звезди, дори и да залагат на тях. Дуа направи едно голямо изключение, което ме радва. New Rules се оказа билета й към висшата лига.

Аз от по-новите все пак най-много се кефя на Зара. Тя освен, че има яки тупалки е и много добър вокалист. Но нещо с първия албум не стигна до никъде. Поне направи един супер хит като feat.

 

И на мен след Дуа ми е Зара. Страшни са и двете. Камила ми е много ужасна, никаква харизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Дуа се получават по-бавно нещата защото чак сега почнаха наистина да я налагат и съответно да обикаля предавания, корици на списания и тн.. Камила я бутат от самото начало, но както виждаме не се получава. Например радиата в САЩ се скъват да въртят новата песен, намалиха я айтюнс, обиколи няколко предавания да я изпее, но се популяризира само в САЩ. В световния стрийм Дуа я изяжда с парцалите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...