Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Селена да си пуска албума преди Тейлър, че после ще става страшно. Ако ТС си изиграе картите правилно ще се нареди директно до Риана и Бионсе при претенденктите за най-утвърдени поп лидерки (ако приемем, че няма да ги наричаме кралици на попа).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни е поп принцесата, а за кралица е много рано коронисването. Не може с два албума и хайде кралица. Би вече девет години не залага на поп-а а и те с Рира са повече RNB (Риана и Бионсе хах) а и Тейлр не е чистокрвна попаджийка, така че Адел е най-доближаващата до тази титла но трябват и поне още два толкова успешни албума в следващите години за да се корониса.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни не я споменах, да, иначе тя си беше първата, която биеше на наследница на Мадона. Но нещо се загуби по трасето. Принцеса наистина си е.

Риана и Бионсе какъвто и стил да пеят, си се водят към попа. А и то ар енд бито на практика си е основна част от днешния поп.

Адел, както казах и онзи ден, не я причислявам точно към попа. Тя е като Уитни, Селин и т.н- друг тип легендарно ниво в музиката.

Риана и Бионсе са най-близо до кралици, макар и да не съм голям фен на втората. В момента е тестовият период и на Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано имам чувството, че на Кейти й е писнало да е поп звезда и просто си изпълнява договора към Capitol. Наистина не ми побира ума как жената, която успя да изравни рекорда на Майкъл Джексън по поредни номер едно сингли - и то не с толкова върховни нечувани песни, колкото с перфектна реализация и подбор - сега прави най-нелогичните ходове, които могат да съществуват и един вид се саботира сама. Естествено, има много признаци, които говорят за обратното - промото покрай Witness, воденето на VMA и т.н., но цялостната картинка я виждам така.

Клипът на Swish, swish ми харесва, забавен е, но ако беше пуснат седмица след излизането на песента, щеше да е чудесно.

 

И само да отбележа, че провалите на Кейти не превръщат провалите на Гага в успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано имам чувството, че на Кейти й е писнало да е поп звезда и просто си изпълнява договора към Capitol. Наистина не ми побира ума как жената, която успя да изравни рекорда на Майкъл Джексън по поредни номер едно сингли - и то не с толкова върховни нечувани песни, колкото с перфектна реализация и подбор - сега прави най-нелогичните ходове, които могат да съществуват и един вид се саботира сама. Естествено, има много признаци, които говорят за обратното - промото покрай Witness, воденето на VMA и т.н., но цялостната картинка я виждам така.

Клипът на Swish, swish ми харесва, забавен е, но ако беше пуснат седмица след излизането на песента, щеше да е чудесно.

 

И само да отбележа, че провалите на Кейти не превръщат провалите на Гага в успехи.

Именно защото тя самата си каза, че понякога не иска да е Кейти Пери, и аз смея да твърдя, че някои неща ги прави умишлено, за да й се смъкнат позициите и да не е чак толкова голяма звезда. Но междувременно влага средства и прави силно промо на проектите си, а това съвсем ме обърква какво точно иска...

 

Обаче каквото и да си говорим, първоначалният интерес към нея продължава да е доста голям. За по-малко от 12 часа- 4.5 милиона! :o

 

 

Вероятно и с този клип ще догони и дори може би ще надмине първото денонощие на CTTR, и то с трети сингъл.

Да можеше и стратегиите за кариерата й да бяха добри като едно време... Щеше да е тотална кралица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстоящи албуми през септември:

 

Yandel: #Update- 8 септември

Анастейша: Evolution- 15 септември

Фърги: Double Dutches- 22 септември

Шаная Туейн: Shania Now- 29 септември

Деми Ловато: Tell Me You Love Me- 29 септември

Майли Сайръс: Young Now- 29 септември

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена да си пуска албума преди Тейлър, че после ще става страшно. Ако ТС си изиграе картите правилно ще се нареди директно до Риана и Бионсе при претенденктите за най-утвърдени поп лидерки (ако приемем, че няма да ги наричаме кралици на попа).

Предричам й провал на Тейлърката. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Тейлър Суифт регистрира повече продажби от сутрешния хляб и минералната вода в световен мащаб, дори в държави без питейна вода тресе класациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Тейлър Суифт регистрира повече продажби от сутрешния хляб и минералната вода в световен мащаб, дори в държави без питейна вода тресе класациите.

Кой пък пие минерална вода? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на ТС е доста тъпа. Въобще не ме впечатлявам освен това в цялостната ѝ персона има нещо крайно изкуствено и неприятно.

Няма да се очудя сама да си изкупува албумите и синглите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър скандализира с новото парче, Деспасито най-накрая ще е детрониран! Рекордът на Марая ще остане само изравнен, а не счупен.

3 милиона гледания за 6 часа, съотношение 1:10 по продажби, в Spotify тепърва ще обявяват цифрите, но според мен ще чупи рекорди там... Струва ми се, че най-накрая ще си имаме женски хит от ранга на Shape of You!

Видеото навярно ще е нещо, което ще шокира всички, щом the old Taylor is dead... Време й беше за смяна на насоката, Blank Space беше само загрявка.

 

Нека все пак да отбележим и за Кейти, че надмина очакванията на всички, дори на мен. 15 милиона гледания за първото денонощие- с втори пореден флоп сингъл чупи личния си рекорд за най-добра премиера. Доказателството, че все още има голям интерес към нея, който тя самата не поддържа, а даже отблъсква... Вече не знам какво да си мисля за нейната кариера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър скандализира с новото парче, Деспасито най-накрая ще е детрониран! Рекордът на Марая ще остане само изравнен, а не счупен.

3 милиона гледания за 6 часа, съотношение 1:10 по продажби, в Spotify тепърва ще обявяват цифрите, но според мен ще чупи рекорди там... Струва ми се, че най-накрая ще си имаме женски хит от ранга на Shape of You!

Видеото навярно ще е нещо, което ще шокира всички, щом the old Taylor is dead... Време й беше за смяна на насоката, Blank Space беше само загрявка.

 

Нека все пак да отбележим и за Кейти, че надмина очакванията на всички, дори на мен. 15 милиона гледания за първото денонощие- с втори пореден флоп сингъл чупи личния си рекорд за най-добра премиера. Доказателството, че все още има голям интерес към нея, който тя самата не поддържа, а даже отблъсква... Вече не знам какво да си мисля за нейната кариера...

Спокойно, траншът за Спотифай се бави още, затова не са обявили "рекорда". И за ютюб не се безпокой - Тейлър си е купила предварително 1 милиард гледания за предстоящия клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър скандализира с новото парче, Деспасито най-накрая ще е детрониран! Рекордът на Марая ще остане само изравнен, а не счупен.

3 милиона гледания за 6 часа, съотношение 1:10 по продажби, в Spotify тепърва ще обявяват цифрите, но според мен ще чупи рекорди там... Струва ми се, че най-накрая ще си имаме женски хит от ранга на Shape of You!

Видеото навярно ще е нещо, което ще шокира всички, щом the old Taylor is dead... Време й беше за смяна на насоката, Blank Space беше само загрявка.

 

Нека все пак да отбележим и за Кейти, че надмина очакванията на всички, дори на мен. 15 милиона гледания за първото денонощие- с втори пореден флоп сингъл чупи личния си рекорд за най-добра премиера. Доказателството, че все още има голям интерес към нея, който тя самата не поддържа, а даже отблъсква... Вече не знам какво да си мисля за нейната кариера...

В момента Кейти пие гроздова ракия в името си в Лос Анджелис и проклина деня в които Тейлър е била родена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Кейти пие гроздова ракия в името си в Лос Анджелис и проклина деня в които Тейлър е била родена.

Кейти хич не я вълнуват прохождащи змии с 1 worldwide успешен албум за 10 години напъни и свирки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, траншът за Спотифай се бави още, затова не са обявили "рекорда". И за ютюб не се безпокой - Тейлър си е купила предварително 1 милиард гледания за предстоящия клип.

Тейлър не си купува стрийминг. Навсякъде из онлайн пространството се говори за завръщането й, даже и на първа страница в CNN я бяха сложили. Големите звезди предизвикват голям стрийминг- факт.

Много малко си е купила иначе в Ютуб- големите хитове вече правят по 2-3 милиарда, а тя го раздава скромно и само 1... :1000 (29):

 

В момента Кейти пие гроздова ракия в името си в Лос Анджелис и проклина деня в които Тейлър е била родена.

По-скоро се кефи, че идеята й за the hottest mess чрез видеото на SS се допълни, когато Тейлър се завърна и за минути смачка всичките й опити от ерата Witness. :1000 (29): Не че някой е очаквал друго, съмнявам се дори и самата Кейти да си е вярвала, че тя ще разбие Тейлър. Но все пак броят гледания е похвален, нищо че е само първоначален. Показва голям интерес към нея и нещата, които прави- само да можеше да бъде развит интерес...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти хич не я вълнуват прохождащи змии с 1 worldwide успешен албум за 10 години напъни и свирки.

 

Абе ти нали вчера хейтваше Кейти??? What's wrong w/ you?!?!

 

1 Taylor Swift Look What You Made Me Do 103359

 

Ураганът ТЕЙЛЪР е тук!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър не си купува стрийминг. Навсякъде из онлайн пространството се говори за завръщането й, даже и на първа страница в CNN я бяха сложили. Големите звезди предизвикват голям стрийминг- факт.

Много малко си е купила иначе в Ютуб- големите хитове вече правят по 2-3 милиарда, а тя го раздава скромно и само 1... :1000 (29):

По-скоро се кефи, че идеята й за the hottest mess чрез видеото на SS се допълни, когато Тейлър се завърна и за минути смачка всичките й опити от ерата Witness. :1000 (29): Не че някой е очаквал друго, съмнявам се дори и самата Кейти да си е вярвала, че тя ще разбие Тейлър. Но все пак броят гледания е похвален, нищо че е само първоначален. Показва голям интерес към нея и нещата, които прави- само да можеше да бъде развит интерес...

Извинявай коя е Тейлър. - пикла с 1 албум и 3 хита ww, Кейти това го постигна с първия си албум, а Гарфиилд чак с 5-тия. Да не говорим, че Износеният тампон пее пред много по-малка аудитория на турнетата си, като добавим, че умело си прави пиар с връзки - как да не я говорят в Интернет. Тази година освен The Cure голям хит нв съм чул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти нали вчера хейтваше Кейти??? What's wrong w/ you?!?!

 

1 Taylor Swift Look What You Made Me Do 103359

 

Ураганът ТЕЙЛЪР е тук!!!

Спокойно скоро ще залезе като Деспасито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър мачка на галактическо ниво! Разликата между нея и номер 2 в iTunes става все по-голяма. В YouTube за 8 часа и половина има колкото Кейти имаше за 11, а Кейти накрая завърши със завидните 15 милиона. Със сигурност ще счупи рекорда за лирик видео. Чакам с нетърпение Spotify, сигурно ще дебютира с няколко милиона. Добре, че си оправиха отношенията.

 

Най-голямата изненада за мен обаче остава Деми. Промо песента стигна 3 място в iTunes, задминавайки постиженията на всичките не-първи сингли от предишните ери. Деметрия щеше да разбива с две песни в Топ 10 ако с лейбъла не бяха направили тази глупост точно сега да махнат сингъл версията на Sorry Not Sorry...

Жените в музиката отново започнаха да показват сила...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...