Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що така се е докарала на Майкъл Джексън? Много яко избива на него..

 

И все пак, най-накрая си призна, че и е трудно да мисли и, че нищо хубаво не излиза от това.

 

Браво за признанието! Беше очевидно, но все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така се е докарала на Майкъл Джексън? Много яко избива на него..

 

И все пак, най-накрая си призна, че и е трудно да мисли и, че нищо хубаво не излиза от това.

 

Браво за признанието! Беше очевидно, но все пак...

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Да не влизаме в подробности. .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия - "Вярвай"

Музика и арж. : Велислав Драганински

Кога?

 

Във всяко интервю говори за различни песни...нали имаше две нови от Ганев и Артур, а и този нов клип с Кристалите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен липса на възпитание, с тези очила Анелия показва и неуважение към зрителите, водещата и екипа. Но на нея не можем да се сърдим, поне има хитове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен липса на възпитание, с тези очила Анелия показва и неуважение към зрителите, водещата и екипа. Но на нея не можем да се сърдим, поне има хитове...

 

Тя не мисли, простено и' e :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да се съглася само с едно на Рени и то е , че тя самата вика, че Пайнер не са я направили популярна или т.нар. звезда...ами аз преди това не се сещам да са излъчвали някъде Рени преди да подпише с Пайнер, а обратното точно 1998 година, когато излезе първият пилотен сингъл "Искам те" хората от там я забелязаха и от там започнаха да я следят..Пайнер много масово я рекламираха ..през 30 минути албумът и се рекламираше по кабеларките, както и много от клипираните песни се въртяха...така, че Пайнер си я направиха звезда с първият албум, ако някой преди това я знае...нека да даде линк или клип, но трудно..и чак вече 1999 - 2000 година, когато излезе вторият албум "Като птица" както и сръбският вариант беше бум вече

 

Всяко ново попълнение и нов продукт бива рекламирано в началото, но после идва ново и спира да му се обръща внимание. Особено в години, когато са само Сашо Роман, Радо, Руси, Кондьо, Валдес, Орхан, Петра, Луна, Сашка, Даниела Никифорова и куп други "динозаври", не могат да се крепят на една нормална Глория с нормални текстове и песни, айде и Камелия, и нормално, че са видели едно добре изглеждащо талантливо момиче с опит, щом самият той и предлага договор - един вид се култивират със всяко ново лице, различно от горе изброените. За да променят облика си номрално, че ще покажат такъв артист - но до тук, щом Гергана за*баха.. Иначе ако беше чак така, щеше да има повече от 3 клипа. Но оттам тя си предизвика истинския бум, щом сама си направи концерта, дори песните и не бяха от там, а от Сърбия, иначе тук - кавъри. Пък и не я е направил певица, пее и изглежда добре, въпреки че не е имала намерения да прави кариера - да той я привлича в компанията и започва да работи в нея - до тук. Единственото признание от страна на Пайнер е, че "Като птица" бе една от песните, които ходещите на кастнинга за фирмата трябваше да пеят. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама никак не й пука за гледанията... А като си спомня, че викаше, че не е възможно да имаш милиони гледания... и всички купуват. Помните онова интервю в Сигнал, по времето на Престъпно е

 

Затова човек не трябва да говори неподготвен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 млн ??? На ден прави 500 к????

Това възможно ли е. Или малката принцеса купува гледания??

 

 

 

Нормално е. Освен БГ, брой и Македония. Принцесата е доста популярна сред макетата. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да се съглася само с едно на Рени и то е , че тя самата вика, че Пайнер не са я направили популярна или т.нар. звезда...ами аз преди това не се сещам да са излъчвали някъде Рени преди да подпише с Пайнер, а обратното точно 1998 година, когато излезе първият пилотен сингъл "Искам те" хората от там я забелязаха и от там започнаха да я следят..Пайнер много масово я рекламираха ..през 30 минути албумът и се рекламираше по кабеларките, както и много от клипираните песни се въртяха...така, че Пайнер си я направиха звезда с първият албум, ако някой преди това я знае...нека да даде линк или клип, но трудно..и чак вече 1999 - 2000 година, когато излезе вторият албум "Като птица" както и сръбският вариант беше бум вече

Абсолютно съгласен съм с теб!Винаги съм казвал, че за годините преди 2000-та, Рени беше най-лансираната и най-налаганата певица в Пайнер."Искам те" се въртеше по 100 пъти на ден и по София Кабел Фолк и по Оникс, и по всички кабеларки, които излъчваха поп-фолк тогава.Даже ми беше направило впечатление, че рекламния блок по София Кабел почва винаги с рекламата на "Искам те".Според мен заглавната песен на албума нямаше да стане такъв хит ако не беше налагана толкова умишлено - "Водопад от любов" ми е любима от този албум, но тя като че остана в сянка.Рени е разказвала хиляди пъти, за това как е попаднала в Гранд, и поправете ме ако греша, но май те я бяха забелязали - тя не се е бутала.Ако това е така, значи наистина е била много лансирана от Пайнер, та в Сърбия да забележат нея, а не Глория или Камелия например.

Отношението и към Пайнер и към Димитров след като ги напусна е меко казано просташко и неблагодарно, защото наистина, може да не са те тези, които са я направили певица, но са тези, които я направиха популярна.Когато тя отвори Планета Клуб и всяка вечер там пееха певци от музикалната компания, и заведението се пръскаше по шевовете, нямаше проблем, че уж Димитров ги шантажирал да си намират спонсори, но след като парата секна(или след като някой си изпра парите през въпросното заведение) нещата се промениха коренно, тя започна да недовоства и накрая напусна, като продължи да ги плюе сумати години та до ден днешен.Въпреки, че тя ги плюеше многократно, нейни клипове се въртяха по Планета и след като стана самопродуциращ се изпълнител - това ме навежда на мисълта, че Димитров не е толкова тънкообиден и неблагодарен и че може да преглътне казаните думи, в името на общото благо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да се оправи, някой от вас знае ли? Или ако имате някой познат, който разбира?

Излиза след Сузанита, Гери и след Галин.

По интересното и защо изведнъж излезе от трендинга?

 

И да на Кама не и пука :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се случва с йутуб като цяло. На Сузанита клипа и него го нямаше 1,2 дни и пак се появи. Май на мястото на Камелия.

Бяха го задържали за преглед заради многото репортове.

 

Сложете тагове Gery-Nikol,Azis, Galena, Payner, Suzanita и така не се виждат. :3fdb8960598fa63e:

Подвеждащите тагове са в разрез с общите условия на YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...