Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Евала :Vishenka_05: нека, докато са млади и двамата да си имат още едно дете и то да е момиче :Vishenka_05:

 

Теб ти успяват пожеланията. Миналата година пожела бебе на Деската и ето, да очакваме бременна Галена през 2018 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб ти успяват пожеланията. Миналата година пожела бебе на Деската и ето, да очакваме бременна Галена през 2018 :1000 (29):

 

Това са хубави работи :Vishenka_05:

Тази вечер съм на вълна Рени...много ме кефи тази песничка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тоя Лукас го мислех за по-интелигентно момче, честно. В смисъл, ясно е, че Камелия набара хит, в доста заведения го пускат, в някои може и да не все още, но е върпос на време, а той не спира да повтаря, че била флоп. Единствено той и другият фен на Деса - Нено - плюят по песента, а да, и Пачо (фена на Глория).

 

Поведението на Лукас е копие на това на Фокси. Деса и 20-милионен хит да изкара, Цветан ще донесе от сто кладенеца вода да обяснява, че песента е провал. Лукас копира поведение, което всъщност самият той не харесва.

 

Къртиш просто с разкрития неска. Най ми допадна вица буквеника и ентелегентно момче в рамките на едно изречение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къртиш просто с разкрития неска. Най ми допадна вица буквеника и ентелегентно момче в рамките на едно изречение.

 

 

:gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lelqtian базикаше Деса, че гледанията на "В друг живот" били на ниво песен на Тотя, когато направи 3 млн. И каза, че нямала да мръдне нагоре повече. Една година по-късно Деса е с единствената балада с над 10 млн. в историята на Пайнер.

 

Ся ще излезе с номера, че гледанията са купени.

 

Лукас номер 2.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ще ме обстреляш ли с твоето плодовито семе? :3fdb8960598fa63e:

 

На теб тая вечер ти направиха забележка да си озаптиш хормоните малко. Поне в тая тема спазвай някакво благоприличие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lelqtian базикаше Деса, че гледанията на "В друг живот" били на ниво песен на Тотя, когато направи 3 млн. И каза, че нямала да мръдне нагоре повече. Една година по-късно Деса е с единствената балада с над 10 млн. в историята на Пайнер.

 

Ся ще излезе с номера, че гледанията са купени.

 

Лукас номер 2.

Тотя сигурно има поме 20 милиона в тоя случай, щом не цититаш цифра, а ме мързи да гледам сам ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя сигурно има поме 20 милиона в тоя случай, щом не цититаш цифра, а ме мързи да гледам сам ;)

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Почти 15 минути ти отне, за да го измислиш тоя лаф. :1000 (33):

 

Тотя пак си има 5 и нещо млн. Деса има 11 на баладата и 12 на "като грешка напиша в гугъл, първо тебе те открива".

 

Ни тъ бива за пророк.

 

Тъпо е, като нарочно не признаваш успеха на някой, само и само да дразниш феновете му. Де да знам, на мен ми е смешно. Големи хора на бялото да казват черно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, четох назад из темата, и реших да се образовам какво са това Сизанира и Коя Гера е Никол, ма по едно време завидях на Бат Орхан.

 

Гледанията към днешна дата, не променят фактите, че в разглеждания период, Тоти Дъното имаше повече гледания, от изкараната от Далеч по дразнещите От самата Фатмес нейни фенове (и "фенове" като двата буквеника) за към, разглеждания период, за световен мега хит, имащ едва ли не пояече гледания от Гангнам Стайл и Деспасито.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, четох назад из темата, и реших да се образовам какво са това Сизанира и Коя Гера е Никол, ма по едно време завидях на Бат Орхан.

 

Гледанията към днешна дата, не променят фактите, че в разглеждания период, Тоти Дъното имаше повече гледания, от изкараната от Далеч по дразнещите От самата Фатмес нейни фенове (и "фенове" като двата буквеника) за към, разглеждания период, за световен мега хит, имащ едва ли не пояече гледания от Гангнам Стайл и Деспасито.

 

:roll1: :roll1:

 

Тотал щета си. Трябва да понамалиш алкохола.

 

Какъв разглеждан период те гони? Песента на вимедойката е издадена 1 година преди "В друг живот", как очакваш Деса да я догони за месец и половина-два? :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Тотал щета си. Трябва да понамалиш алкохола.

 

Какъв разглеждан период те гони? Песента на вимедойката е издадена 1 година преди "В друг живот", как очакваш Деса да я догони за месец и половина-два? :wacko:

 

Периода в който аз съм ги разглеждал, естествено. ти сериозни и обективни факти ли реши да търсиш изведнъж е Деса или Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Да !

 

Абсолютно - за огромно съжаление, това всъщност трябваше да кажа по-скоро за албума "Искай ме" - не по-неуспешен от предходния, а по-неоценен. Изобщо недооценена като изпълнител цялостно - добре, че отиде единствена чужденка да види признание в Сърбия :mf_surrender:

Поне всичко си е постигнала сама, а Пайнера не я е налагал безмилостно, а обратното - когато Рени е попитала в крайна сметка, защо не присъства поне в номинациите, и бива отговорено "Рени, ти нали си над тези неща", и то в години, когато с Глория мачкаха. Първото и турне беше след Пайнер, но щом проправи път за НДК пак без помощта му, дори когато беше там - нормално, после и 3тия сама. Дори когато пусна албума по в началото на 2003 не бяха излезли албумите на Глория и Ивана и бяха тя и Анелия. Малко по безпристрастни бяха Нов Фолк, но пък ако не и даваха и награди за Успехи зад граница щеше вече да си личи отвсякъде. Поне я номинираха за Певица и Песен на десетилетието и Цялостен принос, което интересно се случи след като напусна Пайнер. И 3те награди от Пирин Фолк, други няколко от Сърбия, а Планета какво - номинират "Искай ме" за клип на годината... Като се замисля имаше много заглавия преди "Саботаж срещу Рени" и то за какво - защото свърза Пайнер с Гранд, та златните му кокошки Преслава и Ивана да рестартират с хитове - кавъри. Неблагодарна работа :gun_bandana:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да се съглася само с едно на Рени и то е , че тя самата вика, че Пайнер не са я направили популярна или т.нар. звезда...ами аз преди това не се сещам да са излъчвали някъде Рени преди да подпише с Пайнер, а обратното точно 1998 година, когато излезе първият пилотен сингъл "Искам те" хората от там я забелязаха и от там започнаха да я следят..Пайнер много масово я рекламираха ..през 30 минути албумът и се рекламираше по кабеларките, както и много от клипираните песни се въртяха...така, че Пайнер си я направиха звезда с първият албум, ако някой преди това я знае...нека да даде линк или клип, но трудно..и чак вече 1999 - 2000 година, когато излезе вторият албум "Като птица" както и сръбският вариант беше бум вече
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...