Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На 27 е. Има тема в Румъния, но никой не я отразява.

Че какво има да се отразява? Хора умират всяка секунда, дайте да отразим всеки починал... :mf_surrender: А и каква е била тази? Никой не я знае, ще стане известна с това, че е умряла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да се скриваш в дупката, от която изпълзя, и тихичко!

 

Алооо, ти изобщо имаш ли представа на кой говориш? Аз не съм ти дечковците от махалата. Внимавай в картинката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооо, ти изобщо имаш ли представа на кой говориш? Аз не съм ти дечковците от махалата. Внимавай в картинката!

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Да, с няква леличка, зодия Риби-депресантка и невротичка. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооо, ти изобщо имаш ли представа на кой говориш? Аз не съм ти дечковците от махалата. Внимавай в картинката!

 

Да не си Кралица? Само ако си Сузанитта, ще ти се поклоним и ще се боготворим - в противен случай си никоя, миличка.

 

Интересно, че Галин е върнал ft., за да види по-голяма вероятност за хит, а и дано песента наистина е от Оцко, че неговите манжди дойдоха до гуша на хората.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди баба каза да внимаваш в картинката. Ще извади пръчката ! :1000 (29):

 

Дано само не я изгоним с негостоприемството си. На форума му трябват повече такива изкукуригали, сеирът трябва да е на макс. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че беше твоята "светла" личност, че да науча... Задала съм въпрос и не ти искам отговор, след като не си в час. ОК?! :gun_bandana:

Ти пък кога се появи, кога започна наставления да даваш?!

Нищо не очаквам от Галина, дано поне е по цици в клипа, че да имам материал за мастурбация.

Едит: И на малкото му пишле, ще съм доволен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано само не я изгоним с негостоприемството си. На форума му трябват повече такива изкукуригали, сеирът трябва да е на макс. :1000 (6):

Внимавай, доминантната господарка да не те напляска, Конди. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ейй снощи я слушах, че бях в такова настроение 1000%20(29).gif Една от най - любимите ми нейни песни и любимата балада. Като цяло макар и не толкова силен, колкото предходния, албума "Искай ме" ми е голям фаворит и най - сантименталния. Другата ми любима от там е за съжаление единствената без никаква видеореализация и това беше повод да направя първото си фен видео :

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Да, с няква леличка, зодия Риби-депресантка и невротичка. :clap:

 

За твое сведение, животът ми е прекрасен и се чувствам чудесно, както всъщност и изглеждам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За твое сведение, животът ми е прекрасен и се чувствам чудесно, както всъщност и изглеждам. :)

 

Добре, браво на теб.

 

Добре дошла във форума (отново).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които парадират с щастлив живот са най-нещастни. :)

 

Нищо подобно... :) Животът ми е прекрасен. Имам всичко, което искам. Сбъдвам мечтите си, обичана съм от мъжът на живота ми и постигам онова, което искам. Друго не ме вълнува. Хубава вечер на всички. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо подобно... :) Животът ми е прекрасен. Имам всичко, което искам. Сбъдвам мечтите си, обичана съм от мъжът на живота ми и постигам онова, което искам. Друго не ме вълнува. Хубава вечер на всички. :3fdb8960598fa63e:

Кажи на мъжът ти да се регне тука и ще видиш как ще останеш без мъж :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...