Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има стил :3fdb8960598fa63e:

:Vishenka_05:

А относно Жалена и заглавието на проекта й - ами като е избрала такова шармантно заглавие, принадлежащо на етноса й, ще си носи и негативите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те поне помагат на дъртите да закръглят кариерата си с концертче в Сава Центар или Арената. :3fdb8960598fa63e:

Да, там си имат традиции. Тук като станат на 40 - бита карта. Жалка картинка. Българинът много се поддава на манипулации - кого му налагат - много му е важно да спазва стадния принцип, и си сменя любимките през 5 години. Другите ги забракува... Баба Гло, Баба Лили, Веско изпотеният, Васко Кеца... Подигравки, прякори. Къса памет и неблагодарност. Не бива.

 

Стеф, ти видя ли Александровица да върви така, хубаво е човек да върви с тежест и самочувствие, иначе - да, Александровица много си е повярвала, но като гледам хит от Октомври не е помирисвала, така че...а другите й са с купени гледания. Мръхла! :3fdb8960598fa63e:

Виждал съм я в Маринела преди началото на последните награди. Мисля, че е излишно да коментирам самочувствието й, което после в Арена е било двойно, чак легенди се носят. Проблемът на такива като нея е, че не са минали през школовка. Те не знаят, че една стълбица се изкачва поетапно и че трябва да си изградиш име и да си заслужиш награди и признание. А не наготово и при първите наченки на по-сериозен рейтинг да почнеш да поставяш условия и да диктуваш правила. Тя не признава авторитети. Тя се чувства недосегаема, затова и такива текстове си прави. Как всички едва ли не са "равнис-мирно" по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това лято имам напълни различно наблюдения. Чалгата просто е там някъде, никой не я слуша, освен на Азис и Галена. Лятото принадлежи на "Базука", "Късай" и "Направо ги убивам", а "Луцифер и Буда" е в устите на всички, следователно - и устройства. Отделно има още толкова нечалга хитове - "Мафия", "Само по татуси", "Животът е игра", "Честно и нечестно", "Бойкот", "Един срещу друг" и т.н., и т.н. Чалгата освен гореспоменатите двама, има една "Виновна" и "Коя" и айде компромисно "Кажи ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха замря май големия хит на Белия зъб.

Хита пак се оказа мираж за Гаргамела.

Галена и Азис са с мегахитовете това лято.

И двамата са пръснали бая пари, за да си напазаруват гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 21-ви юли на "Мотел" от 11 672 086 гледания, 8 146 673 са от България. Освен ако вече не купуват гледания от фиксирани локации като София (4,7м), Пловдив (453к), Варна (432к) и т.н., няма нищо нередно в тези гледания.

 

Същата история е и със "Базука", "Късай", "Виновна" и "Коя". Направете малко проверка преди да крещите "КУПЕНИ ГЛЕДАНИЯ!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показвам ви 3 клипа от снощи, частно участие на Камелия от сватба на мои приятели как се възприема "Дразни ме"

 

1, 2 и 3 ...

 

Песен на няма и седмица. Песен на певица с 20 годишна кариера. Песен изпята на сватба, не в дискотека. Песен, на която очевидно всички яко се забавляват. Песен изпълнена на живо ... = ХИТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителят -А е обсебен от певици зодия Везни, какъвто е Асцендента му: Яница-лампионът, Райна-екскурзоводката, Кали-трите висши образования, Магда-Красьочернева, Сашка Васева-пайетата-между веждите.

 

После ми кажете, че в Астрологията нямало истина.

Ха ха ха, на мен пък любимата ми зодия е рак, първата ми любов е рак, дядо беше рак, чичо ми и той рак и трите ми любимки пак са рак - Преслава, Глория и Анелия. Аз пък цял живот съм обсебен от раци. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 21-ви юли на "Мотел" от 11 672 086 гледания, 8 146 673 са от България. Освен ако вече не купуват гледания от фиксирани локации като София (4,7м), Пловдив (453к), Варна (432к) и т.н., няма нищо нередно в тези гледания.

 

Същата история е и със "Базука", "Късай", "Виновна" и "Коя". Направете малко проверка преди да крещите "КУПЕНИ ГЛЕДАНИЯ!"

Чалгарките с всяко тяхно действие и проект доказват, че всичко може да бъде манипулирано и няма един точен критерии, то не бяха фалшиви класации, фалшиви награди, купени гледания, плащане на ротация по клубове и телевизии.

Интересно как Трепни, дето е огромен хит в България за половин година имаше 13 милиона ит България, а Азис - 8 за месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 години от появата на този страхотен летен хит! :Vishenka_05:

Една от най-любимите ми песни, разбира се след Последен адрес и Моят нов любовник. Обожавам! Да й е честита десетата годишнина и тя остарява бавно. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките с всяко тяхно действие и проект доказват, че всичко може да бъде манипулирано и няма един точен критерии, то не бяха фалшиви класации, фалшиви награди, купени гледания, плащане на ротация по клубове и телевизии.

Интересно как Трепни, дето е огромен хит в България за половин година имаше 13 милиона ит България, а Азис - 8 за месец.

 

 

Тая песен "Трепни" е хит само в дискотеки и сред фолк фенове. Аз например съм я слушал веднъж и не ме кефи. Много хора около мен даже не са я чували. Само знаят на Валери Божинов лафа.

 

Докато Азис получи доста масирана реклама, особено от медиите.

Така, че не виждам нищо странно. Останалите големи хитове на Жалин, Фики, Жалена и т.н правеха по 5-6 милиона на месец. :whistling:

 

Базуука - 6,6 млн

С друг ме бъркаш - 5,1 млн

I'm The Queen - 5,8 млн

Пей, сърце - 7 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и Райна мачка с прием там.

 

 

Абсолютно!

Райна тогава смаза с хитове и албум и накрая взе само ''Мис Планета''! :gun_bandana:

 

Бях на това турне (единственото, на което съм бил) и в Русе на Райна беше пълна гробница. Даже Константин се завайка по време на дуетите им, че никой не пее или вика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 21-ви юли на "Мотел" от 11 672 086 гледания, 8 146 673 са от България. Освен ако вече не купуват гледания от фиксирани локации като София (4,7м), Пловдив (453к), Варна (432к) и т.н., няма нищо нередно в тези гледания.

 

Същата история е и със "Базука", "Късай", "Виновна" и "Коя". Направете малко проверка преди да крещите "КУПЕНИ ГЛЕДАНИЯ!"

Абсолютно. Вчера разглеждах на Азис гледанията (общо) и излизат около 600 000 гледания от Ирак, Пакистан, Египет и т.н. Което значи, че и да е купувал, то не е купил повече от милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен "Трепни" е хит само в дискотеки и сред фолк фенове. Аз например съм я слушал веднъж и не ме кефи. Много хора около мен даже не са я чували. Само знаят на Валери Божинов лафа.

 

:roll1:

 

А ти къде искаш да е хит ФОЛК песен - сред НЕфолк фенове ли? На Азис да не би да я слушат попаджиите и да се пуска не по дискотеки и сред фолк фенове, а по време на парламентарния контрол в петък... :mf_surrender:

"Трепни" е най-големият фолк хит в България за изминалата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Вчера разглеждах на Азис гледанията (общо) и излизат около 600 000 гледания от Ирак, Пакистан, Египет и т.н. Което значи, че и да е купувал, то не е купил повече от милион.

 

Къде ги виждате тези статистики, след като са видими само за собственика на канала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ги виждате тези статистики, след като са видими само за собственика на канала?

https://artists.youtube.com/insights/locati...A0xa01269bf4c10

 

Можеш да търсиш изпълнители и да гледаш от коя страна колко гледания има за избрано от теб време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това лято имам напълни различно наблюдения. Чалгата просто е там някъде, никой не я слуша, освен на Азис и Галена. Лятото принадлежи на "Базука", "Късай" и "Направо ги убивам", а "Луцифер и Буда" е в устите на всички, следователно - и устройства. Отделно има още толкова нечалга хитове - "Мафия", "Само по татуси", "Животът е игра", "Честно и нечестно", "Бойкот", "Един срещу друг" и т.н., и т.н. Чалгата освен гореспоменатите двама, има една "Виновна" и "Коя" и айде компромисно "Кажи ми".

идва краят на чалгата

 

:o

 

1, 4 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

идва краят на чалгата

 

:o

 

1, 4 млн

хахахаха, и само за 6 дни, без реклама! Тая ще излезе по-голяма сензация и от Гери :1000 (29): Явно в България колкото по-от рано почнеш да се снимаш полугол в клип, толкова по-голяма сензация ставаш. Жалко, че съм изпуснал тези времена :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...