Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма друга класация реално.

 

Минала е покрай реалните. Не помните ли Ема какви шашми правеше, когато някой изпълнител ще гостува при нея, винаги го буташе по-напред..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ние феновете на Галена вече не гласуваме жтъпата класация на СИГНАЛ БЕ ГЕ

Не, просто Галена няма агитка, това е истината. :3fdb8960598fa63e:

"Пада звезда" си стана стабилен хит, едвали и Преси е очаквала след продължението на "Титаник" - "Без теб". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тук много хора си пишат, колкото да не заспят.

Много вярно си го написал. Глория сама си е плащала нещата и си им държи правата, за което е и на друг договор и се е водила с някакви привилегии, но те са си нейни лични и нямат нищо общо с награди и подобни неща, от каквито дивиденти са се облагодетелствали троянските кони и подобните им там модификации.

Интересно обаче защо Глория не желае да подновява права на определени стари песни, които други автори са писали за нея, например "Откраднат миг". Щото нейните си песни и тези на Загоров си ги пее, на Димитър Петров и Ленко също - явно там са се разбрали, обаче с някои други парчета има проблем, даже и с тези на Максим Горанов. Малко си неглижира старото творчество и това не е ок.

Впрочем забелязахте ли, че откакто преподписа, не я включват в сборни компилации? Не че има значение, едва ли някой ги купува.

Те и Преслава вече почти не я слагат в компилациите, слагат ми Емануелица и Деса, дето са година в компанията. :mf_surrender:

А Глория да вземе да качи всичко в този канал, за какво й е тогава, доста клипове и песни, предимно преди 2000 липсват. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минала е покрай реалните. Не помните ли Ема какви шашми правеше, когато някой изпълнител ще гостува при нея, винаги го буташе по-напред..

 

Тя и сега го прави, само че никой не иска да й гостува, освен утайката... сиреч тези извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тук много хора си пишат, колкото да не заспят.

Много вярно си го написал. Глория сама си е плащала нещата и си им държи правата, за което е и на друг договор и се е водила с някакви привилегии, но те са си нейни лични и нямат нищо общо с награди и подобни неща, от каквито дивиденти са се облагодетелствали троянските кони и подобните им там модификации.

Интересно обаче защо Глория не желае да подновява права на определени стари песни, които други автори са писали за нея, например "Откраднат миг". Щото нейните си песни и тези на Загоров си ги пее, на Димитър Петров и Ленко също - явно там са се разбрали, обаче с някои други парчета има проблем, даже и с тези на Максим Горанов. Малко си неглижира старото творчество и това не е ок.

Впрочем забелязахте ли, че откакто преподписа, не я включват в сборни компилации? Не че има значение, едва ли някой ги купува.

Реално няма никакъв смисъл от тези компилации на всеки 2-3 месеца. Вместо да си напънат изпълнителите да правят албуми и да влагат тези пари там, те....

 

И къде е извънземният хит на Галена? Нали тук се плюнчеха повечето, че била смазала всичко? А реално нейната песен е една от най-слабите това лято.

И това по какво го реши?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе доста е странно, че TheBoss не може да мине песента на Преслава в Сигнал. "Звездата" е на три месеца, Галена излезе преди няма и две седмици...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория първа хвана Гъмзата, за да ѝ направи балкански римейк на нейна песен преди 10 години, така че тя този чай вече го е пила. А за едномесечни хитове няма кой да ти бере грижа.

 

Че Рени още 2006 направи "Моя Българийо" с него, след това даже и "Zavedi i bezi" с Илич и "И нея купил си с пари" :3fdb8960598fa63e:

Обаче колкото и смешна телевизия да ми изглеждаше, са се подготвили много добре със нейна продукция, личи си че са търсили клипове с добро качество и са се постарали да припомнят много от старите и песни, които вече не се излъчват. 1000%20(33).gif

Рени в "Жълтите новини" по Пик ТВ

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това по какво го реши?

Нещо истерията от първите два дни не се вижда... Дори в "Сигнал" не успя да влезе в първата тройка. Излезе новата песен на Камелия, към която сякаш се усеща по-голям интерес. Не се заяждам. Просто прекалено идваха изхвърлянията за песента, при все че не е нищо особено, а дори няма наченки да се доближи до "Хавана - Тропикана", който проект, въпреки безсмисления си текст, беше истински бум.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо истерията от първите два дни не се вижда... Дори в "Сигнал" не успя да влезе в първата тройка. Излезе новата песен на Камелия, към която сякаш се усеща по-голям интерес. Не се заяждам. Просто прекалено идваха изхвърлянията за песента, при все че не е нищо особено, а дори няма наченки да се доближи до "Хавана - Тропикана", който проект, въпреки безсмисления си текст, беше истински бум.

Няма и да се доближи до Хаваната, защото Галена тогава беше реално в брутално най-силният си период, заедно с 2013 и 2015.

Песента е хит, но явно не е толкова силна, за да се отличи пред песните на Азис, Криско, Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Рени още 2006 направи "Моя Българийо" с него, след това даже и "Zavedi i bezi" с Илич и "И нея купил си с пари" :3fdb8960598fa63e:

Обаче колкото и смешна телевизия да ми изглеждаше, са се подготвили много добре със нейна продукция, личи си че са търсили клипове с добро качество и са се постарали да припомнят много от старите и песни, които вече не се излъчват. 1000%20(33).gif

Рени в "Жълтите новини" по Пик ТВ

http://pik.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D0%...news677125.html

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и да се доближи до Хаваната, защото Галена тогава беше реално в брутално най-силният си период, заедно с 2013 и 2015.

Песента е хит, но явно не е толкова силна, за да се отличи пред песните на Азис, Криско, Гери-Никол.

Да, това имах предвид. А че песента си има своя успех, не се съмнявам, но съвсем не е това, за което доста се опитаха да я изкарат. Иначе към сегашния момент каквото и да пусне Галена, ще има някакъв хитов потенциал и ще се пуска в дискотеките, което не означава, че всяко едно парче е качествено и ще има по-дълъг живот от някой и друг месец. Всъщност Галена колко песни, останали във времето, има? Аз се сещам само за "Душата ми крещи", "Знам диагнозата" и "Кой".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това имах предвид. А че песента си има своя успех, не се съмнявам, но съвсем не е това, за което доста се опитаха да я изкарат. Иначе към сегашния момент каквото и да пусне Галена, ще има някакъв хитов потенциал и ще се пуска в дискотеките, което не означава, че всяко едно парче е качествено и ще има по-дълъг живот от някой и друг месец. Всъщност Галена колко песни, останали във времето, има? Аз се сещам само за "Душата ми крещи", "Знам диагнозата" и "Кой".

"Утешителна награда" вместо "Душата ми крещи". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задал си въпрос, който е глупав въпрос! Не знам ти какво разбираш под думата "продуцент", явно само човек, който прибира изкараните от певиците, пачки, за какъвто и Дъртака предимно се изявява. Не може 13 години Камелия да му е изкарала милиони от участия, златни и платинени тиражи, турнета, корици и интервюта, и Дъртака да не се бръкне да поднови правата на песни, които са емблеми за цялата му жалка фирмица. Не само некоректно е от морална гледна точка, а и от правна.

Аз не се наемам да окачествявам отговорите ти, така че нека спазваме добрия тон!

Не е нужно да разбираш какво значи продуцент, при положение, че има договор, който е подписан от всеки изпълнител във фирмата.Много са ми смешни като почнат да плюят, чак след като си тръгнат а преди това или мълчат, или само подмятат(както Камелия), но реално не правят нищо!Щом се е съгласила да си сложи подписа значи всичко е ок - когато не и харесва просто видяхме какво стана.В никакъв случай не защитавам Димитров, защото той има много пропуски, които влияят зле не само на Пайнер а и на жанра като цяло.Отлива от тази музика се дължи именно на него и начина му на мислене, който е застинал в 2000 година.Въпреки това обаче никой не може да отрече, че Камелия е една от най-агресивно лансираните изпълнителки на Пайнер особено в периода след 1999 година.Рекламите за албумите и се въртяха по всички кабеларки и радиа, телевизия Планета тръгна с неин клип, беше първата, за която беше заснета специална промоция на албума и Нещо горещо и тя не беше направена в Приказките като за всички останали и прочее други неща, които много от хората пишещи във форума или са забравили или не са били родени, когато са се случвали.През голяма част от тия години Камелия беше постоянно обвинявана че не може да пее, че е бездарна и тем подобни глупости, но Пайнер и респективно Димитров не оттеглиха подкрепата си от нея.А и каквото и да си говорим, ако не беше "Дъртака" както го наричаш, сега нямаше да има Камелия, нямаше и да спорим....Ако той и е направил мръсно за това, че ги напусна, мисля че тя, с голямата си уста започна да му прави мръсно и антиреклама още докато беше във фирмата,а и на няколко пъти след като си тръгна, така че са си квит :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се наемам да окачествявам отговорите ти, така че нека спазваме добрия тон!

Не е нужно да разбираш какво значи продуцент, при положение, че има договор, който е подписан от всеки изпълнител във фирмата.Много са ми смешни като почнат да плюят, чак след като си тръгнат а преди това или мълчат, или само подмятат(както Камелия), но реално не правят нищо!Щом се е съгласила да си сложи подписа значи всичко е ок - когато не и харесва просто видяхме какво стана.В никакъв случай не защитавам Димитров, защото той има много пропуски, които влияят зле не само на Пайнер а и на жанра като цяло.Отлива от тази музика се дължи именно на него и начина му на мислене, който е застинал в 2000 година.Въпреки това обаче никой не може да отрече, че Камелия е една от най-агресивно лансираните изпълнителки на Пайнер особено в периода след 1999 година.Рекламите за албумите и се въртяха по всички кабеларки и радиа, телевизия Планета тръгна с неин клип, беше първата, за която беше заснета специална промоция на албума и Нещо горещо и тя не беше направена в Приказките като за всички останали и прочее други неща, които много от хората пишещи във форума или са забравили или не са били родени, когато са се случвали.През голяма част от тия години Камелия беше постоянно обвинявана че не може да пее, че е бездарна и тем подобни глупости, но Пайнер и респективно Димитров не оттеглиха подкрепата си от нея.А и каквото и да си говорим, ако не беше "Дъртака" както го наричаш, сега нямаше да има Камелия, нямаше и да спорим....Ако той и е направил мръсно за това, че ги напусна, мисля че тя, с голямата си уста започна да му прави мръсно и антиреклама още докато беше във фирмата,а и на няколко пъти след като си тръгна, така че са си квит :)

 

Ако начина на мислене на Митко Димитров е застинал в 2000 година, то значи фолка трябва да мачка всички други жанрове.

Плюс това съгласен съм донякъде с мнението ти, но все пак Пайнер до края са се водили продуценти и издатели на Камелия, а всъщност са си вършили работата като такива през първите години от кариерата й, както всъщност е и при много други от старите имена. И едно време е имало нови прохождащи имена, млади момичета, редом с големите, но за всички условията са били еднакви и са работили по съвсем различен начин и най-важното - и двете страни са били много доволни. Сега за сметка на новите, старите се поставят на заден план, но добре че знаят как да се оправят. И след като за сметка на новите псевдо певици, на старите не се обръща нужното внимание, защо тогава Пайнер се води продуцент? От фирмата не си вършат работата спрямо най-важните им изпълнители, а влагат всичко в нови имена, които цедят до дупка и както виждаме резултата през последните години не е хич добър - липса на интерес към концерти, хората искат старите имена, хората не искат простотията която бълва от новите. Какъв продуцент е Пайнера?! Нека тогава да се ориентира към създаването на популярни личности и след това да ги зарязва, след като по този начин действа. Никъде по света няма такъв продуцент. Даже действията на Пайнера са лишени от всякаква логика. Не може да създаваш звезди и след това да ги зарязваш, защото не ти играят по свирката да ти клекнат и да ти козируват, а до преди това сте се разбирали и работили перфектно. И всъщност Пайнера не ги зарязва, още по лошо, държи ги в компанията си докато не изтече договора и през това време нищо не прави за тях. Абсурдно е. Глупаво е. Лишено е от всякаква бизнес стратегия. Коя компания в световен мащаб, се ебава така с изпълнителите си емблеми?! При положение, че Глория, Камелия, Ивана, Нелина, Т. Дачева , Силвия и т.н докарват публика в зали на вход, къде му е акъла на тоя старец да им обърне гръб?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това имах предвид. А че песента си има своя успех, не се съмнявам, но съвсем не е това, за което доста се опитаха да я изкарат. Иначе към сегашния момент каквото и да пусне Галена, ще има някакъв хитов потенциал и ще се пуска в дискотеките, което не означава, че всяко едно парче е качествено и ще има по-дълъг живот от някой и друг месец. Всъщност Галена колко песни, останали във времето, има? Аз се сещам само за "Душата ми крещи", "Знам диагнозата" и "Кой".

 

Пак ли, Спри ме, Моро му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Морому" останала във времето :roll1: тя 2 месеца не можа да остане в класацията на Сигнал, пък във времето щяла да остане :roll1:

 

Ако за теб класациите на Сигнал са индикатор за нещо, супер. Аз не следя класации и не ме вълнуват. Наблюдавам какво се случва какво става, когато Галена изпее песента.

По всички си личи, че Моро му ще остане във времето. Това е единственият женски хит за годината, така като гледам, не знам дали ще има втори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф... е как Митьо да урежда участия по клубове на Ивана или Гло... Те първо са стари, второ нямат актуални дискотечни хитове...

 

Просто изпълнителите с по 10+ години омръзнаха, оттам им намаляха участията, хитовете.

 

Иначе е факт, че те не създават и нови имена. Не, че не пробваха, но както някой написа пробват с вече наложени шаблони. На никого вече не му се гледа копие на Глория, Деса, Кама и тн. Трябват нови модели. Като прибавим еднообразието в звука и текстовете, получаваме чудната формула на неуспеха това лято и въобще през цялата година.

 

Гледам са раздали покани за фен зоната във Варна. Обаче, местата на терена продължават да си седят 300. Представяте ли си какъв мизерен капацитет ще побере стадионът?

 

При 13к души, най-вероятно ще има 2-3 хиляди, от които 2/3 са с покани.

 

Другата събота много ще се смеем. Естествено, едва ли ще излъчват концерта. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако за теб класациите на Сигнал са индикатор за нещо, супер. Аз не следя класации и не ме вълнуват. Наблюдавам какво се случва какво става, когато Галена изпее песента.

По всички си личи, че Моро му ще остане във време. Това е единственият женски хит за годината, така като гледам, не знам дали ще има втори.

Ами "Пада звезда" е по-голям хит, както се очертава и без Преслава да е разждала, за да има хайп или да си е купувала гледания. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му.

Тази песен се изтърка по-бързо отколкото очаквах, камо ли да остане във времето.

 

Това е единственият женски хит за годината, така като гледам, не знам дали ще има втори.

Коя, Виновна и Пада звезда какво са? Прекалявате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...