Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано Симона види хит преди да я е тряснала критическата, но засега не се очертава.

Иначе Сузи е различна и не е умишлено копие на майка си, вече има хит и почитатели. 98% от плюещите я й завиждат и искат да са на нейно място, факт!

Не е истина, че цигански кючеци, хора с глас, съставен от нули и единици, са по-харесвани от Симона, иначе тя е достойна наследница на Поли Генова в музикаленаспект.

По-големи простотии не беше писал, ама явно и ти си от "фенската" маса.

А Поли Генова е постигнала доста повече, отколкото малката гювендия на същата възраст, така че съпоставката е излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-големи простотии не беше писал, ама явно и ти си от "фенската" маса.

А Поли Генова е постигнала доста повече, отколкото малката гювендия на същата възраст, така че съпоставката е излишна.

2 пъти я изръчкаха до Евровизия и това е, за 12-13 творчески мъки. А и, да, съгласен съм - Симона е по-зле, тя за 10 години напъни и популярна песен няма, то не бяха дуети с Глория, участия по концерти, мъкнене по интервюта и пак нищо. Към днешна дата - лъсна, че никой няма желание да я продуцира, защото е нековертируема. И с насаждането на образа й от майка й, само стана досадна на хората. Супер вокалистка е, но освен за хор в някое провинциално читалище, за друго не я виждам. Малката Сузи има далеч повече харизма, присъствие и артистичност от Симона, и затова за първата говори цялата държава, а другата дори финал на Гласът не помириса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за 2 седмици (малко по-късно днес) ще гони 2,5 млн. гледания, пък нека за рамания да е отчаяна и нехитова. :)

За мен Галена винаги е била отчаяна, особено щом вече година и половина няма топки да си признае защо не си замъкна задника на наградите на Пайнер.

А най-отчаяният й ход е да парадира с децата си, жалка работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. В момента е 8-9 месец някъде.

 

Такава мистериозна бременност май никоя до сега не е карала... :helpsmilie: :girl_witch: Покри се в дън земя, че и нова песен не е пуснала за лятото... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Галена винаги е била отчаяна, особено щом вече година и половина няма топки да си признае защо не си замъкна задника на наградите на Пайнер.

А най-отчаяният й ход е да парадира с децата си, жалка работа.

 

Странен човек си ти. Чета ти поста и ти гледам подписа и се чудя на едно и също лице ли са. :D

 

Мълчанието на Галена за наградите бих го определил като деликатност, не виждам как това й поведение говори за отчаяние. А мнението ти за "парадирането" с децата ще го оставя без коментар. :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава мистериозна бременност май никоя до сега не е карала... :helpsmilie: :girl_witch: Покри се в дън земя, че и нова песен не е пуснала за лятото... :girl_cry2:

Тя е бременна не от кого да е, а от Пеевски. Не се изненадвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странен човек си ти. Чета ти поста и ти гледам подписа и се чудя на едно и също лице ли са. :D

 

Мълчанието на Галена за наградите бих го определил като деликатност, не виждам как това й поведение говори за отчаяние. А мнението ти за "парадирането" с децата ще го оставя без коментар. :helpsmilie:

Това на подписа ми е порцеланова фигура, изваяна с Фотошоп. Галена нито е толкова слаба, нито толкова перфектна.

Галена, ако беше толкова добра приятелка нямаше да настрои гилдията и фенската си база срещу Преслава. Няма какво да каже, това е, хем я е шубе да си признае, че е най-голямата материалистка в този жанр, хем иска да е като Девица в очите на хората. Интересно защо при нейните проекти винаги се коментира дрехи и визия, основно, след това клип и най-накрая песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ги! Гледанията на Преслава за един месец боса ги направи за 13 дни. После нека е пред нея в Сигнал БеГе. Пресовите вече много трудно приемат че над тяхната в момента по хитовост са поне 10 имена!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е бременна не от кого да е, а от Пеевски. Не се изненадвай.

 

Знам, че е от Пеевски, но не очаквах, че така ще се покрие. :mf_surrender: Направо ми е странно, че никой не говори за нея, сякаш не съществува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за 2 седмици (малко по-късно днес) гони 2,5 млн. гледания, пък нека за рамания да е отчаяна и нехитова. :)

Тази година не е от най силните и. Никой не обърна внимание на бременността и. Моро му-то се забрави почти моментално. Боса изостава по хитовост от песните на две тийнгърли, и певица от старата генерация. Ако и на есента се изложи просто не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол, Криско, Дара, Павел и Венци Венц, Миро... Тази музика в момента си властва навсякъде. Чалгата загина... :whistling:

 

И милион пъти да го повторите няма да стане истина. Гери Никол властва сред 12-20 годишните макс. Криско е малко по-конвертируем и е единствената истинска звезда от другия жанр. Другите никой не ги знае какви са и за какво се борят. Чалгата и чалгарките са тези, които вълнуват.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И милион пъти да го повторите няма да стане истина. Гери Никол властва сред 12-20 годишните макс. Криско е малко по-конвертируем и е единствената истинска звезда от другия жанр. Другите никой не ги знае какви са и за какво се борят. Чалгата и чалгарките са тези, които вълнуват.

 

Вълнуват само за клюки обществото, но не и да ги слуша някой. Където и да отида въртят тези, които изброих. Не съм казала, че са кой знае какво като музика, но фактите са си факти. Слушат се масово и се радват на страхотна ротация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ми скучно и реших да сравня официалния YouTube чарт за България с Popnable. Използвах същия период и на двете места. (14/07/2017 - 20/07/2017)

 

Топ 10

1. Азис - Мотел (2 426 116 / 1 824 445 - разлика: 601 671)

2. Криско - Bazooka (1 199 276 / 975 418 - разлика: 223 852)

3. Галена - #TheBo$$ (1 171 001 / 913 210 - разлика: 257 791)

4. Тита - Късай (778 448 / 679 470 - разлика: 98 978)

5. Джена - Коя (625 469 / 456 370 - разлика: 169 099)

6. Емануела - Виновна (573 970 / 443 737 - разлика: 130 233)

7. Pavell & Venci Venc - Само по татуси (506 871 / 458 861 - разлика: 48 010)

8. Теди Александрова, Борис Дали & DJ Живко Микс - Температура (426 315 / 357 150 - разлика: 69 165)

9. Анелия и Kyriacos Georgiou - Кажи ми (393 034 / 319 220 - разлика: 73 814)

10. Алисия ft. Тони Стораро - Добре ти беше (384 643 / 297 808 - разлика: 86 835)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че са парите на този, който върза с деца, че иначе още щеше да се изявява като балерина на Амет.

Ми умна е жената. Не е, като тъпото Преси - дават му Бентли, после го млатят по дискотеките и накрая си вземат бентлито. Жалка история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми умна е жената. Не е, като тъпото Преси - дават му Бентли, после го млатят по дискотеките и накрая си вземат бентлито. Жалка история.

Преслава не е материалистка и никого не в вързала с деца, до този момент. Да не говорим колко по-интелигентна е от мис Смядово. Впрочем Галена кога ще я видим под венчилото? Да не последва и тя съдбата на Емилия от последният месец?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година не е от най силните и. Никой не обърна внимание на бременността и. Моро му-то се забрави почти моментално. Боса изостава по хитовост от песните на две тийнгърли, и певица от старата генерация. Ако и на есента се изложи просто не знам.

 

Ама на теб мед ти капе на сърцето....

 

Как се опитваш да наложиш пропагандата, че Галена залязва. Густо ти е, нали? :3fdb8960598fa63e: Има спад при нея, но пак си остава най-успешната попфолк певица към момента. Нещо не я бодеш тая вуду кукла, както трябва. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И милион пъти да го повторите няма да стане истина. Гери Никол властва сред 12-20 годишните макс. Криско е малко по-конвертируем и е единствената истинска звезда от другия жанр. Другите никой не ги знае какви са и за какво се борят. Чалгата и чалгарките са тези, които вълнуват.

Абсолютно никого не вълнуват чалгарките, Гери, Криско, Дара, Тита и т.н. ги изядоха с парцалите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама на теб мед ти капе на сърцето....

 

Как се опитваш да наложиш пропагандата, че Галена залязва. Густо ти е, нали? :3fdb8960598fa63e: Има спад при нея, но пак си остава най-успешната попфолк певица към момента. Нещо не я бодеш тая вуду кукла, както трябва. ;)

 

Не могат Преславови да преживеят следните ФАКТИ:

За 3 месеца "Пада звезда" няма да има и 5 милиона. Джена ги направи за месец и нещо, Галена и тя за толкова ще ги има. Анелия и тя ще ги направи по-бързо с най-нехитовата й песен в последните години "Кажи ми". Емануела пък, която влезе в пряка конкуренция с Пепе, пускайки 3 дни по-рано "Виновна", сега я води с 3,5 млн.

 

И аз да бях на тяхно място при тези числа щях да търся под вола теле да изкарам другите залезли. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...