Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно ми е дали някой все още споделя мнението, че Галена не е еднолична лидерка в чалгата в момента?

 

Щом и Рут Колева чак написала: Това си звучи като западно R&B парче. Поздравления. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този проект Галена си затвърди едноличното лидерство. Известно време никоя от хитовите изпълнителки не изпъкваше чак толкова над другите, но на Галена ѝ мина отдръпването по майчинство и бързо си върна трона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ни засяга мнението на тая? :1000 (29):

Бе, тия смешниците, дето обвиниха Галена в кражба за "Мамаураган" ги отрази обаче, нали? Ако беше нещо негативно или пък я опляваше, ти щеше да бъдеш първия, който да го напише. Ама нали сега се пишат само положителни неща, дай да ги заебем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Гъмзата кога ?

Ще хвалиш или ще плюеш "Пада туроваве"? Все пак изпълнителките му са ти на двата полюса :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре две премиери Зоя Мутишева - Момчето ми и Мира & Джошкун - Това не си ти

Оцко Боцко дали пак ще направи потретване на Пей сърце ? :D Вече има 2-3 песни с тази музика ей този човек не спря да прави тъпотия след тъпотия не си взима поука. А Мирчето поредната циганийка може би? :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко Боцко дали пак ще направи потретване на Пей сърце ? :D Вече има 2-3 песни с тази музика ей този човек не спря да прави тъпотия след тъпотия не си взима поука. А Мирчето поредната циганийка може би? :D

Незнам утре ще разберем

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този проект Галена си затвърди едноличното лидерство. Известно време никоя от хитовите изпълнителки не изпъкваше чак толкова над другите, но на Галена ѝ мина отдръпването по майчинство и бързо си върна трона.

 

И след 3 дни пак се връща по кръчми и чалготеки. Лидер на кое? На пайнерките. Нека не се забравя, че е в Пайнер и не знам какво виси още там, а не си направи лейбъл, канал и т.н.

Пайнер за толкова години не успя да излъчи една звезда някъде навън. Добре че Андреа им би шута, трябва и Галена да го направи.

 

Иначе с този си проект за мен не мръдна и крачка напред и нищо не надгради. Вече ще става все по-трудно.

 

Ето това беше супер свежарско, но нямаше припаднали като излезе. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...