Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото Да те бях зарязала е най-големият хит на Цура след Влез.

И до днес се пуска и хората се кефят по дискотеките.

+ много гледания

+ добър прием в Арената

 

Радвам се, че тя ще се завърне скоро!

"Мога пак" е след "Влез" ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А с Фики какво стана, той защо не пуска нови песни?

 

Фики не издава нищо, а в Пайнер мълчат, все едно не е техен. На плочката, на новия клип на баща му с Емилия не пише "Диапазон рекърдс", а те мълчат, все едно не е техен. Вървят някакви слухове, че Тони Стораро ще си прави собственна компания, а тишината и от Пайнер и от Касъмовите е оглушителна. До края на договора, на Фики с Пайнер има някаква си година и нещо, а той се жени цяла година, вместо да прави кариера. Странни работи. Фикрет ми се види "активен" колкото Камелия в периода 2010-2014. Демек, айде още малко остана....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете за Галена: Уникална е - невероятна, много красива, готина!

 

в 15:46

 

 

Галена е фурия на сцената и знае как да вдига градуса на настроението по време на своите клубни изяви.

 

И това лято работният й график е изпълнен до краен предел, а актуалното й парче #TheBo$$ е един от безспорните хитове на Лято 2017.

 

Многобройните почитатели на звездата на телевизия “Планета” пък не пропускат да я отрупват със суперлативи в социалната мрежа за незабравимите си музикални срещи с нея, отчитат от музикалния канал.“Уникална е! За първи път я гледах и съжалявам, че не съм ходила на нейни изяви до сега. Тя е невероятна, много красива, готина, купонджийка, земна и умее да забавлява публиката... Възхитена съм! Просто е номер едно!!! Няма равна! Браво!”, написа фенка в официалната страница на певицата във Facebook за купона в култов клуб в Слънчев бряг този уикенд.

 

И тази седмица почитателите на Галена ще могат да се забавляват с нейните хитове на живо. В сряда изпълнителката е специален гост в Пловдив, а на следващия ден песните й ще радват меломаните във Варна. В петък вечер Галена ще пее за почитателите на попфолка в Студентски град в София.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Алисия и Илиян не пише Пайнер и е само в канала Фен , изцяло продуцирано от Ара...

 

Кристияна и Галин също са с плочка на Хит.

 

Фики ще има скоро нова песен - баладата с Галена е клипирана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики не издава нищо, а в Пайнер мълчат, все едно не е техен. На плочката, на новия клип на баща му с Емилия не пише "Диапазон рекърдс", а те мълчат, все едно не е техен. Вървят някакви слухове, че Тони Стораро ще си прави собственна компания, а тишината и от Пайнер и от Касъмовите е оглушителна. До края на договора, на Фики с Пайнер има някаква си година и нещо, а той се жени цяла година, вместо да прави кариера. Странни работи. Фикрет ми се види "активен" колкото Камелия в периода 2010-2014. Демек, айде още малко остана....

Защо да пише DIAPASON RECORDS след като проекта е ПАЙНЕРСКИ?

Проекта няма да се върти в ефира на Фен, защото всички разходи са ПАЙНЕРСКИ. :)

Говориш на изуст и не виждаш по-далеч от шкембето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Да те бях зарязала е най-големият хит на Цура след Влез.

И до днес се пуска и хората се кефят по дискотеките.

+ много гледания

+ добър прием в Арената

 

Радвам се, че тя ще се завърне скоро!

Тя има много хитове, но след "Влез" определено е "Мога пак". "Видимо изневерил", "По-страшно", "За контакти", "Давай, разплачи ме", "Пей, сърце" са по-големи хитове от "Да те бях зарязала" и колкото и да не ми се нрави, дори и без клип "На практика" (секс тактика) също е от тях. А според мен и "Още колко нощи", която си остана най-успешното й поп парче. На мен лично и "Кажи ми, ало" ми е любима, но онази си имаше успех. "Притеснявай ме" не мисля, че е от хитовите й парчета, но доста се хареса самата песен и видеото. А иначе има и доста силни и качествени балади като "Без думи", "Открадната любов" и "Всичко".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да е скоро :1000 (29):

Според мен Галена готви албум и може би ще я пуснат с него. Време й е вече за нов албум.След дуетния, има песни за двоен самостоятелен. Дори вече да не се купуват толкова албумите, то трябва да се правят. Особено от големите изпълнители, които имат и финансова въжможност да направят нещо наистина грандиозно. Да се стяга Галена и да направи поне 1 албум до края на годината. Аз поне това искам от нея, за други неща нямам забележки. :1000 (29): Дуетът с Фики го бавят прекалено дълго след представянето й в Мегами, а това е нетипично за нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и смисъл да пускат албуми, след като тяхното пускате на албуми е на схемата "13 песни с 1 нова песен", та защо потребителя да даде 10 лева за една нова песен, която ще е в канала на Планета след часове?

 

Ако бяха малко по-умни щяха да си пускат премиерно песните в iTunes, Spotify, Google Play и да печелят от там, както от песните, така и от албумите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Фики, че тази година почти не пуска проекти. Преди две години прекали с продукцията и щеше да се изчерпа за нула време ако продължаваше с това темпо на работа. Сега ще има по-голяма жажда за негови проекти.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и смисъл да пускат албуми, след като тяхното пускате на албуми е на схемата "13 песни с 1 нова песен", та защо потребителя да даде 10 лева за една нова песен, която ще е в канала на Планета след часове?

 

Ако бяха малко по-умни щяха да си пускат премиерно песните в iTunes, Spotify, Google Play и да печелят от там, както от песните, така и от албумите.

 

Проблемът е, че ако изпълнител на "Пайнер" си качи албума в iTunes - ще трябва да стане през "Пайнер" и продуцентът взима 100% от печалбата. Ара и Диапазон работят по същия начин. България сигурно е единствената държата, в която изпълнителите и авторите не печелят от проектите си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и смисъл да пускат албуми, след като тяхното пускате на албуми е на схемата "13 песни с 1 нова песен", та защо потребителя да даде 10 лева за една нова песен, която ще е в канала на Планета след часове?

 

Ако бяха малко по-умни щяха да си пускат премиерно песните в iTunes, Spotify, Google Play и да печелят от там, както от песните, така и от албумите.

Песенния каталог на Пайнер (без кавърите) до лято 2014 го има за стрийминг в Apple Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че ако изпълнител на "Пайнер" си качи албума в iTunes - ще трябва да стане през "Пайнер" и продуцентът взима 100% от печалбата. Ара и Диапазон работят по същия начин. България сигурно е единствената държата, в която изпълнителите и авторите не печелят от проектите си. :mf_surrender:

За което пак са си виновни самите изпълнители, защото сами не изискват това право да си качват музиката там.

 

Песенния каталог на Пайнер (без кавърите) до лято 2014 го има за стрийминг в Apple Music.

Знам, но е безсмислено, но все пак това е Пайнер, какъв смисъл ли търся и аз?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Фики, че тази година почти не пуска проекти. Преди две години прекали с продукцията и щеше да се изчерпа за нула време ако продължаваше с това темпо на работа. Сега ще има по-голяма жажда за негови проекти.

 

Нали се сещаш, че това го прави, защото няма награди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам дали тази певица има албуми и ако има къде мога да ги намеря че нищо няма в нета за нея преди имаше всички нейни песни в един форум data.bg но сега линковете са невалидни и не мога да намеря песните и никъде само там ги имаше ако някой знае нещо да помогне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в групово креватно изпълнение с четирима на Слънчака

 

Новини

Снимки

Видео

Live TV

Преслава в групово креватно изпълнение с четирима на Слънчака

22.08.2017 18:54

Преслава в групово креватно изпълнение с четирима на Слънчака

0 1 0

Миналият уикенд в Слънчев бряг фолк звездата Преслава е дивяла в бурно групово изпълнение, полято с много алкохол и бело, пише HotArena.

 

Певицата е била в компанията на развратния си приятел Павел Лазаров, а в леглото с тях е имало още двама гарда, както и бургаска бръмчалка, танцьорка в хитов чалга клуб на морето.

Дивата оргия с участието на Преслава се случила съвсем ненадейно, след като певицата първо имала участие на Слънчака. Към края на работния си ангажимент брюнетката била неадекватна вследствие на много обърнати чашки и често посещаване на ВИП тоалетната в клуба, свидетелстват нейни фенове. Тя останала да се забавлява в дискотеката, където бил и новият й любовник в приятелска компания. Купонът обаче напуснал пределите на клуба, след като Преслава, Павел и трима техни приятели решили да продължат празненството в плажната вила, където Лазаров отсяда на Слънчев бряг. Бушуващите хормони, поетото количество алкохол и различни стимуланти си казали думата, тъй като преди зазоряване вместо край масата компанията деляла едно легло.

Официално Преслава е гадже с бившия на Златка Райкова от 3 месеца, след като двамата оповестиха любовта си на рождения ден на певицата, но според техни общи приятели двамата се залюбили още в ранна пролет. Оттогава насам двойката е неразделна и Лазаров, известен с богатото си крими досие, е постоянно по следите на любимата си, независимо в кой град е тя на участие.

Присъствието на Павел по време на ангажиментите на певицата в ресторанти и дискотеки автоматично елиминира възможността на всякакви пишман ухажори да се докоснат до звездата на чалгата. Татуираният наркобос и приятелите му винаги заемат ВИП сепаре, от което гледат лошо и пазят изпълнителката на "Водка с утеха"

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Журналистите" на Блиц за пореден път показаха огромното си въображение.

Докато Пайнер не започне да застава зад изпълнителите си и не започнат да съдят до дупка жълтурите, такива новини все ще има. Нито клипове им плащат, нито им организират самостоятелни концерти или поне турнета, нито албуми им издават, нито по някакъв начин се опитват да им опазят името.. продуценти били уж! Няма как 1 изпълнител сам да се справи с цялата гнусна паплач в медиите. Отвратителни статии излизат постоянно за кой ли не.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и смисъл да пускат албуми, след като тяхното пускате на албуми е на схемата "13 песни с 1 нова песен", та защо потребителя да даде 10 лева за една нова песен, която ще е в канала на Планета след часове?

 

Ако бяха малко по-умни щяха да си пускат премиерно песните в iTunes, Spotify, Google Play и да печелят от там, както от песните, така и от албумите.

 

Разбира се, че няма смисъл от албум с 1 нова песен. Много ми се иска сега на пазара да се появи албум като "Аз" , пълен с нови и разнообразни песни, и разбира се с голям замисъл. Не е трудно да се ограничи разпространението на новите песни, стига да се наеме човек, на който това му е работата и ги разбира нещата. Определено онлайн платформите са по-добрия вариант, особено изброените от теб.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че Ивана се оттегли от музиката? :dontgetit: Тя често си е позволявала големи паузи, но чак толкова големи- не мисля...

Не се е оттеглила, просто не е попаднала на песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...