Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В интерес на истината, Емануела има много силна дискография.

 

Каква дискография като има точно 2 албума. Нито диско, нито -графия. Нейното сингълография. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Евала на модератора и на връзкарите тук.За псуване на майка вече нищо не се дава,щото видиш ли някво пешлеме имало някакви връзки в някакъв форум ..независимо какви точно връзки.

Евала модераторче....евала.Голем си.

Затва форумчето ви е на тоя хал...също като чалгата залязващо .Ама то цялата ни държава е така.

Със здраве...модераторче.Дано Докето Мокето ти се е отблагодарил подобаващо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на модератора и на връзкарите тук.За псуване на майка вече нищо не се дава,щото видиш ли някво пешлеме имало някакви връзки в някакъв форум ..независимо какви точно връзки.

Евала модераторче....евала.Голем си.

Затва форумчето ви е на тоя хал...също като чалгата залязващо .Ама то цялата ни държава е така.

Със здраве...модераторче.Дано Докето Мокето ти се е отблагодарил подобаващо

Какво пак аз ? Все аз съм ти в устата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави на миловидна мома.Като псуваш на майка ще си носиш последствията,не да триете и да се правите ,че нищо не е било.Аре домана

Сръбска свирка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави на миловидна мома.Като псуваш на майка ще си носиш последствията,не да триете и да се правите ,че нищо не е било.Аре домана

Сръбска свирка...

Май пак си пил Оцет !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че Ивана се оттегли от музиката? :dontgetit: Тя често си е позволявала големи паузи, но чак толкова големи- не мисля...

Дано, че последните години беше гротеска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на август е родила момче на име Делян. Поне такива са слуховете.

 

Ясно, мерси. Май е приключила с пеенето, поне такава е уж вътрешната информация. Нищо не планирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни ма. Ти като се ебеш за едно возене в такси, да не би да не се продаваш?? Продаваш се, ама излизаш евтино, а и няма кой да ти даде повече.

Честито на Цветелина :*

 

Айде, като не знаеш, недей приказва глупости. Защото тая Цветка точно се е продала за ПАРИ на един от най-големите мошеници. Тя е за трепане.

Тука любов няма при тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветка си има много яки песни и клипове, като на мен най-любими са ми "Влез", "Мога пак", "Видимо изневерил" и след тях веднага "По-страшно". Симпатизирам й още от първата песен "Открадната любов". Само се надявам скоро и тя да направи някоя нова песен. Винаги е правила хубави и интересни неща, може би за толкова години много малко нейни песни не са ми допадали, макс. 3-4.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура има много яки песни и последните 2-3 години като съвсем вдигна нивото на клиповете, продукцията й стана класна. Харесват ми песните й от попа, с някои изключения.

А това е нейния най-добър проект според мен, заедно с Червените луни. Клип, музика, текст, аранжимент - всичко е 6+.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсва Янева. Страшно добри неща прави и почти всяка нейна песен ми харесва, но й липсва амбиция. През 2016 беше доста успешна, като включвам и Видимо изневерил към тази година. Дано скоро поднесе нещо интересно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Да те бях зарязала е най-големият хит на Цура след Влез.

И до днес се пуска и хората се кефят по дискотеките.

+ много гледания

+ добър прием в Арената

 

Радвам се, че тя ще се завърне скоро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...