Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Участия до м.Август

 

Емануела - 112

Галин - 111

Алисия - 106

Анелия - 103

Фики - 85

Тони Стораро/Преслава/Теди Александрова - 81

Десислава - 76

Камелия - 75

Емилия - 67

Кали - 58

Яница - 56

Константин - 54

Галена - 51

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Участия до м.Август

 

Емануела - 112

Галин - 111

Алисия - 106

Анелия - 103

Фики - 85

Тони Стораро/Преслава/Теди Александрова - 81

Десислава - 76

Камелия - 75

Емилия - 67

Кали - 58

Яница - 56

Константин - 54

Галена - 51

После Алисия нямала хитове от години :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

В YouTube скоро ще виждате колко души в момента гледат дадено видео

youtube-1-696x464.png

Съвсем скоро ще можете разберете кога дадено видео в YouTube е на път да стане вайръл. Android Police са тези, които са забелязали новото свойство, което YouTube тества – брой зрители на момента. Засега изглежда функцията е достъпна само за избрани потребители на Android, като броячът се намира точно под заглавието на клипа, където преди стоеше общият брой на гледанията.

youtube-watching.png

За създателите на видеоклипове това може да бъде много полезно. Така хората ще разбират дали видеото им се харесва. Зрителите могат също да използват това число, за да разберат кога видеоклипът набира популярност или просто да разбере дали някой някъде гледа същото нещо, в същото време.

Нашите колеги от The Verge са се допитали до YouTube за потвърждение на функцията и кога/дали тя ще бъда достъпна за всички потребители в сайта.

http://smartnews.bg/%D0%B2-youtube-%D1%81%...B5%D0%BD%D1%82/
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дружката на Мария - Светлана Василева е новото гадже на Гущеров :Д

 

Преди това беше Анджелина, сега е тя. И аз го разбрах преди два дни. Смятай колко трябва да си закъсал, че да се хванеш с бившия на твоя приятелка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиран съм, че Анелия така се пропиля шанса да е лидерка. Хората вече я наричаха жената-хит, а тя избълва сто ненужни дуета и стигна до настоящото положение песента с Кристали за повече от седмица да има 336K гледания. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиран съм, че Анелия така се пропиля шанса да е лидерка. Хората вече я наричаха жената-хит, а тя избълва сто ненужни дуета и стигна до настоящото положение песента с Кристали за повече от седмица да има 336K гледания. :helpsmilie:

 

Тя очевидно няма никаква концепция кога и какво да пуска. След "Дай ми още" трябваше да пусне "Като за последно", която е клипирана от половин година. Но тя предпочете да направи дуети с куцо, кьораво и сакато и си плю на реномето, вместо да си пуска изпипани проекти и по 1-2 некомерсиални, музикантски неща на година. Да видим сега с "Вярвай" какво е направила. А като си спомня през 2013, след като стана "Певица на годината", че реализира "Аз и ти" и "Искам те, полудявам"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя очевидно няма никаква концепция кога и какво да пуска. След "Дай ми още" трябваше да пусне "Като за последно", която е клипирана от половин година. Но тя предпочете да направи дуети с куцо, кьораво и сакато и си плю на реномето, вместо да си пуска изпипани проекти и по 1-2 некомерсиални, музикантски неща на година. Да видим сега с "Вярвай" какво е направила. А като си спомня през 2013, след като стана "Певица на годината", че реализира "Аз и ти" и "Искам те, полудявам"..

Тотално си е загубила нюха. От всички дуети единствено от песента на Джулия има някаква полза, защото подпомага едно ново и обещаващо име, и то с яко парче. Всичко останало сякаш го е записвала, защото не ѝ се е занимавало тя да си прави песни и затова просто се е включвала в тези на колегите.

Тя тази година прави 15 години на сцена, затова да се стяга. Замислям се, че за първи път в кариерата си няма стабилен летен хит. Дано поне с есенен да се отчете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди това беше Анджелина, сега е тя. И аз го разбрах преди два дни. Смятай колко трябва да си закъсал, че да се хванеш с бившия на твоя приятелка.

Абсолютно дъно, са 90% от "хайлайфа" а въпросната я знаем колко просто и ограничено животно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлето и за Playboy се снимало, смятах я за по-яка но след ББ си промених мнението. Ни Моника не ме кефи след ББ. Николета е една - винаги ми е харесвала с това поведение на лисица. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не. :1000 (29):

 

Простачка. Медиите ще я изядат с парцалите.

 

Явно точно това търси медиите да говорат за нея

 

Подписът ви е изтрит, защото е в разрез със правилата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...